Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Jagodina - Ćuprija

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Centar Jagodina 16:15h km 00:00 h
Školski centar Jagodina 16:16h km 00:01 h
Pivara Jagodina 16:17h km 00:02 h
Sarina međa Jagodina 16:18h km 00:03 h
Lugomir 16:20h km 00:05 h
Gilje 16:23h km 00:08 h
Mijatovac 2 16:25h km 00:10 h
Mijatovac 1 16:27h km 00:12 h
Kasina Ćuprija 16:35h km 00:20 h
Lamela Ćuprija 16:36h km 00:21 h
Ćuprija Partizan 16:40h km 00:25 h
Slavija Ćuprija 16:42h km 00:27 h
Ingrap Ćuprija 16:44h km 00:29 h
Minel Ćuprija 16:45h km 00:30 h
Paraćin stadion 16:54h km 00:39 h
Štamparija Paraćin 16:56h km 00:41 h
Paraćin - Apoteka 16:58h km 00:43 h
Vardar Paraćin 17:00h km 00:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja