Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Jagodina - Ćuprija

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Centar Jagodina 14:15h km 00:00 h
Školski centar Jagodina 14:16h km 00:01 h
Pivara Jagodina 14:17h km 00:02 h
Sarina međa Jagodina 14:18h km 00:03 h
Lugomir 14:20h km 00:05 h
Gilje 14:23h km 00:08 h
Mijatovac 2 14:25h km 00:10 h
Mijatovac 1 14:27h km 00:12 h
Kasina Ćuprija 14:35h km 00:20 h
Lamela Ćuprija 14:36h km 00:21 h
Ćuprija Partizan 14:40h km 00:25 h
Slavija Ćuprija 14:42h km 00:27 h
Ingrap Ćuprija 14:44h km 00:29 h
Minel Ćuprija 14:45h km 00:30 h
Paraćin stadion 14:54h km 00:39 h
Štamparija Paraćin 14:56h km 00:41 h
Paraćin - Apoteka 14:58h km 00:43 h
Vardar Paraćin 15:00h km 00:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja