Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Čačak - Užice

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Čačak 21:11h 0km 00:00 h
Požega A.S. 21:51h 34km 00:40 h
Sevojno portirnica 22:11h 52km 01:00 h
Užice A.S. 22:18h 58km 01:07 h
Zlatibor 23:10h 83km 01:59 h
Borova Glava 23:25h 97km 02:14 h
Negbina 23:38h 110km 02:27 h
Kokin Brod 23:43h 114km 02:32 h
Nova Varoš A.S. 23:56h 124km 02:45 h
Gornja Bistrica 00:07h 134km 02:56 h
Bistrica 00:11h 139km 03:00 h
Prijepolje A.S. 00:24h 150km 03:13 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja