Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Zrenjanin

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Srpska Crnja 15:00h 0km 00:00 h
Srpska Crnja Mlin Budućnost 15:02h 1km 00:02 h
BUL. VOJVODE STEPE - BUL. S. JOVANOVIĆA / 0319A 15:11h 9km 00:11 h
Nova Crnja 15:16h 14km 00:16 h
Aleksandrovo 15:20h 18km 00:20 h
Banatsko Karađorđevo 15:25h 23km 00:25 h
Čestereg 15:29h 27km 00:29 h
Banatski Dvor 15:34h 33km 00:34 h
Žitište 15:40h 38km 00:40 h
Klek 15:47h 47km 00:47 h
Klek 15:48h 47km 00:48 h
Klek 15:49h 48km 00:49 h
Miletićeva 2 15:59h 56km 00:59 h
Zrenjanin A.S. 16:04h 57km 01:04 h
Zrenjanin MZ V.Vlahović 16:13h 61km 01:13 h
Novi Sad A.S. 17:00h 110km 02:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja