Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Zrenjanin

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Srpska Crnja 19:15h km 00:00 h
Srpska Crnja Mlin Budućnost 19:17h km 00:02 h
BUL. VOJVODE STEPE - BUL. S. JOVANOVIĆA / 0319A 19:26h km 00:11 h
Nova Crnja 19:31h km 00:16 h
Aleksandrovo 19:35h km 00:20 h
Banatsko Karađorđevo 19:40h km 00:25 h
Čestereg 19:44h km 00:29 h
Banatski Dvor 19:49h km 00:34 h
Žitište 19:55h km 00:40 h
Klek 20:03h km 00:48 h
Miletićeva 2 20:14h km 00:59 h
Zrenjanin A.S. 20:19h km 01:04 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja