Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Zrenjanin

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Srpska Crnja 19:15h 0km 00:00 h
Srpska Crnja Mlin Budućnost 19:17h 1km 00:02 h
BUL. VOJVODE STEPE - BUL. S. JOVANOVIĆA / 0319A 19:26h 9km 00:11 h
Nova Crnja 19:31h 14km 00:16 h
Aleksandrovo 19:35h 18km 00:20 h
Banatsko Karađorđevo 19:40h 23km 00:25 h
Čestereg 19:44h 27km 00:29 h
Banatski Dvor 19:49h 33km 00:34 h
Žitište 19:55h 38km 00:40 h
Klek 20:03h 47km 00:48 h
Miletićeva 2 20:14h 56km 00:59 h
Zrenjanin A.S. 20:19h 57km 01:04 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja