Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd-Dunav stanica 17:40h 0km 00:00 h
Čukarica Ada 18:04h 9km 00:24 h
Umka 18:22h 26km 00:42 h
Barič rampa 18:27h 32km 00:47 h
Obrenovac-Topolice 18:28h 33km 00:48 h
Obrenovac A.S. 18:30h 35km 00:50 h
Zvečka - rampa 18:38h 38km 00:58 h
Stubline sremčević 18:44h 45km 01:04 h
Stubline 18:47h 47km 01:07 h
Piroman 18:52h 50km 01:12 h
Liso Polje r. 18:56h 53km 01:16 h
Brgule 19:00h 55km 01:20 h
Radiljevo 19:24h 68km 01:44 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja