Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd-Dunav stanica 07:10h 0km 00:00 h
Čukarica Ada 07:34h 9km 00:24 h
Umka 07:52h 26km 00:42 h
Barič rampa 07:57h 32km 00:47 h
Obrenovac-Topolice 07:58h 33km 00:48 h
Obrenovac A.S. 08:00h 35km 00:50 h
Zvečka - rampa 08:08h 38km 00:58 h
Stubline sremčević 08:14h 45km 01:04 h
Stubline 08:20h 47km 01:10 h
Piroman 08:22h 50km 01:12 h
Liso Polje r. 08:26h 53km 01:16 h
Brgule 08:30h 55km 01:20 h
Radiljevo 08:54h 68km 01:44 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja