Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Leskovac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 06:30h km 00:00 h
Velika Plana A.S. 07:45h km 01:15 h
Jagodina A.S. 08:35h km 02:05 h
Ćuprija A.S. 08:50h km 02:20 h
Aleksinac A.S. 09:35h km 03:05 h
Niš A.S. 10:10h km 03:40 h
Niš Železnička Stanica 10:15h km 03:45 h
Leskovac A.S. 11:00h km 04:30 h
Predejane Motel 11:25h km 04:55 h
Džep 11:30h km 05:00 h
Vladičin Han A.S. 11:45h km 05:15 h
Vranje A.S. 12:15h km 05:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja