Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Leskovac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 18:20h km 00:00 h
Velika Plana A.S. 19:35h km 01:15 h
Jagodina A.S. 20:25h km 02:05 h
Ćuprija A.S. 20:40h km 02:20 h
Aleksinac A.S. 21:25h km 03:05 h
Niš A.S. 22:00h km 03:40 h
Niš Železnička Stanica 22:05h km 03:45 h
Leskovac A.S. 22:50h km 04:30 h
Predejane Motel 23:15h km 04:55 h
Džep 23:20h km 05:00 h
Vladičin Han A.S. 23:35h km 05:15 h
Vranje A.S. 00:05h km 05:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja