Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Zaječar

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 16:30h 0km 00:00 h
Autokomanda 16:36h 3km 00:06 h
Izvor Selo 18:53h 175km 02:23 h
Krivi Vir R 19:11h 192km 02:41 h
Lukovo-Most 19:16h 198km 02:46 h
Lukovo 19:18h 200km 02:48 h
Jablanica R 19:19h 201km 02:49 h
Mirovo Motel Rtanj 19:21h 203km 02:51 h
Boljevac 19:27h 210km 02:57 h
Boljevac 19:30h 210km 03:00 h
Savinac 19:44h 223km 03:14 h
Selište Zaječar 19:49h 228km 03:19 h
Šarbanovac R 19:53h 233km 03:23 h
Brestovac R 20:01h 243km 03:31 h
Bor 20:05h 247km 03:35 h
Tehnopromet Bor 20:06h 247km 03:36 h
Jugopetrol Bor 20:07h 248km 03:37 h
Ekspres Bor 20:08h 248km 03:38 h
Bor centar 20:10h 249km 03:40 h
Bor AS 20:15h 251km 03:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja