Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Zaječar

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 14:00h 0km 00:00 h
Autokomanda 14:06h 3km 00:06 h
Izvor Selo 16:23h 175km 02:23 h
Krivi Vir R 16:41h 192km 02:41 h
Lukovo-Most 16:46h 198km 02:46 h
Lukovo 16:48h 200km 02:48 h
Jablanica R 16:49h 201km 02:49 h
Mirovo Motel Rtanj 16:51h 203km 02:51 h
Boljevac 16:56h 210km 02:56 h
Boljevac 17:00h 210km 03:00 h
Savinac 17:15h 223km 03:15 h
Selište Zaječar 17:20h 228km 03:20 h
Šarbanovac R 17:24h 233km 03:24 h
Brestovac R 17:32h 243km 03:32 h
Bor 17:36h 247km 03:36 h
Tehnopromet Bor 17:37h 247km 03:37 h
Jugopetrol Bor 17:38h 248km 03:38 h
Ekspres Bor 17:39h 248km 03:39 h
Bor centar 17:41h 249km 03:41 h
Bor AS 17:46h 251km 03:46 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja