Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 05:45h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 05:55h 6km 00:10 h
Batajnica /centar/ (1178) 06:05h 13km 00:20 h
Nova Pazova 06:15h 23km 00:30 h
Stara Pazova 06:23h 27km 00:38 h
Indjija 06:33h 37km 00:48 h
Maradik Raskrsnica 06:43h 47km 00:58 h
Gladonoš 06:47h 54km 01:02 h
Sremski Karlovci 1 06:57h 60km 01:12 h
Petrovaradin 07:04h 74km 01:19 h
NOVI SAD A.S. 07:10h 80km 01:25 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja