Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kragujevac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 20:30h 0km 00:00 h
Autokomanda 20:45h 5km 00:15 h
Mladenovac A.S. 21:30h 61km 01:00 h
Belosavci 21:50h 72km 01:20 h
Topola A.S. 22:00h 83km 01:30 h
Trnava 22:15h 100km 01:45 h
Svetinja 1 22:20h 104km 01:50 h
Čumić 22:25h 108km 01:55 h
Cerovac dom 22:30h 114km 02:00 h
Desimirovac 22:35h 118km 02:05 h
Kragujevac A.S. 22:50h 125km 02:20 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja