Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Aranđelovac - Mladenovac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Arandjelovac A.S. 11:30h 0km 00:00 h
Baljkovac okretnica 11:41h 5km 00:11 h
Orašac - centar 11:45h 8km 00:15 h
Žikin Mlin Arandjelovac 11:50h 12km 00:20 h
Markovac 11:56h 16km 00:26 h
Karaula Mladenovac 12:04h 22km 00:34 h
Mladenovac A.S. 12:08h 25km 00:38 h
Autokomanda 12:51h 73km 01:21 h
Beograd A.S. 12:58h 78km 01:28 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja