Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Aranđelovac - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Arandjelovac A.S. 09:00h 0km 00:00 h
Baljkovac okretnica 09:11h 5km 00:11 h
Orašac - centar 09:15h 8km 00:15 h
Žikin Mlin Arandjelovac 09:20h 12km 00:20 h
Markovac 09:26h 16km 00:26 h
Karaula Mladenovac 09:34h 22km 00:34 h
Mladenovac A.S. 09:38h 25km 00:38 h
Autokomanda 10:21h 73km 01:21 h
Beograd A.S. 10:28h 78km 01:28 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja