Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kragujevac A.S. 06:00h 0km 00:00 h
Pijaca Kragujevac 06:03h 1km 00:03 h
Mala vaga Kragujevac 06:07h 2km 00:07 h
Zvezda Kragujevac 06:11h 3km 00:11 h
Grošnica 06:14h 4km 00:14 h
Korićani 06:19h 7km 00:19 h
Dragobraća 06:22h 10km 00:22 h
Goločelo 06:24h 13km 00:24 h
Vučkovica 06:28h 14km 00:28 h
Ravni Gaj 06:30h 16km 00:30 h
Ljubic 06:32h 17km 00:32 h
Grabovac Gruza 06:35h 19km 00:35 h
Gruža 06:36h 21km 00:36 h
Čestin Gruza 06:37h 22km 00:37 h
Balosava 2 06:39h 24km 00:39 h
Balosava 1 06:41h 26km 00:41 h
Vrbeta 06:42h 27km 00:42 h
Guberevac 06:44h 28km 00:44 h
Tabla Zakuta 06:45h 29km 00:45 h
Kriva Jabuka 06:46h 30km 00:46 h
Tomica brdo KV 06:48h 32km 00:48 h
Vitkovac 06:50h 34km 00:50 h
Pečenog 2 06:53h 35km 00:53 h
Pečenog 1 06:54h 36km 00:54 h
Milavčići 2 06:56h 38km 00:56 h
Milavčići 1 06:57h 39km 00:57 h
Berinac KV 06:59h 40km 00:59 h
Vitanovac 07:00h 41km 01:00 h
Tunel KV 07:02h 43km 01:02 h
Šumarice 2 KV 07:06h 45km 01:06 h
Šumarice 1 KV 07:07h 47km 01:07 h
Magnohrom raskrsnica 07:10h 49km 01:10 h
Fakultet KV 07:12h 51km 01:12 h
AMD 07:14h 52km 01:14 h
Kraljevo A.S. 07:17h 53km 01:17 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja