Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Herceg Novi - Podgorica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Igalo 18:00h 0km 00:00 h
Herceg Novi 18:30h 0km 00:30 h
Meljine 18:30h 0km 00:30 h
Zelenika 18:30h 0km 00:30 h
Kumbor 18:30h 0km 00:30 h
Đenovići 18:30h 0km 00:30 h
Baošići 18:30h 0km 00:30 h
Bijela 18:45h 0km 00:45 h
Kamenari 18:55h 21km 00:55 h
Tivat 19:00h 21km 01:00 h
Kotor Tunel Raskrsnica 19:00h 21km 01:00 h
Budva 19:30h 46km 01:30 h
Bečići 19:40h 46km 01:40 h
Rafailovići 19:45h 46km 01:45 h
Petrovac Na Moru 19:50h 64km 01:50 h
Misići - R. za Čanj 19:55h 77km 01:55 h
Sutomore 20:05h 77km 02:05 h
Podgorica 21:25h 115km 03:25 h
Mojkovac 23:25h 210km 05:25 h
Bijelo Polje A.S. 23:55h 242km 05:55 h
Granica Srbija i Crna Gora pre 00:20h 263km 06:20 h
Bajina Bašta AS 03:25h 424km 09:25 h
Ljubovija 04:25h 474km 10:25 h
Mali Zvornik 04:55h 474km 10:55 h
Loznica A.S. 05:25h 544km 11:25 h
Bogatić 1 06:45h 544km 12:45 h
Sremska Mitrovica A.S. 07:00h 610km 13:00 h
Ruma A.S. 07:20h 643km 13:20 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja