Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad MAS

Autobuska stanica

Adresa:
Bulevar Jaše Tomoća 6
Telefon:
+381 21 444 022
Mobilni:
Fax:
E-mail:
office@gspns.rs

Gradski prevoz saobraća na području celog Novog Sada i okoline i izuzetno dobro je organizovan. Na području Novog Sada je izuzetno dobro organizovan gradski prevoz, a sam grad je prilično jednostavan za snalažanje. Mada vam od pomoći može biti Android aplikacija namenjena upravo gradskom prevozu u Novom Sadu. Uzevši u obzir da često dolazi do promena na autobuskim linijama, ovaj Android vodič će vam sigurno biti od koristi. Međumesna autobuska stanica Novi Sad se nalazi u predgrađu Novog Sada koje je dobilo naziv po Banatskoj ulici. Banatić se nalazi u neposrednoj blizini čuvene novosadske Detelinare, a tu su i: Sajmište, Salajka, Rotkvarija, Pervazovo naselje i Industrijska zona. U istom predgrađu se nalazi i glavna železnička stanica.


Polasci sa stanice Novi Sad MAS

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

05:25

06:00

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

05:30

06:25

JGSP Novi Sad

Beograd AS

05:30

07:02

Dunavprevoz

Lug - Centar (okretnica)

05:40

07:00

JGSP Novi Sad

Kopaonik

05:45

12:15

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

05:50

07:13

Severtrans

Gospođinci - Centar

06:00

06:55

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

06:00

06:35

JGSP Novi Sad

Beograd AS

06:00

07:15

Saobraćaj

Titel - Nova pošta

06:00

07:10

Lasta

Niš AS

06:10

10:50

Niš-Ekspres

Temerin - Okretnica

06:15

07:00

JGSP Novi Sad

Banoštor - Centar

06:15

07:15

JGSP Novi Sad

Silbaš - Centar

06:20

07:02

Dunavprevoz

Sombor AS

06:25

08:14

Severtrans

Čurug - Telep

06:30

07:30

Saobraćaj Žabalj

Dudara - okretnica

06:40

07:05

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

06:45

07:30

ATP Autoprevoz DTD

Prolom Banja

06:45

13:55

Niš-Ekspres

Temerin - Okretnica

06:50

07:35

JGSP Novi Sad

Kikinda AS

06:50

08:45

Bečejprevoz

Beograd AS

06:50

08:30

Bečejprevoz

Beograd AS

06:50

08:25

Bečejprevoz

Futog - Industrijska II / Futog - Industrijska I

06:50

00:00

Dunavprevoz

Aranđelovac AS

06:55

10:32

Severtrans Senta

Žabalj - Lovac

06:55

07:40

Saobraćaj Žabalj

Stari Rakovac VI-Okretnica

07:00

07:35

JGSP Novi Sad

Kanjiža AS

07:00

09:30

Lasta

Sokobanja AS

07:00

12:55

Niš-Ekspres

Gospođinci - Centar

07:10

08:05

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

07:10

08:05

JGSP Novi Sad

Beograd AS

07:10

08:33

Severtrans

Čurug - Telep

07:15

08:15

Saobraćaj Žabalj

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

07:20

07:45

JGSP Novi Sad

Subotica AS

07:20

08:55

Niš-Ekspres

Odžaci AS

07:25

09:15

Saobraćaj

Zrenjanin AS

07:30

08:20

Bečejprevoz

Vrnjačka Banja AS

07:30

13:10

Bečejprevoz

Beograd AS

07:30

09:20

Bečejprevoz

Beograd AS

07:30

09:20

Dunavprevoz

Beograd AS

07:30

08:50

Severtrans

Beograd AS

07:40

09:12

Lasta

Beograd AS

07:50

09:31

Severtrans

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

07:55

08:30

JGSP Novi Sad

Senta AS

08:00

09:45

Severtrans Senta

Sremska Mitrovica AS

08:00

09:10

Bečejprevoz

Pivnice - Centar

08:00

10:02

Dunavprevoz

Temerin - Okretnica

08:05

08:45

JGSP Novi Sad

Vršac AS

08:10

10:40

Stup

Beočin selo - Okretnica

08:20

09:05

JGSP Novi Sad

Čurug - Telep

08:20

09:20

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

08:25

09:48

Severtrans

Temerin - Okretnica

08:30

09:15

JGSP Novi Sad

Ravno selo - okretnica

08:30

09:10

JP Vrbas

Šabac AS

08:30

10:05

Ristić Commerce

Gospođinci - Centar

08:40

09:35

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

08:40

09:05

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

08:45

09:30

ATP Autoprevoz DTD

Temerin - Okretnica

09:00

09:45

JGSP Novi Sad

Zlatibor - pijaca

09:00

15:00

Master Bus

Sombor AS

09:00

10:49

Severtrans

Čurug - Telep

09:00

10:00

Saobraćaj Žabalj

Banoštor - Centar

09:10

10:10

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

09:15

09:50

JGSP Novi Sad

kanjiža - Trg glavni

09:20

11:48

Enka - Putnički

Žabalj - Lovac

09:20

10:05

Saobraćaj Žabalj

Čerević - Spomenik

09:30

10:25

JGSP Novi Sad

Beograd AS

09:35

11:07

Dunavprevoz

Temerin - Okretnica

09:50

10:35

JGSP Novi Sad

Ada AS

09:50

11:15

Bečejprevoz

Beograd AS

09:50

11:25

Saobraćaj

Dudara - okretnica

10:00

10:25

JGSP Novi Sad

Kruševac AS

10:00

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

10:00

11:23

Severtrans

Čurug - Telep

10:00

11:00

Saobraćaj Žabalj

Beočin selo - Okretnica

10:10

10:55

JGSP Novi Sad

Šabac AS

10:15

12:20

Mačva ekspres

Sombor AS

10:15

12:04

Severtrans

Temerin - Okretnica

10:20

11:05

JGSP Novi Sad

Peć AS

10:20

19:15

Niš-Ekspres

Vršac AS

10:30

13:00

Stup

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

10:35

11:10

JGSP Novi Sad

Subotica AS

10:35

12:10

Niš-Ekspres

Vrnjačka Banja AS

10:35

16:15

Severtrans

Gospođinci - Centar

10:40

11:35

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

10:40

11:35

JGSP Novi Sad

Silbaš - Centar

10:40

11:40

Dunavprevoz

Subotica AS

10:40

12:30

Lasta

Čurug - Telep

10:45

11:45

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

10:50

12:22

Dunavprevoz

Beograd AS

10:50

12:22

Dunavprevoz

Kanjiža C

11:00

13:15

Bečejprevoz

Sombor AS

11:00

12:50

Dunavprevoz

Beograd AS

11:00

12:40

Severtrans

Šajkaš - Nikole Tesle 62

11:10

11:50

Saobraćaj Žabalj

Bečej AS

11:15

12:10

Severtrans Senta

Dudara - okretnica

11:15

11:50

JGSP Novi Sad

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

11:15

11:47

JP Vrbas

Sombor AS

11:15

13:00

Severtrans

Titel - Nova pošta

11:15

12:25

Lasta

Bačka Palanka AS

11:20

12:10

Dunavprevoz

Temerin - Okretnica

11:30

12:15

JGSP Novi Sad

Čurug - Telep

11:30

12:30

Saobraćaj Žabalj

Banoštor - Centar

11:35

12:30

JGSP Novi Sad

Šabac AS

11:40

13:10

Šidexpres

Lug - Centar (okretnica)

11:40

12:50

JGSP Novi Sad

Stari Rakovac VI-Okretnica

11:45

12:20

JGSP Novi Sad

Zrenjanin AS

11:50

12:50

APP FIL DM

Konak

11:50

13:41

Net Bus CO

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

11:55

12:30

JGSP Novi Sad

Beograd AS

11:55

13:25

Bečejprevoz

Beograd AS

12:00

13:15

Dunavprevoz

Bečej AS

12:10

13:00

Bečejprevoz

Mali Zvornik

12:15

15:30

Ristić Commerce

Šabac AS

12:15

13:50

Ristić Commerce

Bačka Palanka AS

12:20

13:10

Dunavprevoz

Priboj AS

12:25

20:45

Autoprevoz Janjušević

Subotica AS

12:25

14:30

Severtrans

Temerin - Okretnica

12:30

13:15

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

12:30

13:05

JGSP Novi Sad

Sombor AS

12:30

14:20

Severtrans

Čurug - Telep

12:30

13:30

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

12:35

13:57

Severtrans

Gospođinci - Centar

12:40

13:35

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

12:40

13:35

JGSP Novi Sad

Bujanovac AS

12:45

21:00

Kavim - Jedinstvo

Nadalj - centar

12:45

13:40

Bečejprevoz

Banoštor - Centar

12:50

13:50

JGSP Novi Sad

Odžaci AS

13:00

14:45

Saobraćaj

Čurug - Telep

13:00

14:00

Saobraćaj Žabalj

Pivnice - Centar

13:06

14:03

Dunavprevoz

Mošorin - Centar

13:15

14:00

ATP Autoprevoz DTD

Beograd AS

13:15

14:40

Saobraćaj

Žabalj - Lovac

13:15

14:00

Saobraćaj Žabalj

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

13:20

13:55

JGSP Novi Sad

Sombor AS

13:25

15:25

Severtrans

Melenci

13:25

14:35

Net Bus CO

Temerin - Okretnica

13:30

14:15

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

13:30

14:25

JGSP Novi Sad

Titel - Nova pošta

13:30

14:40

Lasta

Čurug - Telep

13:30

14:30

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

13:40

15:12

Dunavprevoz

Kanjiža AS

13:45

16:15

Lasta

Vršac AS

13:50

16:20

Stup

Subotica AS

13:50

15:25

Niš-Ekspres

Pivnice - Centar

14:00

16:02

Dunavprevoz

Valjevo AS

14:00

16:55

Lasta

Čurug - Telep

14:00

15:00

Saobraćaj Žabalj

Sečanj AS

14:00

15:36

Net Bus CO

Temerin - Okretnica

14:10

14:55

JGSP Novi Sad

Beočin selo - Okretnica

14:10

14:55

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

14:10

14:45

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

14:10

14:55

ATP Autoprevoz DTD

Beograd AS

14:10

15:33

Severtrans

Šajkaš - Nikole Tesle 62

14:10

14:50

Saobraćaj Žabalj

Bečej AS

14:15

15:10

Bečejprevoz

Čurug - Telep

14:15

15:15

Saobraćaj Žabalj

Žabalj - Lovac

14:15

15:00

Saobraćaj Žabalj

Temerin - Okretnica

14:30

15:15

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

14:30

14:55

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

14:30

15:20

Dunavprevoz

Nova Gajdobra - Centar

14:30

15:30

Dunavprevoz

Beograd AS

14:30

16:02

Dunavprevoz

Krčedin

14:30

15:20

Lasta

Sombor AS

14:30

16:26

Severtrans

Čurug - Telep

14:30

15:30

Saobraćaj Žabalj

Gospođinci - Centar

14:40

15:35

JGSP Novi Sad

Lug - Centar (okretnica)

14:40

16:00

JGSP Novi Sad

Vršac AS

14:40

17:10

Stup

Subotica AS

14:40

16:30

Lasta

Senta AS

14:45

16:38

Enka - Putnički

Niš AS

14:45

19:25

Niš-Ekspres

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

14:45

15:17

JP Vrbas

Ravno selo - okretnica

14:50

16:30

JP Vrbas

Beograd AS

14:50

16:13

Severtrans

Žabalj - Lovac

14:55

15:40

Saobraćaj Žabalj

Šid AS

15:00

17:00

Šidexpres

Čerević - Spomenik

15:00

15:55

JGSP Novi Sad

Šabac AS

15:00

16:30

Mačva ekspres

Temerin - Okretnica

15:10

15:55

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

15:10

15:35

JGSP Novi Sad

Čurug - Telep

15:15

16:15

Saobraćaj Žabalj

Kikinda AS

15:20

17:15

Bečejprevoz

Vršac AS

15:20

19:27

Dunavprevoz

Sombor AS

15:20

17:45

Lasta

Titel - Nova pošta

15:25

16:35

Lasta

Temerin - Okretnica

15:30

16:10

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

15:30

16:05

JGSP Novi Sad

Kruševac AS

15:30

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Stara Pazova AS

15:30

16:15

Lasta

Gospođinci - Centar

15:45

16:40

JGSP Novi Sad

Banoštor - Centar

15:45

16:45

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

15:45

16:30

ATP Autoprevoz DTD

Pivnice - Centar

15:45

17:42

Dunavprevoz

Srbobran AS

15:45

16:14

Severtrans

Beograd AS

15:50

17:05

Dunavprevoz

Beograd AS

15:55

17:25

Bečejprevoz

Žabalj - Lovac

15:55

16:40

Saobraćaj Žabalj

Dudara - okretnica

16:00

16:35

JGSP Novi Sad

Silbaš - Centar

16:00

16:50

Dunavprevoz

Bajmok - centar

16:00

18:15

Severtrans

Čurug - Telep

16:00

17:00

Saobraćaj Žabalj

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

16:10

16:43

JP Vrbas

Beočin selo - Okretnica

16:15

17:00

JGSP Novi Sad

Bečej AS

16:15

17:10

Bečejprevoz

LJubovija AS

16:15

20:15

Lastra

Čerević - Spomenik

16:20

17:15

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

16:30

17:05

JGSP Novi Sad

Beograd AS

16:30

18:02

Dunavprevoz

Sombor AS

16:30

18:30

Severtrans

Leskovac AS

16:30

21:50

Kanis

Čurug - Telep

16:35

17:35

Saobraćaj Žabalj

Temerin - Okretnica

16:40

17:25

JGSP Novi Sad

Beograd AS

16:40

18:12

Lasta

Šid AS

16:45

19:05

Šidexpres

Zrenjanin AS

16:45

17:35

APP FIL DM

Radojevo

16:45

19:15

Net Bus CO

Beočin selo - Okretnica

17:00

17:50

JGSP Novi Sad

Loznica AS

17:00

19:20

Mačva ekspres

Čurug - Telep

17:00

18:00

Saobraćaj Žabalj

Gospođinci - Centar

17:05

18:00

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

17:10

17:35

JGSP Novi Sad

Silbaš - Centar

17:20

18:05

Dunavprevoz

Bačka Palanka AS

17:25

18:29

Dunavprevoz

Niš AS

17:25

22:50

Niš-Ekspres

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

17:30

18:05

JGSP Novi Sad

Vršac AS

17:30

20:10

Stup

Kanjiža AS

17:30

20:00

Lasta

Šajkaš - Nikole Tesle 62

17:30

18:10

Saobraćaj Žabalj

Lug - Centar (okretnica)

17:35

18:45

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

17:40

18:25

JGSP Novi Sad

Beograd AS

17:40

19:15

Saobraćaj

Beograd AS

17:45

19:20

Dunavprevoz

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

17:45

18:18

JP Vrbas

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

17:45

18:18

JP Vrbas

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

17:45

18:17

JP Vrbas

Dudara - okretnica

17:50

18:15

JGSP Novi Sad

Beograd AS

17:50

19:13

Severtrans

Mošorin - Centar

17:55

18:40

ATP Autoprevoz DTD

Beočin selo - Okretnica

18:00

18:45

JGSP Novi Sad

Bečej AS

18:00

18:55

Bečejprevoz

Čurug - Telep

18:00

19:00

Saobraćaj Žabalj

Subotica AS

18:05

19:40

Niš-Ekspres

Senta AS

18:10

19:55

Severtrans Senta

Žabalj - Lovac

18:10

18:55

Saobraćaj Žabalj

Temerin - Okretnica

18:20

19:05

JGSP Novi Sad

Šabac AS

18:20

20:05

Mačva ekspres

Čerević - Spomenik

18:30

19:25

JGSP Novi Sad

Zrenjanin AS

18:30

19:20

APP FIL DM

Apatin AS

18:30

20:50

Severtrans

Bođani - centar

18:30

20:23

Saobraćaj

Titel - Nova pošta

18:30

19:40

Lasta

Jaša Tomić

18:30

20:15

Net Bus CO

Niš AS

18:35

23:10

Niš-Ekspres

Banoštor - Centar

18:40

19:45

JGSP Novi Sad

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

18:40

19:13

JP Vrbas

Nadalj - centar

18:45

19:35

Bečejprevoz

Čurug - Telep

18:45

19:45

Saobraćaj Žabalj

Dudara - okretnica

18:50

19:25

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

19:00

19:45

JGSP Novi Sad

Vršac AS

19:00

22:10

Stup

Subotica AS

19:00

20:30

Niš-Ekspres

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

19:10

19:35

JGSP Novi Sad

Gospođinci - Centar

19:20

20:15

JGSP Novi Sad

Stari Rakovac VI-Okretnica

19:20

19:55

JGSP Novi Sad

Bečej AS

19:25

20:20

Bečejprevoz

Mošorin - Centar

19:30

20:15

ATP Autoprevoz DTD

Bač AS

19:30

20:50

Dunavprevoz

Čurug - Telep

19:30

20:30

Saobraćaj Žabalj

Žabalj - Lovac

19:30

20:15

Saobraćaj Žabalj

Badovinci

19:45

22:05

Mačva ekspres

Sombor AS

19:50

21:35

Severtrans

Zrenjanin AS

20:00

20:50

Net Bus CO

Bačka Topola AS

20:00

21:15

Subotica Trans

Lug - Centar (okretnica)

20:00

21:20

JGSP Novi Sad

Gajdobra - Centar -Škola

20:00

20:55

Dunavprevoz

Beograd AS

20:00

21:32

Lasta

Beograd AS

20:00

21:33

Severtrans

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

20:10

20:45

JGSP Novi Sad

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

20:15

20:48

JP Vrbas

Šid AS

20:30

22:45

Šidexpres

Dudara - okretnica

20:30

21:05

JGSP Novi Sad

Titel - Nova pošta

20:30

21:40

Lasta

Čurug - Telep

20:30

21:30

Saobraćaj Žabalj

Niš AS

20:35

01:10

Niš-Ekspres

Temerin - Okretnica

20:40

21:25

JGSP Novi Sad

Sombor AS

20:45

22:30

Severtrans

Bečej AS

21:00

21:55

Bečejprevoz

Pivnice - Centar

21:00

23:07

Dunavprevoz

Odžaci AS

21:00

22:15

Saobraćaj

Beograd AS

21:10

22:42

Lasta

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

21:30

21:55

JGSP Novi Sad

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

21:30

22:03

JP Vrbas

Sombor AS

21:30

23:15

Severtrans

Čurug - Telep

21:30

22:30

Saobraćaj Žabalj

Gospođinci - Centar

21:40

22:35

JGSP Novi Sad

Lug - Centar (okretnica)

21:40

22:50

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

21:45

22:40

Dunavprevoz

Subotica AS

21:50

23:25

Niš-Ekspres

Mošorin - Centar

22:05

22:50

ATP Autoprevoz DTD

Beograd AS

22:10

23:45

Severtrans

Titel - Nova pošta

22:10

23:20

Lasta

Čurug - Telep

22:20

23:20

Saobraćaj Žabalj

Sremska Mitrovica AS

22:30

23:40

Ristić Commerce

Gospođinci - Centar

22:45

23:40

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

22:45

23:40

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

22:45

23:10

JGSP Novi Sad

Beograd AS

23:05

00:25

Niš-Ekspres

Sombor AS

23:15

00:57

Severtrans

Dolasci na stanicu Novi Sad MAS

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Đurđevo - Centar

05:37

05:25

Saobraćaj Žabalj

Temerin - Okretnica

06:10

05:25

JGSP Novi Sad

Kulpin

06:10

05:30

Dunavprevoz

Čerević - Spomenik

06:25

05:30

JGSP Novi Sad

Šajkaš - R - N. Tesle i Ivanjičke

06:25

05:45

Saobraćaj Žabalj

Bujanovac AS

06:30

22:20

Kavim - Jedinstvo

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

06:30

06:05

JGSP Novi Sad

Đurđevo - Centar

06:32

06:00

Saobraćaj Žabalj

Mošorin - Centar

06:40

05:55

ATP Autoprevoz DTD

Bečej AS

06:40

05:45

Bečejprevoz

Bečej AS

06:40

05:45

Bečejprevoz

Titel - restorani Vojvodina

06:40

05:30

Lasta

Čurug - Telep

06:40

05:40

Saobraćaj Žabalj

Gospođinci - Centar

06:45

05:50

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

06:45

06:00

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

06:50

05:45

Dunavprevoz

Šajkaš - R - N. Tesle i Ivanjičke

07:00

06:20

Saobraćaj Žabalj

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

07:03

06:30

JP Vrbas

Mošorin - Centar

07:05

06:20

ATP Autoprevoz DTD

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

07:15

06:40

JGSP Novi Sad

Bečej AS

07:15

06:20

Bečejprevoz

Čerević - Spomenik

07:20

06:25

JGSP Novi Sad

Sečanj AS

07:20

05:45

APP FIL DM

Čurug - Telep

07:20

06:20

Saobraćaj Žabalj

Zrenjanin AS

07:20

06:30

Net Bus CO

Beograd AS

07:25

05:45

Saobraćaj

Nadalj - centar

07:30

06:40

Bečejprevoz

Pivnice - Centar

07:30

05:40

Dunavprevoz

Šajkaš - R - N. Tesle i Ivanjičke

07:30

06:50

Saobraćaj Žabalj

Bajmok - centar

07:35

05:30

Severtrans

Žabalj - Lovac

07:35

06:50

Saobraćaj Žabalj

Ravno selo - okretnica

07:40

06:10

JP Vrbas

Čurug - Telep

07:45

06:45

Saobraćaj Žabalj

Temerin - Okretnica

07:50

07:05

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

07:50

07:15

JGSP Novi Sad

Bečej AS

07:50

06:55

Bečejprevoz

Gospođinci - Centar

07:55

07:00

JGSP Novi Sad

Stari Rakovac VI-Okretnica

08:15

07:40

JGSP Novi Sad

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

08:15

08:30

JP Vrbas

Mošorin - Centar

08:20

07:35

ATP Autoprevoz DTD

Sombor AS

08:20

06:20

Severtrans

Temerin - Okretnica

08:25

07:40

JGSP Novi Sad

Lug - Centar (okretnica)

08:25

07:15

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

08:30

07:35

JGSP Novi Sad

Silbaš - Centar

08:30

07:28

Dunavprevoz

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

08:35

08:00

JGSP Novi Sad

Radičević - Centar

08:40

07:50

Bečejprevoz

Titel - restorani Vojvodina

08:40

07:30

Lasta

Čurug - Telep

08:40

07:40

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

08:53

07:30

Severtrans

Žabalj - Lovac

08:55

08:10

Saobraćaj Žabalj

Srbobran AS

08:59

08:30

Severtrans

kanjiža - Trg glavni

09:02

06:15

Enka - Putnički

Gospođinci - Centar

09:05

08:10

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

09:05

08:10

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

09:10

08:35

JGSP Novi Sad

Beograd AS

09:10

07:55

Dunavprevoz

Vršac AS

09:12

05:45

Dunavprevoz

Senta AS

09:15

07:30

Severtrans Senta

Čurug - Telep

09:25

08:25

Saobraćaj Žabalj

Šid AS

09:30

07:30

Šidexpres

Temerin - Okretnica

09:35

08:50

JGSP Novi Sad

Novi Bečej AS

09:35

08:25

Bečejprevoz

Sombor AS

09:45

07:45

Severtrans

Odžaci AS

09:45

09:30

Saobraćaj

Beočin selo - Okretnica

09:55

09:10

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

09:55

09:20

JGSP Novi Sad

Valjevo AS

10:00

07:00

Lasta

Temerin - Okretnica

10:05

09:20

JGSP Novi Sad

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

10:05

09:30

JP Vrbas

Beograd AS

10:10

08:45

Severtrans

Bačka Palanka AS

10:12

09:20

Dunavprevoz

Subotica AS

10:15

08:40

Niš-Ekspres

Vršac AS

10:20

07:50

Stup

Čurug - Telep

10:25

09:25

Saobraćaj Žabalj

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

10:30

09:55

JGSP Novi Sad

Niš AS

10:30

05:50

Niš-Ekspres

Sombor AS

10:30

08:30

Severtrans

Beograd AS

10:32

09:00

Lasta

Gospođinci - Centar

10:35

09:40

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

10:35

09:50

JGSP Novi Sad

Beograd AS

10:55

09:25

Bečejprevoz

Žabalj - Lovac

10:55

10:10

Saobraćaj Žabalj

Subotica AS

10:57

09:00

Severtrans

Loznica AS

11:00

08:30

Mačva ekspres

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

11:05

10:30

JP Vrbas

Beograd AS

11:08

09:45

Severtrans

Dudara - okretnica

11:15

10:40

JGSP Novi Sad

Zrenjanin AS

11:20

10:30

Bečejprevoz

Beograd AS

11:22

09:50

Stup

Čerević - Spomenik

11:25

10:30

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

11:25

10:40

JGSP Novi Sad

Bač AS

11:30

09:54

Dunavprevoz

Čurug - Telep

11:30

10:30

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

11:32

10:00

Dunavprevoz

Kanjiža - centar

11:40

09:15

Bečejprevoz

Beočin selo - Okretnica

11:45

11:00

JGSP Novi Sad

Zrenjanin AS

11:50

11:00

Net Bus CO

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

11:50

11:15

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

11:55

11:10

JGSP Novi Sad

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

11:58

11:25

JP Vrbas

Čurug - Telep

12:10

11:10

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

12:15

10:55

Severtrans

Žabalj - Lovac

12:20

11:35

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

12:23

11:00

Severtrans

Dudara - okretnica

12:30

11:55

JGSP Novi Sad

Silbaš - Centar

12:30

11:40

Dunavprevoz

Sombor AS

12:30

10:45

Severtrans

Gospođinci - Centar

12:35

11:40

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

12:35

11:40

JGSP Novi Sad

Beograd AS

12:42

11:10

Stup

Čurug - Telep

12:45

11:45

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

12:47

12:20

Bečejprevoz

Beograd AS

12:55

11:30

Dunavprevoz

Mladenovo - Centar

12:56

11:30

Dunavprevoz

Stari Rakovac VI-Okretnica

13:00

12:25

JGSP Novi Sad

Beograd AS

13:00

11:20

Saobraćaj

Temerin - Okretnica

13:05

12:20

JGSP Novi Sad

Ravno selo - okretnica

13:05

12:25

JP Vrbas

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

13:10

12:35

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

13:15

12:20

JGSP Novi Sad

Odžaci AS

13:15

11:10

Saobraćaj

Bečej AS

13:17

12:20

Bečejprevoz

Vrnjačka Banja AS

13:20

07:30

Severtrans

Mošorin - Centar

13:30

12:45

ATP Autoprevoz DTD

Beograd AS

13:32

12:00

Lasta

Pivnice - Centar

13:35

11:45

Dunavprevoz

Bačka Topola AS

13:40

12:25

Subotica Trans

Čurug - Telep

13:40

12:40

Saobraćaj Žabalj

Žabalj - Lovac

13:40

12:55

Saobraćaj Žabalj

Dudara - okretnica

13:45

13:10

JGSP Novi Sad

Vrnjačka Banja AS

13:47

08:30

Bečejprevoz

Beograd AS

13:47

12:20

Dunavprevoz

Sremska Mitrovica AS

13:50

12:45

Bečejprevoz

Beograd AS

13:50

12:10

Lasta

Apatin AS

14:00

11:30

Severtrans

LJubovija AS

14:00

10:00

Lastra

Temerin - Okretnica

14:05

13:20

JGSP Novi Sad

Lug - Centar (okretnica)

14:05

12:55

JGSP Novi Sad

Čurug - Telep

14:20

13:20

Saobraćaj Žabalj

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

14:25

14:00

JGSP Novi Sad

Titel - restorani Vojvodina

14:25

13:15

Lasta

Beograd AS

14:30

12:25

Dunavprevoz

Beograd AS

14:30

13:00

Severtrans

Beograd AS

14:32

13:00

Lasta

Gospođinci - Centar

14:35

13:40

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

14:35

13:40

JGSP Novi Sad

Subotica AS

14:35

13:00

Niš-Ekspres

Ravno selo - okretnica

14:40

14:00

JP Vrbas

Šabac AS

14:45

13:15

Mačva ekspres

Šid AS

14:50

12:30

Šidexpres

Sombor AS

14:50

13:00

Severtrans

Žabalj - Lovac

14:50

14:05

Saobraćaj Žabalj

Mali Zvornik

14:55

11:25

Ristić Commerce

Čurug - Telep

15:00

14:00

Saobraćaj Žabalj

Temerin - Okretnica

15:05

14:20

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

15:07

14:15

Dunavprevoz

Sokobanja AS

15:10

09:10

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:15

14:00

Dunavprevoz

Sijarinska Banja

15:15

07:00

Lasta

Čerević - Spomenik

15:25

14:30

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

15:25

14:50

JGSP Novi Sad

Sombor AS

15:34

13:45

Severtrans

Prolom Banja

15:35

08:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:35

13:50

Severtrans

Temerin - Okretnica

15:40

14:55

JGSP Novi Sad

Pivnice - Centar

15:40

14:30

Dunavprevoz

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

15:45

15:10

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

15:45

15:00

ATP Autoprevoz DTD

Radojevo

15:50

13:20

Net Bus CO

Beočin selo - Okretnica

15:50

15:00

JGSP Novi Sad

Zrenjanin AS

15:50

15:00

APP FIL DM

Senta AS

15:50

14:00

Bečejprevoz

Sombor AS

15:50

14:00

Dunavprevoz

Čurug - Telep

15:50

14:50

Saobraćaj Žabalj

Žabalj - Lovac

15:50

15:05

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

15:55

14:15

Severtrans

Temerin - Okretnica

16:05

15:20

JGSP Novi Sad

Beograd AS

16:05

14:30

Bečejprevoz

Beograd AS

16:08

14:45

Severtrans

Vršac AS

16:15

13:45

Stup

Subotica AS

16:15

14:30

Kanis

Dudara - okretnica

16:25

15:50

JGSP Novi Sad

Kanjiža AS

16:30

14:00

Lasta

Gospođinci - Centar

16:35

15:40

JGSP Novi Sad

Bački Petrovac AS

16:36

16:10

Dunavprevoz

Čurug - Telep

16:40

15:40

Saobraćaj Žabalj

Temerin - Okretnica

16:45

16:00

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

16:45

16:10

JGSP Novi Sad

Beograd AS

16:47

15:15

Dunavprevoz

Čerević - Spomenik

16:55

16:00

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

17:05

16:20

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

17:15

16:40

JGSP Novi Sad

Beograd AS

17:17

15:45

Lasta

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

17:18

16:45

JP Vrbas

Bođani - centar

17:25

15:30

Saobraćaj

Čurug - Telep

17:25

16:25

Saobraćaj Žabalj

Gospođinci - Centar

17:35

16:40

JGSP Novi Sad

Odžaci AS

17:40

16:00

Saobraćaj

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

17:45

17:10

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

17:45

16:50

Dunavprevoz

Apatin AS

17:45

15:30

Severtrans

Nadalj - centar

17:47

16:50

Bečejprevoz

Aranđelovac AS

17:50

14:10

Severtrans Senta

Žitište

17:50

16:33

APP FIL DM

Jaša Tomić

17:50

15:45

Net Bus CO

Novi Bečej AS

17:55

16:40

Bečejprevoz

Niš AS

18:00

13:20

Niš-Ekspres

Šabac AS

18:05

16:30

Mačva ekspres

Beograd AS

18:08

16:40

Severtrans

Čerević - Spomenik

18:15

17:20

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

18:15

17:30

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

18:22

17:30

Dunavprevoz

Dudara - okretnica

18:25

17:50

JGSP Novi Sad

Vršac AS

18:30

16:00

Stup

Subotica AS

18:30

17:00

Niš-Ekspres

Žabalj - Lovac

18:30

17:45

Saobraćaj Žabalj

Sombor AS

18:34

16:45

Severtrans

Beočin selo - Okretnica

18:35

17:50

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

18:45

18:10

JGSP Novi Sad

Kanjiža C

18:46

16:05

Bečejprevoz

Gospođinci - Centar

19:00

18:05

JGSP Novi Sad

Niš AS

19:00

14:00

Niš-Ekspres

Dudara - okretnica

19:05

18:30

JGSP Novi Sad

kanjiža - Trg glavni

19:09

17:00

Enka - Putnički

Čurug - Telep

19:10

18:10

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

19:12

17:40

Dunavprevoz

Beograd AS

19:12

17:40

Dunavprevoz

Temerin - Okretnica

19:15

18:30

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

19:15

18:30

ATP Autoprevoz DTD

Beograd AS

19:25

17:55

Bečejprevoz

Beočin selo - Okretnica

19:35

18:50

JGSP Novi Sad

Bečej AS

19:35

18:40

Bečejprevoz

Beograd AS

19:38

18:15

Severtrans

Sečanj AS

19:40

18:13

Net Bus CO

Beograd AS

19:42

18:10

Dunavprevoz

Silbaš - Centar

19:44

18:45

Dunavprevoz

Apatin AS

19:45

17:30

Severtrans

Šabac AS

19:50

18:15

Mačva ekspres

Subotica AS

19:50

18:00

Lasta

Radojevo

19:54

17:30

Net Bus CO

Temerin - Okretnica

19:55

19:10

JGSP Novi Sad

Pivnice - Centar

20:00

18:00

Dunavprevoz

Beograd AS

20:02

18:30

Dunavprevoz

Dudara - okretnica

20:05

19:30

JGSP Novi Sad

Odžaci AS

20:05

18:45

Saobraćaj

Čurug - Telep

20:05

19:05

Saobraćaj Žabalj

Mošorin - Centar

20:10

19:25

ATP Autoprevoz DTD

Šid AS

20:15

18:00

Šidexpres

Lug - Centar (okretnica)

20:20

19:00

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

20:25

19:30

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

20:25

19:50

JGSP Novi Sad

Subotica AS

20:30

19:00

Niš-Ekspres

Temerin - Okretnica

20:35

19:50

JGSP Novi Sad

Stari Rakovac VI-Okretnica

20:35

20:00

JGSP Novi Sad

Kikinda AS

20:35

18:30

Bečejprevoz

Ada AS

20:35

19:10

Bečejprevoz

Beograd AS

20:38

19:15

Severtrans

Sombor AS

20:43

19:00

Severtrans

Priboj AS

20:45

13:00

Autoprevoz Janjušević

Kruševac AS

20:50

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Prolom Banja

20:55

13:30

Niš-Ekspres

Kanjiža AS

21:00

18:30

Lasta

Gospođinci - Centar

21:15

20:20

JGSP Novi Sad

Sremska Mitrovica AS

21:15

19:45

Enka - Putnički

Gospođinci - Centar

21:25

20:30

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

21:25

20:50

JGSP Novi Sad

Beograd AS

21:25

20:15

Severtrans

Mošorin - Centar

21:30

20:45

ATP Autoprevoz DTD

Šabac AS

21:30

19:10

Ristić Commerce

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

21:31

20:58

JP Vrbas

Čurug - Telep

21:35

20:35

Saobraćaj Žabalj

Bačka Palanka AS

21:40

20:45

Dunavprevoz

Zlatibor - pijaca

21:44

16:10

Master Bus

Dudara - okretnica

21:45

21:10

JGSP Novi Sad

Niš AS

21:45

17:00

Niš-Ekspres

Titel - restorani Vojvodina

21:55

20:45

Lasta

Sombor AS

22:00

20:00

Severtrans

Temerin - Okretnica

22:15

21:30

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

22:25

21:30

JGSP Novi Sad

Kikinda AS

22:30

20:30

Ristić Commerce

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

22:45

22:10

JGSP Novi Sad

Beograd AS

22:45

21:35

Niš-Ekspres

Kopaonik

23:00

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Subotica AS

23:00

21:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

23:15

22:00

Severtrans

Gospođinci - Centar

23:35

22:40

JGSP Novi Sad