Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Subotica

Autobuska stanica

Adresa:
Senćanski put 5
Telefon:
+381 24 55 55 66
Mobilni:
Fax:
+381 24 555 466
E-mail:
sutrans@gmail.com

Sa glavne autobuske stanice Subotica svakodnevno idu redovne saobraćajne linije prema svim većim gradovima u Srbiji, ali i regionu. Između ostalih, Subotica trans prevozi putnike na linijama za : Novi Sad, Beograd, Sombor i mnoge druge gradove u našoj zemlji. Uz to, mađarski gradovi, Budimpešta i Segedin su takođe odlično povezani sa Suboticom redovnim autobuskim linijama. Gradski prevoz u Subotici funkcioniše gotovo savršeno i izuzetno je dobro organizovan. A glavna autobuska stanica Subotica je vrlo dobro pozicionirana, tako da u njenoj neposrednoj blizini staje čak šest gradskih autobuskih linija i to: 3, 4a, 6, 9, 10 i 16. Svakako je korisno da intalirate Android vodič za gradski prevoz li da potražite informacije i obaveštenja o redu vožnje i eventualnim izmenama u gradskom saobraćaju na zvaničnom sajtu preduzeća Subotica trans.


Polasci sa stanice Subotica

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Kanjiža C školski trg

18:00

18:45

Subotica Trans

Beograd AS

18:00

21:32

Lasta

Sombor AS

18:25

19:40

Subotica Trans

Novo selo

18:40

19:18

Subotica Trans

Niš AS

19:00

01:10

Niš-Ekspres

Sombor AS

19:15

20:21

Severtrans

Novi Kneževac AS

19:20

20:23

Subotica Trans

Tornjoš

19:30

20:05

Subotica Trans

Male Pijace

19:45

20:20

Subotica Trans

Kanjiža C školski trg

20:00

20:55

Subotica Trans

Novo selo

20:10

20:48

Subotica Trans

Beograd AS

21:30

00:25

Niš-Ekspres

Horgoš C

22:30

23:10

Subotica Trans

Novo selo

22:30

23:14

Subotica Trans

Dolasci na stanicu Subotica

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Sombor AS

19:50

18:45

Subotica Trans

Bačka Topola AS

19:55

19:10

Subotica Trans

Kanjiža C školski trg

20:07

19:12

Subotica Trans

Novo selo

20:08

19:30

Subotica Trans

Male Pijace

20:55

20:20

Subotica Trans

Tornjoš

21:05

20:30

Subotica Trans

Sombor AS

21:27

20:10

Subotica Trans

Novi Kneževac AS

21:29

20:30

Subotica Trans

Senta AS

21:29

19:40

Subotica Trans

Male Pijace

21:32

20:55

Subotica Trans

Novo selo

21:44

21:00

Subotica Trans

Bačka Topola AS

21:57

21:17

Subotica Trans

Kanjiža C školski trg

22:04

21:12

Subotica Trans

Bačka Topola AS

22:55

22:15

Subotica Trans