Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac

Autobuska stanica

Adresa:
Vilema Pušmana 33
Telefon:
+381 16 21 55 50
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Glavna autobuska stanica Leskovac, nalazi se blizu centra grada, što znatno olakšava boravak ljudi koji u Leskovac stižu iz obližnjih mesta i inostranstva. Sa perona autobuske stanice, svakodnevno polaze autobusi domaćih autoprevoznika, Niš ekspres i Kanis, kao i mnogi drugi prevoznici.


Polasci sa stanice Leskovac

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Niš AS

03:10

03:59

Niš-Ekspres

Niš AS

05:30

06:40

Niš-Ekspres

Lapovo AS

06:00

08:25

Frenki - Komerc

Bojnik AS

06:15

06:55

Niš-Ekspres

Niška Banja

06:30

07:55

Niš-Ekspres

Bojnik AS

06:35

07:15

Niš-Ekspres

Niš AS

06:45

07:55

Niš-Ekspres

Vranje AS

06:45

08:10

Siba Trade

Kragujevac AS

07:00

11:45

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

07:00

10:10

Kanis

Lebane AS

07:03

07:40

Jugotrans

Prokuplje AS

07:10

08:25

Niš-Ekspres

Sijarinska Banja

07:32

09:15

Jugotrans

Kosovska Kamenica AS

07:39

10:05

Niš-Ekspres

Beograd AS

07:40

12:10

Kavim - Jedinstvo

Bor AS

07:50

11:45

Kavim - Jedinstvo

Brestovac AS

08:05

08:24

Frenki - Komerc

Bojnik AS

08:15

08:55

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

08:30

11:00

Niš-Ekspres

Lebane AS

08:59

09:40

Jugotrans

Niška Banja

09:30

10:55

Niš-Ekspres

Niš AS

09:35

10:25

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

10:10

12:40

Niš-Ekspres

Ražanj AS

10:25

11:47

Kanis

Beograd AS

10:30

15:05

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

10:30

11:40

Niš-Ekspres

Vranje AS

11:00

12:15

Kavim - Jedinstvo

Lebane AS

11:10

11:50

Jugotrans

Niš AS

11:30

12:40

Niš-Ekspres

Bojnik AS

11:40

12:20

Niš-Ekspres

Malošište - centar

11:55

12:55

Niš-Ekspres

Brezovica

12:00

14:45

Tandems

Sijarinska Banja

12:01

13:40

Jugotrans

Niš AS

12:30

13:40

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

12:50

14:20

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

12:55

13:20

Frenki - Komerc

Lebane AS

12:59

13:40

Jugotrans

Bojnik AS

13:10

13:50

Niš-Ekspres

Niš AS

13:30

14:40

Niš-Ekspres

Beograd AS

13:45

17:40

Kanis

Lebane AS

13:45

14:25

Jugotrans

Niš AS

14:00

14:50

Niš-Ekspres

Lebane AS

14:10

14:50

Jugotrans

Zaječar AS

14:20

17:15

Siba Trade

Bojnik AS

14:30

15:10

Niš-Ekspres

Niš AS

14:30

15:40

Niš-Ekspres

Lebane AS

14:45

15:25

Kanis

Niš AS

15:15

16:25

Niš-Ekspres

Vranje AS

15:30

17:00

Kavim - Jedinstvo

Lebane AS

15:33

16:12

Jugotrans

Beograd AS

15:35

20:05

Kavim - Jedinstvo

Bojnik AS

15:35

16:15

Niš-Ekspres

Paraćin AS

15:50

17:40

Frenki - Komerc

Svilajnac AS

15:50

18:45

Frenki - Komerc

Prokuplje AS

16:00

17:15

Niš-Ekspres

Niš AS

16:30

17:40

Niš-Ekspres

Sijarinska Banja

16:50

18:25

Jugotrans

Beograd AS

17:00

20:15

Kanis

Lebane AS

17:00

17:30

Kanis

Vlasotince AS

17:15

17:40

Frenki - Komerc

Bojnik AS

17:20

18:00

Niš-Ekspres

Niš AS

17:30

18:40

Niš-Ekspres

Vranje AS

17:45

19:10

Kavim - Jedinstvo

Predejane ST

17:45

18:15

Frenki - Komerc

Niš AS

17:55

18:45

Niš-Ekspres

Lebane AS

18:05

18:46

Jugotrans

Niš AS

18:30

19:40

Niš-Ekspres

Niš AS

18:50

19:40

Kavim - Jedinstvo

Predejane ST

19:10

19:45

Frenki - Komerc

Kosovska Kamenica AS

19:10

21:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

19:10

21:00

Kavim - Jedinstvo

Bojnik AS

19:20

20:00

Niš-Ekspres

Brestovac AS

19:20

20:30

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

19:35

20:50

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

19:55

20:18

Kanis

Lebane AS

20:04

20:40

Jugotrans

Vranje AS

20:20

21:45

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

20:20

21:30

Niš-Ekspres

Sijarinska Banja

20:20

21:55

Kanis

Vranje AS

21:20

22:40

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

21:50

22:40

Kavim - Jedinstvo

Vlasotince AS

22:10

22:40

Kanis

Beograd AS

22:35

04:30

Niš-Ekspres

Vranje AS

22:50

00:05

Kavim - Jedinstvo

Subotica AS

24:00

07:30

Kanis

Dolasci na stanicu Leskovac

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Predejane - motel

05:50

05:00

Frenki - Komerc

Niš AS

06:35

05:45

Niš-Ekspres

Bojnik AS

06:40

06:00

Niš-Ekspres

Lebane AS

06:40

06:02

Jugotrans

Prokuplje AS

06:45

05:30

Niš-Ekspres

Zaječar AS

06:45

03:35

Siba Trade

Lebane AS

06:55

06:15

Jugotrans

Vranje AS

07:00

05:30

Kavim - Jedinstvo

Vlasotince AS

07:00

06:35

Kanis

Kosovska Kamenica AS

07:30

05:30

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

07:37

06:45

Niš-Ekspres

Bojnik AS

07:40

07:00

Niš-Ekspres

Niš AS

07:40

06:30

Niš-Ekspres

Vranje AS

07:50

06:30

Kavim - Jedinstvo

Vlasotince AS

07:55

07:30

Frenki - Komerc

Bojnik AS

08:50

08:10

Niš-Ekspres

Niš AS

09:10

08:00

Niš-Ekspres

Niš AS

09:25

08:45

Jugoprevoz Krusevac

Vranje AS

09:35

08:20

Kavim - Jedinstvo

Vlasotince AS

10:08

09:45

Kanis

Niš AS

10:10

09:00

Niš-Ekspres

Niš AS

10:10

09:20

Niš-Ekspres

Vranje AS

10:30

09:15

Kavim - Jedinstvo

Lebane AS

10:35

09:54

Jugotrans

Bojnik AS

10:40

10:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

11:00

06:30

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

11:00

07:15

Tandems

Niš AS

11:10

10:00

Niš-Ekspres

Sijarinska Banja

11:30

09:50

Jugotrans

Niš AS

12:10

11:00

Niš-Ekspres

Bojnik AS

12:15

11:35

Niš-Ekspres

Lebane AS

12:35

11:54

Jugotrans

Lapovo AS

12:50

10:05

Niš-Ekspres

Svilajnac AS

12:55

10:00

Frenki - Komerc

Bojnik AS

13:05

12:25

Niš-Ekspres

Niš AS

13:10

12:00

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

13:35

13:00

Kanis

Kosovska Kamenica AS

13:58

11:30

Niš-Ekspres

Bojnik AS

14:00

13:20

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

14:10

11:25

Niš-Ekspres

Vranje AS

14:20

13:00

Siba Trade

Lebane AS

14:40

14:01

Jugotrans

Niš AS

15:10

14:00

Niš-Ekspres

Vranje AS

15:19

14:10

Frenki - Komerc

Niš AS

15:20

14:30

Kavim - Jedinstvo

Prokuplje AS

15:20

14:00

Niš-Ekspres

Vranje AS

15:35

14:20

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

15:35

14:45

Niš-Ekspres

Sijarinska Banja

15:39

14:00

Jugotrans

Vlasotince AS

15:50

15:15

Frenki - Komerc

Bojnik AS

15:55

15:15

Niš-Ekspres

Niš AS

16:25

15:15

Niš-Ekspres

Lebane AS

16:40

16:00

Kanis

Beograd AS

17:00

13:20

Kanis

Niš AS

17:10

16:00

Niš-Ekspres

Paraćin AS

17:15

15:15

Frenki - Komerc

Kragujevac AS

17:45

12:45

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

17:45

14:00

Frenki - Komerc

Gnjilane AS

17:55

15:00

Niš-Ekspres

Niš AS

18:10

17:00

Niš-Ekspres

Bojnik AS

18:40

18:00

Niš-Ekspres

Lebane AS

18:45

18:05

Kanis

Vranje AS

18:50

17:30

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

19:00

14:30

Kavim - Jedinstvo

Novi Sad AS

19:00

12:45

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

19:10

15:30

Frenki - Komerc

Niš AS

19:10

18:00

Niš-Ekspres

Lebane AS

19:40

19:00

Jugotrans

Lapovo AS

19:54

17:27

Kanis

Sijarinska Banja

20:09

18:35

Jugotrans

Niš AS

20:10

19:00

Niš-Ekspres

Bor AS

20:20

16:30

Kavim - Jedinstvo

Bojnik AS

20:20

19:40

Niš-Ekspres

Niš AS

21:20

20:30

Kavim - Jedinstvo

Vranje AS

21:50

20:30

Kavim - Jedinstvo

Subotica AS

21:50

14:30

Kanis

Beograd AS

22:10

19:10

Kanis

Vitina

22:33

20:10

Niš-Ekspres

Niš AS

22:40

21:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

22:50

18:20

Kavim - Jedinstvo

Vlasotince AS

23:15

22:50

Kanis

Sijarinska Banja

23:30

22:30

Kanis