Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac

Autobuska stanica

Adresa:
Vilema Pušmana 33
Telefon:
+381 16 21 55 50
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Glavna autobuska stanica Leskovac, nalazi se blizu centra grada, što znatno olakšava boravak ljudi koji u Leskovac stižu iz obližnjih mesta i inostranstva. Sa perona autobuske stanice, svakodnevno polaze autobusi domaćih autoprevoznika, Niš ekspres i Kanis, kao i mnogi drugi prevoznici.


Polasci sa stanice Leskovac

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Sijarinska Banja

15:04

16:40

Jugotrans

Niš AS

15:15

16:25

Niš-Ekspres

Vranje AS

15:30

17:00

Kavim - Jedinstvo

Lebane AS

15:33

16:12

Jugotrans

Beograd AS

15:35

20:05

Kavim - Jedinstvo

Bojnik AS

15:35

16:15

Niš-Ekspres

Varvarin AS

15:45

17:35

Lasta

Paraćin AS

15:50

17:40

Frenki - Komerc

Svilajnac AS

15:50

18:45

Frenki - Komerc

Prokuplje AS

16:00

17:15

Niš-Ekspres

Lebane AS

16:15

16:57

Jugotrans

Bujanovac AS

16:19

18:02

Niš-Ekspres

Niš AS

16:30

17:40

Niš-Ekspres

Medveđa

16:50

18:05

Jugotrans

Beograd AS

17:00

20:15

Kanis

Lebane AS

17:00

17:30

Kanis

Vlasotince AS

17:15

17:40

Frenki - Komerc

Bojnik AS

17:20

18:00

Niš-Ekspres

Niš AS

17:30

18:40

Niš-Ekspres

Lebane AS

17:35

18:13

Jugotrans

Vranje AS

17:45

19:10

Kavim - Jedinstvo

Predejane ST

17:45

18:15

Frenki - Komerc

Niš AS

17:55

18:45

Niš-Ekspres

Niš AS

18:30

19:40

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

18:39

20:22

Niš-Ekspres

Niš AS

18:50

19:40

Kavim - Jedinstvo

Lebane AS

19:00

19:40

Jugotrans

Predejane ST

19:10

19:45

Frenki - Komerc

Kosovska Kamenica AS

19:10

21:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

19:10

21:00

Kavim - Jedinstvo

Bojnik AS

19:20

20:00

Niš-Ekspres

Brestovac AS

19:20

20:30

Niš-Ekspres

Gnjilane AS

19:30

21:55

Lasta

Prokuplje AS

19:35

20:50

Niš-Ekspres

Beograd AS

19:50

00:05

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

19:55

20:18

Kanis

Lebane AS

20:04

20:40

Jugotrans

Vranje AS

20:20

21:45

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

20:20

21:30

Niš-Ekspres

Sijarinska Banja

20:20

21:55

Kanis

Vranje AS

21:20

22:40

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

21:50

22:40

Kavim - Jedinstvo

Vlasotince AS

22:10

22:40

Kanis

Beograd AS

22:35

04:30

Niš-Ekspres

Vranje AS

22:50

00:05

Kavim - Jedinstvo

Subotica AS

24:00

07:30

Kanis

Dolasci na stanicu Leskovac

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Vlasotince AS

15:50

15:15

Frenki - Komerc

Bojnik AS

15:55

15:15

Niš-Ekspres

Niš AS

16:25

15:15

Niš-Ekspres

Lebane AS

16:40

16:00

Kanis

Niš AS

17:10

16:00

Niš-Ekspres

Lebane AS

17:10

16:30

Jugotrans

Paraćin AS

17:15

15:15

Frenki - Komerc

Gnjilane AS

17:55

15:00

Niš-Ekspres

Niš AS

18:10

17:00

Niš-Ekspres

Sijarinska Banja

18:27

16:50

Jugotrans

Bojnik AS

18:40

18:00

Niš-Ekspres

Lebane AS

18:45

18:05

Kanis

Vranje AS

18:50

17:30

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

19:10

15:30

Frenki - Komerc

Niš AS

19:10

18:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

19:30

15:25

Lasta

Bujanovac AS

19:48

18:05

Niš-Ekspres

Lapovo AS

19:54

17:27

Kanis

Medveđa

20:09

18:50

Jugotrans

Niš AS

20:10

19:00

Niš-Ekspres

Bor AS

20:20

16:30

Kavim - Jedinstvo

Bojnik AS

20:20

19:40

Niš-Ekspres

Niš AS

21:20

20:30

Kavim - Jedinstvo

Vranje AS

21:50

20:30

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

22:10

19:10

Kanis

Vitina

22:33

20:10

Niš-Ekspres

Niš AS

22:40

21:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

22:50

18:20

Kavim - Jedinstvo

Vlasotince AS

23:15

22:50

Kanis

Sijarinska Banja

23:30

22:30

Kanis