Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd BAS

Autobuska stanica

Adresa:
Železnička 45
Telefon:
+381 11 6644455
Mobilni:
+381 11 2627 146
Fax:
+381 11 66 59 480
E-mail:
bas@bas.rs

Beogradska autobuska stanica je formirana 3.marta 1966. godine i pripada grupi velikih preduzeća, sa statusom Akcionarskog društva.Beogradska Autobuska Stanica se nalazi na adresi Železnička 4, 11000 Beograd. Prijem i otprema putnika i autobusa predstavlja osnovnu delatnost Beogradske autobuske stanice.Pored svih većih mesta u Srbiji, mrežom autobuskih linija, BAS pokriva sve republike bivše Jugoslavije i redovno održava autobusku vezu sa 17 država Evrope.Brza i savremena usluga počiva na najnovijoj tehnologiji kompjuterske prodaje prevoznih isprava.Proces rada u BAS-u se odvija od 0 do 24 časa, 365 dana u godini. Trenutno ima 65 aktivnih perona sa koji polaze autobusi. U neposrednoj blizini Beogradske autobuske stanice (preko puta dolaznog perona) nalazi se Parking BAS-a koji radi 24h dnevno, gde prevoznici kao poslovni partneri BAS-a i treća lica mogu da parkiraju svoje autobuse (solo, spratne i zglobne).


Polasci sa stanice Beograd BAS

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Surdulica AS

10:30

14:55

Kavim - Jedinstvo

Kikinda AS

10:30

13:15

El - Tra Ripanj

Valjevo AS

10:30

12:30

Lasta

Vršac AS

10:35

12:19

Stup

Varvarin AS

10:50

12:55

Interturs -2002

Subotica AS

10:55

14:30

Severtrans

Knjaževac AS

10:59

15:31

Moto Boem Trans

Smederevo AS

11:00

12:15

Jugoprevoz Velika Plana

Plandište AS

11:00

12:41

Stup

Sombor AS

11:00

14:20

Severtrans

Novi Sad AS

11:10

12:42

Stup

Aranđelovac AS

11:15

13:11

Lastra

Valj. Loznica

11:15

00:00

Lasta

Odžaci AS

11:20

14:45

Saobraćaj

Priboj AS

11:20

17:40

PUPD Janjušević

Nova Varoš AS

11:20

16:14

PUPD Janjušević

Ruma AS

11:25

12:37

Master Bus

Vršac AS

11:30

13:14

Stup

Aleksandrovac AS

11:30

15:00

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

11:30

12:55

Dunavprevoz

Sokobanja AS

11:30

15:31

Severtrans

Koceljeva AS

11:45

13:45

Eko Tours

Sombor AS

11:45

15:25

Severtrans

Kopaonik

12:00

17:15

Kavim Raška

Banatski Karlovac

12:00

13:14

Stup

Valjevo AS

12:00

14:00

Europa Bus

Brus AS

12:00

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Varvarin AS

12:00

14:05

Interturs -2002

Kosovska Mitrovica AS

12:15

18:15

Joe Travel

Kruševac AS

12:15

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Zrenjanin AS

12:15

13:45

APP FIL DM

Novi Sad AS

12:20

13:47

Bečejprevoz

Novi Sad AS

12:20

12:47

Bečejprevoz

Novi Sad AS

12:20

13:47

Dunavprevoz

Bačka Palanka AS

12:25

15:20

Dunavprevoz

Novi Pazar AS

12:30

17:30

Sandžaktrans

Brezovica

12:30

20:00

Tandems

Plandište AS

12:30

14:11

Stup

Vršac AS

12:30

14:14

Stup

Sokobanja AS

12:30

15:40

Bečejprevoz

Subotica AS

12:30

15:25

Niš-Ekspres

Vrnjačka Banja AS

12:30

16:15

Severtrans

Šid AS

12:30

14:00

Lasta

LJubovija AS

12:30

16:20

Lastra

Priboj AS

12:35

19:20

Stup

Kosovska Mitrovica AS

12:45

19:15

Interturs -2002

Žitište

12:50

14:50

APP FIL DM

Međa

12:50

15:30

Net Bus CO

Padina III

12:55

15:00

Evroturs

Vranje AS

13:00

17:25

Kavim - Jedinstvo

Velika Plana AS

13:00

15:37

Jugoprevoz Velika Plana

Brezovica

13:00

20:30

Tandems

Dobrica

13:00

14:41

Stup

Pančevo AS

13:00

13:40

Autotransport PA

Sombor AS

13:00

16:26

Severtrans

LJubovija AS

13:00

17:15

Lasta

Velika Plana AS

13:00

14:30

Jugoprevoz Velika Plana

Valjevo AS

13:15

15:00

Europa Bus

Aranđelovac

13:15

14:45

Lasta

Sokobanja AS

13:15

16:55

Sokoprevoz

Lebane AS

13:20

17:30

Kanis

Priština AS

13:30

20:00

Kavim Raška

D. Bitinja

13:30

21:45

Tandems

Bočar

13:30

15:20

APP FIL DM

Vršac AS

13:30

15:05

Stup

Priština AS

13:30

20:45

Kosmet prevoz

Bočar

13:30

16:20

Net Bus CO

Lapovo AS

13:35

15:20

Interturs -2002

Pančevo AS

13:45

14:25

Autotransport PA

Novi Sad AS

13:45

15:10

Niš-Ekspres

Lapovo AS

13:45

15:20

Interturs -2002

Valjevo AS

13:45

15:45

Lasta

Novi Sad AS

13:50

15:35

Severtrans

Kupinovo - centar

14:00

15:16

Crnogorac - Expres

Predejane ST

14:00

18:15

Frenki - Komerc

Bela Crkva AS

14:00

16:04

Stup

Pančevo AS

14:00

14:40

Autotransport PA

Novi Sad AS

14:00

15:15

Dunavprevoz

Valjevo AS

14:00

15:45

Lasta

Padina II

14:00

15:40

Evroturs

Padina II

14:05

16:01

Evroturs

Zlatibor - pijaca

14:10

18:00

Bečejprevoz

Novi Sad AS

14:10

15:35

Niš-Ekspres

Priboj AS

14:15

20:35

Autoprevoz Janjušević

Belanovica AS

14:15

16:50

Lastra

Ribarska Banja

14:15

18:15

Jugoprevoz Krusevac

Mataruška Banja

14:15

17:35

Autotransport AD

Bajmok - centar

14:15

18:15

Severtrans

Padina II

14:20

16:25

Bato i Sin

Brus AS

14:20

18:20

Jugoprevoz Krusevac

Knjaževac AS

14:21

18:20

Moto Boem Trans

Svilajnac AS

14:30

16:30

Jugoprevoz Velika Plana

Kosovska Kamenica AS

14:30

21:20

Kavim - Jedinstvo

Plandište AS

14:30

16:11

Stup

Vršac AS

14:30

16:14

Stup

Žitište

14:30

16:20

APP FIL DM

Ruma AS

14:30

15:45

Master Bus

Bečej AS

14:30

17:10

Bečejprevoz

Brezovica

14:30

21:30

Niš-Ekspres

Aranđelovac AS

14:30

16:00

Lasta

Radojevo

14:30

17:15

Net Bus CO

Pančevo AS

14:35

15:15

Autotransport PA

Odžaci AS

14:40

18:10

Saobraćaj

Bujanovac AS

14:45

21:00

Kavim - Jedinstvo

kanjiža - Trg glavni

14:45

19:00

Enka - Putnički

Novi Pazar AS

14:45

20:15

Autotransport AD

Sombor AS

14:45

18:30

Severtrans

Velika Plana AS

14:50

17:27

Jugoprevoz Velika Plana

Subotica AS

15:00

18:10

Subotica Trans

Velika Plana AS

15:00

16:30

Jugoprevoz Velika Plana

Padina II

15:00

16:50

Bato i Sin

Brus AS

15:00

19:25

Jugoprevoz Krusevac

Valjevo AS

15:00

16:45

Europa Bus

Knjaževac AS

15:00

19:16

Moto Boem Trans

Šid AS

15:00

16:40

Lasta

Pančevo AS

15:05

15:45

Autotransport PA

Vršac AS

15:10

16:54

Stup

Vučitrn AS

15:15

23:15

Joe Travel

Badovinci

15:15

17:30

Mačva ekspres

Novi Sad AS

15:15

16:47

Dunavprevoz

Tulari

15:15

16:45

Europa Bus

Zubin Potok

15:25

23:00

Maxibus Travel

Pančevo AS

15:25

16:05

Autotransport PA

Kosovska Mitrovica AS

15:30

21:30

Kosmet prevoz

Predejane ST

15:30

19:45

Frenki - Komerc

Vrnjačka Banja AS

15:30

19:30

Arsa city

Zrenjanin AS

15:30

16:52

APP FIL DM

Gornji Milanovac AS

15:30

18:10

Interturs -2002

Jaša Tomić

15:30

17:52

Net Bus CO

Vršac AS

15:40

17:24

Stup

Padina II

15:40

17:15

Z&J Trade

Valjevo AS

15:45

17:30

Lasta

Venčane

15:50

17:20

Transprodukt - Bus Prevoz

Lapovo AS

15:50

17:11

Kanis

Vučitrn AS

15:55

23:30

Joe Travel

Bogatić AS

15:55

18:00

Mačva ekspres

Vučitrn AS

16:00

22:30

Joe Travel

D. Bitinja

16:00

00:30

Tandems

Sevce

16:00

00:15

Tandems

Banja Vrujci

16:00

18:02

Lastra

Pančevo AS

16:00

16:40

Autotransport PA

Senta AS

16:15

19:55

Severtrans Senta

Kikinda AS

16:15

18:45

El - Tra Ripanj

Ruma AS

16:15

17:27

Master Bus

Kraljevo AS

16:15

19:25

Autotransport AD

Padina II

16:20

17:55

Z&J Trade

Zubin Potok

16:25

23:59

Maxibus Travel

Pančevo AS

16:25

17:05

Autotransport PA

Vranje AS

16:30

20:55

Kavim - Jedinstvo

Novi Pazar AS

16:30

22:00

Sandžaktrans

Velika Plana AS

16:30

18:53

Jugoprevoz Velika Plana

Banatski Karlovac

16:30

17:44

Stup

Vršac AS

16:30

18:14

Stup

LJubovija AS

16:30

20:20

Lastra

Kruševac AS

16:30

19:15

Jugoprevoz Krusevac

Gornje Selo

16:30

01:00

Niš-Ekspres

Lajkovac AS

16:30

17:40

Europa Bus

Šid AS

16:30

18:10

Lasta

Valjevo AS

16:30

18:30

Lasta

Aleksinac AS

16:40

19:20

Niš-Ekspres

Brus AS

16:40

20:40

Jugoprevoz Krusevac

Apatin AS

16:40

20:50

Severtrans

Lučani AS

16:45

19:44

Autoprevoz Janjušević

Štrpce

16:45

01:15

Tandems

Novi Pazar AS

17:00

21:40

Kavim Raška

Štrpce

17:00

01:30

Tandems

Vršac AS

17:00

18:44

Stup

Crnobarski salaš

17:00

19:35

Mačva ekspres

Padina II

17:00

18:35

Z&J Trade

Banja Vrujci

17:00

18:55

Alamanis Tours

Koceljeva AS

17:00

19:00

Eko Tours

Vrnjačka Banja AS

17:00

21:00

Arsa city

Stara Pazova AS

17:10

17:56

Lastra

Kupinovo - centar

17:15

18:32

Crnogorac - Expres

Kruševac AS

17:15

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Valjevo AS

17:15

19:00

Europa Bus

Irig AS

17:25

19:08

Vozeks

Plandište AS

17:25

19:06

Stup

Irig AS

17:25

19:08

Interturs -2002

Vranje AS

17:30

21:55

Kavim - Jedinstvo

Vršac AS

17:30

19:27

Dunavprevoz

Valjevo AS

17:30

19:30

Lasta

Padina II

17:35

19:35

Evroturs

Novi Sad AS

17:40

19:12

Dunavprevoz

Novi Sad AS

17:40

19:12

Dunavprevoz

Gornji Milanovac AS

17:40

20:35

Interturs -2002

Kupinovo - centar

17:45

19:00

Crnogorac - Expres

Ruma AS

17:45

18:57

Master Bus

Novi Kneževac AS

17:45

21:18

Enka - Putnički

Ražanj AS

17:45

20:05

Niš-Ekspres

Rača AS

17:45

19:33

Interturs -2002

Pančevo AS

17:50

18:20

Stup

Bečej AS

17:55

20:20

Bečejprevoz

Brezovica

18:00

02:00

Tandems

Kruševac AS

18:00

20:45

Jugoprevoz Krusevac

Kraljevo AS

18:00

21:15

Autotransport AD

Šid AS

18:00

19:40

Lasta

Valjevo AS

18:00

19:45

Lasta

Leskovac AS

18:05

21:50

Kanis

Novi Sad AS

18:10

19:42

Dunavprevoz

Koceljeva AS

18:14

20:14

Eko Tours

Velika Plana AS

18:15

20:53

Jugoprevoz Velika Plana

Sombor AS

18:15

21:35

Severtrans

Vranje AS

18:20

00:05

Kavim - Jedinstvo

Vršac AS

18:30

20:14

Stup

Bočar

18:30

20:20

APP FIL DM

Novi Sad AS

18:30

20:02

Dunavprevoz

Bočar

18:30

21:20

Net Bus CO

Bogatić AS

18:45

21:15

Vozeks

Varvarin AS

18:45

20:50

Interturs -2002

Bogatić AS

18:45

21:15

Interturs -2002

Priština AS

19:00

01:45

Kosmet prevoz

Svilajnac AS

19:00

21:00

Jugoprevoz Velika Plana

Smederevska Palanka AS

19:00

20:40

Mile Acin

Vršac AS

19:00

20:42

Stup

Kraljevo AS

19:00

22:20

Autotransport AD

Valjevo AS

19:00

20:45

Europa Bus

Brus AS

19:00

23:00

Jugoprevoz Krusevac

Čačak AS

19:00

21:50

Interturs -2002

Vlasotince AS

19:10

22:40

Kanis

Bela Crkva AS

19:15

21:19

Stup

Srpska Crnja

19:15

21:40

APP FIL DM

Sombor AS

19:15

22:30

Severtrans

Radojevo

19:15

22:00

Net Bus CO

Novi Sad AS

19:20

20:50

Jugoprevoz Krusevac

Velika Plana AS

19:30

22:07

Jugoprevoz Velika Plana

Vršac AS

19:30

21:14

Stup

Novi Sad AS

19:30

20:55

Niš-Ekspres

Pančevo AS

19:55

20:35

Autotransport PA

Vranje AS

20:00

00:25

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

20:00

04:00

Tandems

Kruševac AS

20:00

22:45

Jugoprevoz Krusevac

Valjevo AS

20:00

21:45

Europa Bus

Vranje AS

20:15

00:49

Kavim - Jedinstvo

Dragaš AS

20:15

04:30

Niš-Ekspres

Sombor AS

20:15

23:15

Severtrans

Zrenjanin AS

20:30

21:52

Net Bus CO

Štrpce

20:30

05:00

Tandems

Vršac AS

20:30

22:10

Stup

Zrenjanin AS

20:30

21:52

APP FIL DM

Kraljevo AS

20:30

23:50

Autotransport AD

Knjaževac AS

20:31

01:03

Moto Boem Trans

Knjaževac AS

20:31

00:27

Moto Boem Trans

Štrpce

21:00

05:30

Tandems

Goraždevac

21:00

06:20

31. Maj

Vlasotince AS

21:00

01:20

Kanis

Vladimirovac 2

21:05

22:05

Stup

Kruševac AS

21:15

00:00

Jugoprevoz Krusevac

Stara Pazova AS

21:15

22:01

Lastra

Brus AS

21:20

01:20

Jugoprevoz Krusevac

Kosovska Mitrovica AS

21:30

03:30

Joe Travel

Batočina AS

21:30

23:02

Joe Travel

Štrpce

21:30

06:00

Tandems

Novi Sad AS

21:35

22:45

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

21:45

23:00

Jugoprevoz Krusevac

Gračanica

22:00

05:45

Kosmet prevoz

Smederevo AS

22:00

23:20

Kosmet prevoz

Brezovica

22:00

06:45

Tandems

Vršac AS

22:00

23:44

Stup

Dragaš AS

22:00

06:10

Niš-Ekspres

Gračanica

22:00

05:30

Kosmet prevoz

Sombor AS

22:00

00:57

Severtrans

Pančevo AS

22:45

23:25

Autotransport PA

Brezovica

23:00

06:30

Tandems

Mrčajevci AS

23:30

02:25

Joe Travel

Lapovo AS

23:30

00:53

Joe Travel

Pančevo AS

23:30

00:00

Autotransport PA

Mrčajevci AS

23:40

02:35

Joe Travel

Dolasci na stanicu Beograd BAS

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Smederevo AS

11:40

10:25

Jugoprevoz Velika Plana

Vladimirovac 2

11:54

10:58

Stup

Vršac AS

12:05

10:25

Stup

Novi Sad AS

12:22

10:50

Dunavprevoz

Novi Sad AS

12:22

10:50

Dunavprevoz

Smederevo AS

12:30

11:15

Jugoprevoz Velika Plana

Venčane

12:30

11:00

Transprodukt - Bus Prevoz

Smederevska Palanka AS

12:40

11:00

Mile Acin

Pančevo AS

12:55

12:15

Autotransport PA

Valjevo AS

13:00

11:15

Europa Bus

Vršac AS

13:05

11:25

Stup

Novi Sad AS

13:15

12:00

Dunavprevoz

Pančevo AS

13:25

12:45

Autotransport PA

Gornji Milanovac AS

13:30

11:00

Interturs -2002

Vršac AS

13:35

11:55

Stup

Pančevo AS

13:40

13:00

Autotransport PA

Valjevo AS

13:45

12:00

Lasta

Šid AS

13:50

12:10

Lasta

Zrenjanin AS

13:52

12:30

Net Bus CO

Zrenjanin AS

13:52

12:30

APP FIL DM

Lapovo AS

13:55

12:30

Interturs -2002

Sombor AS

13:57

10:45

Severtrans

Bela Crkva AS

14:04

12:00

Stup

Ruma AS

14:04

12:55

Master Bus

Vršac AS

14:05

12:25

Stup

Ražanj AS

14:09

11:52

Kanis

Sokobanja AS

14:10

10:30

Bečejprevoz

Pančevo AS

14:10

13:30

Autotransport PA

Varvarin AS

14:10

12:00

Interturs -2002

Velika Plana AS

14:17

11:30

Jugoprevoz Velika Plana

Novi Sad AS

14:25

12:45

Kavim - Jedinstvo

Valjevo AS

14:30

12:30

Europa Bus

Novi Kneževac AS

14:30

11:00

Enka - Putnički

Batočina AS

14:35

13:00

Joe Travel

Vršac AS

14:35

12:55

Stup

Odžaci AS

14:40

11:10

Saobraćaj

Kruševac AS

14:45

12:00

Jugoprevoz Krusevac

Pančevo AS

14:45

14:05

Autotransport PA

Bogatić AS

14:50

12:54

Mačva ekspres

Vrnjačka Banja AS

15:00

11:45

Niš-Ekspres

Vršac AS

15:05

13:25

Stup

Pančevo AS

15:10

14:30

Autotransport PA

Novi Sad AS

15:12

13:40

Dunavprevoz

LJubovija AS

15:30

11:40

Lastra

Valjevo AS

15:30

13:30

Lasta

Apatin AS

15:33

11:30

Severtrans

Vršac AS

15:35

13:55

Stup

Pančevo AS

15:40

15:00

Autotransport PA

Koceljeva AS

16:00

14:00

Eko Tours

Vrnjačka Banja AS

16:00

12:00

Arsa city

Kruševac AS

16:00

13:15

Jugoprevoz Krusevac

Valjevo AS

16:00

14:15

Europa Bus

Brus AS

16:00

12:00

Jugoprevoz Krusevac

Plandište AS

16:01

14:20

Stup

Novi Sad AS

16:02

14:30

Dunavprevoz

Aranđelovac AS

16:10

14:10

Severtrans Senta

Pančevo AS

16:10

15:30

Autotransport PA

Sombor AS

16:13

13:00

Severtrans

Smederevo AS

16:15

15:00

Jugoprevoz Velika Plana

Bogatić AS

16:15

13:50

Mačva ekspres

Mataruška Banja

16:15

12:30

Autotransport AD

Rača AS

16:24

14:45

Interturs -2002

Zvečan

16:30

10:15

Kosmet prevoz

Valjevo AS

16:30

14:30

Lasta

Vršac AS

16:35

14:55

Stup

Šid AS

16:40

15:10

Lasta

Novi Sad AS

17:00

15:30

Jugoprevoz Krusevac

Sombor AS

17:05

14:00

Dunavprevoz

Mladenovac AS

17:06

16:10

Lastra

Kikinda AS

17:10

14:30

El - Tra Ripanj

Vršac AS

17:15

15:30

Stup

Gornji Milanovac AS

17:15

14:30

Interturs -2002

Ruma AS

17:24

16:15

Master Bus

Vranje AS

17:25

13:00

Kavim - Jedinstvo

Senta AS

17:25

14:00

Bečejprevoz

Kruševac AS

17:30

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Gornja Trepča - Banja

17:30

14:50

Bečejprevoz

Novi Sad AS

17:30

15:20

Dunavprevoz

Valjevo AS

17:30

15:45

Europa Bus

Vršac AS

17:35

16:00

Stup

Lučani AS

17:40

15:00

Stup

Subotica AS

17:40

14:30

Kanis

Vlasotince AS

17:40

13:00

Kanis

Sokobanja AS

17:40

14:00

Sokoprevoz

Kraljevo AS

17:45

14:25

Autotransport AD

Leposavić AS

17:50

12:45

Kavim Raška

Bočar

17:52

15:00

APP FIL DM

Bočar

17:52

15:00

Net Bus CO

Priština AS

18:00

11:00

Kosmet prevoz

Novi Sad AS

18:02

16:30

Dunavprevoz

Velika Plana AS

18:03

15:30

Jugoprevoz Velika Plana

Kuršumlija AS

18:10

12:55

Niš-Ekspres

Žitište

18:17

16:25

APP FIL DM

Radojevo

18:17

15:30

Net Bus CO

Vršac AS

18:20

16:40

Stup

Brus AS

18:20

14:20

Jugoprevoz Krusevac

Novi Pazar AS

18:25

13:30

Sandžaktrans

Gornji Milanovac AS

18:25

16:00

Interturs -2002

Sokobanja AS

18:30

15:30

Sokoprevoz

Lapovo AS

18:40

17:00

Interturs -2002

Gornji Milanovac AS

18:45

16:00

Interturs -2002

Šid AS

18:50

17:10

Lasta

Valjevo AS

18:50

16:50

Lasta

Svilajnac AS

19:00

17:00

Jugoprevoz Velika Plana

Brezovica

19:00

11:00

Tandems

Lajkovac AS

19:00

17:45

Stup

Prolom Banja

19:10

13:30

Niš-Ekspres

Velika Plana AS

19:11

16:30

Jugoprevoz Velika Plana

Apatin AS

19:13

15:30

Severtrans

Kruševac AS

19:15

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Odžaci AS

19:15

16:00

Saobraćaj

Bačka Palanka AS

19:20

16:50

Dunavprevoz

Kosovska Mitrovica AS

19:30

13:30

Joe Travel

Ražanj AS

19:31

17:11

Niš-Ekspres

Vršac AS

19:35

17:55

Stup

Zubin Potok

19:36

13:30

Maxibus Travel

Pančevo AS

19:40

19:00

Autotransport PA

Zrenjanin AS

19:42

18:20

APP FIL DM

Zrenjanin AS

19:42

18:20

Net Bus CO

Valjevo AS

19:45

18:00

Europa Bus

LJubovija AS

19:45

15:30

Lasta

Kopaonik

20:00

14:45

Kavim Raška

Knjaževac AS

20:01

15:04

Moto Boem Trans

Knjaževac AS

20:01

15:04

Moto Boem Trans

Vranje AS

20:05

14:20

Kavim - Jedinstvo

Zubin Potok

20:08

13:00

Maxibus Travel

Svilajnac AS

20:13

18:53

Frenki - Komerc

Kruševac AS

20:15

17:30

Jugoprevoz Krusevac

Kraljevo AS

20:15

17:00

Autotransport AD

Lebane AS

20:15

16:00

Kanis

Bela Crkva AS

20:18

18:00

Stup

Bačevci

20:20

16:00

Lastra

Novi Sad AS

20:30

19:00

Stup

Vršac AS

20:35

18:55

Stup

Svilajnac AS

20:36

19:16

Frenki - Komerc

Brus AS

20:40

16:40

Jugoprevoz Krusevac

Šid AS

20:40

19:10

Lasta

Priština AS

20:45

14:15

Kosmet prevoz

Tara - Hotel Tara

20:45

16:15

Lasta

Banja Vrujci

20:55

19:00

Alamanis Tours

Lapovo AS

21:00

19:35

Interturs -2002

Mladenovac AS

21:11

20:15

Lastra

Raška AS

21:15

16:40

Kavim Raška

Vranje AS

21:25

17:00

Kavim - Jedinstvo

Apatin AS

21:33

17:30

Severtrans

Vršac AS

21:35

19:55

Stup

Kopaonik

21:45

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Raška AS

21:50

17:30

Kavim Raška

Kragujevac AS

21:53

20:00

Autotransport AD

Valjevo AS

22:00

19:45

Lasta

Mrčajevci AS

22:05

19:05

Joe Travel

Kikinda AS

22:10

19:45

El - Tra Ripanj

Brezovica

22:20

15:15

Niš-Ekspres

Batočina AS

22:35

21:00

Joe Travel

Pančevo AS

22:40

22:00

Autotransport PA

Smederevo AS

22:40

21:30

Interturs -2002

Rača AS

22:40

21:01

Interturs -2002

Priština AS

23:00

16:15

Kosmet prevoz

Brus AS

23:00

19:00

Jugoprevoz Krusevac

Novi Pazar AS

23:15

17:30

Sandžaktrans

Sombor AS

23:45

20:00

Severtrans