Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd BAS

Autobuska stanica

Adresa:
Železnička 45
Telefon:
+381 11 6644455
Mobilni:
+381 11 2627 146
Fax:
+381 11 66 59 480
E-mail:
bas@bas.rs

Beogradska autobuska stanica je formirana 3.marta 1966. godine i pripada grupi velikih preduzeća, sa statusom Akcionarskog društva.Beogradska Autobuska Stanica se nalazi na adresi Železnička 4, 11000 Beograd. Prijem i otprema putnika i autobusa predstavlja osnovnu delatnost Beogradske autobuske stanice.Pored svih većih mesta u Srbiji, mrežom autobuskih linija, BAS pokriva sve republike bivše Jugoslavije i redovno održava autobusku vezu sa 17 država Evrope.Brza i savremena usluga počiva na najnovijoj tehnologiji kompjuterske prodaje prevoznih isprava.Proces rada u BAS-u se odvija od 0 do 24 časa, 365 dana u godini. Trenutno ima 65 aktivnih perona sa koji polaze autobusi. U neposrednoj blizini Beogradske autobuske stanice (preko puta dolaznog perona) nalazi se Parking BAS-a koji radi 24h dnevno, gde prevoznici kao poslovni partneri BAS-a i treća lica mogu da parkiraju svoje autobuse (solo, spratne i zglobne).


Polasci sa stanice Beograd BAS

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Svilajnac AS

08:25

09:49

Frenki - Komerc

Pančevo AS

08:25

09:05

Autotransport PA

Futog - Industrijska II / Futog - Industrijska I

08:25

00:00

Dunavprevoz

Bela Crkva AS

08:30

10:34

Stup

LJubovija AS

08:30

12:20

Lastra

Stara Pazova AS

08:30

09:25

Lasta

Lapovo AS

08:30

09:54

Niš-Ekspres

Mataruška Banja

08:30

12:15

Autotransport AD

Mladenovac AS

08:30

09:18

Lastra

Priština AS

08:45

15:45

Kosmet prevoz

Osojane

08:45

17:04

31. Maj

Kopaonik

08:45

13:30

Lasta

Peć AS

08:45

15:45

Lasta

Smederevo AS

08:45

10:00

Lasta

Dragaš AS

08:45

16:55

Niš-Ekspres

Aranđelovac AS

08:45

10:10

Lasta

Sokobanja AS

08:45

12:55

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

08:45

12:55

Niš-Ekspres

Sombor AS

08:45

12:04

Severtrans

Dečani AS

08:50

17:20

31. Maj

Pančevo AS

08:55

09:35

Autotransport PA

Kupinovo - centar

09:00

10:15

Crnogorac - Expres

Velika Plana AS

09:00

11:37

Jugoprevoz Velika Plana

Vršac AS

09:00

10:44

Stup

Aranđelovac AS

09:00

10:32

Severtrans Senta

Inđija AS

09:00

10:00

Lasta

Kuršumlija AS

09:00

13:35

Lasta

Subotica AS

09:00

12:30

Lasta

Smederevo AS

09:00

10:15

Lasta

Pančevo AS

09:05

09:45

Autotransport PA

Bogatić AS

09:15

11:00

Mačva ekspres

Banja Vrujci

09:15

11:10

Alamanis Tours

Subotica AS

09:15

12:10

Niš-Ekspres

Gornja Trepča - Banja

09:20

11:50

Bečejprevoz

Vrnjačka Banja AS

09:20

13:10

Bečejprevoz

Kanjiža C

09:25

13:15

Bečejprevoz

Inđija AS

09:25

10:25

Lasta

Leposavić AS

09:30

14:40

Kavim Raška

Kruševac AS

09:30

12:25

Jugoprevoz Krusevac

Pančevo AS

09:30

10:10

Autotransport PA

Smederevo AS

09:30

10:45

Lasta

Kikinda AS

09:30

12:05

Lasta

Vitina

09:30

17:40

Niš-Ekspres

Farkadžin ŽS O

09:30

10:52

Lasta

Donji Tovarnik

09:30

11:14

Lasta

Vršac AS

09:40

11:24

Stup

Brus AS

09:40

13:40

Jugoprevoz Krusevac

Nova Varoš AS

09:45

15:15

Autoprevoz Janjušević

Smederevo AS

09:45

11:00

Jugoprevoz Velika Plana

Stara Pazova AS

09:45

10:40

Lasta

Sombor AS

09:45

13:00

Severtrans

Novi Sad AS

09:50

11:22

Stup

Novi Sad AS

10:00

11:32

Dunavprevoz

Kragujevac AS

10:00

12:00

Lasta

Prolom Banja

10:00

14:45

Lasta

Dragaš

10:00

18:00

Lasta

Smederevo AS

10:00

11:15

Lasta

Valjevo AS

10:00

11:45

Europa Bus

Čačak AS

10:00

12:55

Interturs -2002

Zrenjanin AS

10:00

11:22

Lasta

Šid AS

10:00

11:40

Lasta

Niš AS

10:15

13:25

Niš-Ekspres

Surdulica AS

10:30

14:55

Kavim - Jedinstvo

Kikinda AS

10:30

13:15

El - Tra Ripanj

Sefkerin - izlaz

10:30

11:40

Lasta

Stara Pazova AS

10:30

11:25

Lasta

Smederevo AS

10:30

11:45

Lasta

Sremski Mihaljevci

10:30

11:45

Lasta

Valjevo AS

10:30

12:30

Lasta

Vršac AS

10:35

12:19

Stup

Zlatibor - pijaca

10:45

14:50

Lasta

Inđija AS

10:50

11:50

Lasta

Varvarin AS

10:50

12:55

Interturs -2002

Subotica AS

10:55

14:30

Severtrans

Knjaževac AS

10:59

15:31

Moto Boem Trans

Smederevo AS

11:00

12:15

Jugoprevoz Velika Plana

Plandište AS

11:00

12:41

Stup

Sombor AS

11:00

14:20

Severtrans

Novi Sad AS

11:10

12:42

Stup

Aranđelovac AS

11:15

13:11

Lastra

Valj. Loznica

11:15

00:00

Lasta

Topola AS

11:20

12:45

Lasta

Bujanovac AS

11:20

18:02

Niš-Ekspres

Odžaci AS

11:20

14:45

Saobraćaj

Priboj AS

11:20

17:40

PUPD Janjušević

Nova Varoš AS

11:20

16:14

PUPD Janjušević

Ruma AS

11:25

12:37

Master Bus

Vršac AS

11:30

13:14

Stup

Aleksandrovac AS

11:30

15:00

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

11:30

12:55

Dunavprevoz

Smederevo AS

11:30

12:45

Lasta

Sokobanja AS

11:30

15:31

Severtrans

Inđija AS

11:35

12:35

Lasta

Stari Slankamen

11:35

13:05

Lasta

Koceljeva AS

11:45

13:45

Eko Tours

Smederevo AS

11:45

13:00

Lasta

Sombor AS

11:45

15:25

Severtrans

Peć AS

11:50

19:15

Niš-Ekspres

Kopaonik

12:00

17:15

Kavim Raška

Banatski Karlovac

12:00

13:14

Stup

Kanjiža AS

12:00

16:15

Lasta

Prokuplje AS

12:00

15:55

Lasta

Valjevo AS

12:00

14:00

Europa Bus

Brus AS

12:00

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Varvarin AS

12:00

14:05

Interturs -2002

Sibač

12:00

14:05

Lasta

Stara Pazova AS

12:05

13:00

Lasta

Novi Sad AS

12:10

13:50

Lasta

Kosovska Mitrovica AS

12:15

18:15

Joe Travel

Kruševac AS

12:15

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Zrenjanin AS

12:15

13:45

APP FIL DM

Farkadžin ŽS O

12:15

13:37

Lasta

Novi Sad AS

12:20

13:47

Bečejprevoz

Novi Sad AS

12:20

12:47

Bečejprevoz

Novi Sad AS

12:20

13:47

Dunavprevoz

Bačka Palanka AS

12:25

15:20

Dunavprevoz

Brezovica

12:30

20:00

Tandems

Plandište AS

12:30

14:11

Stup

Vršac AS

12:30

14:14

Stup

Sombor AS

12:30

16:10

Lasta

Subotica AS

12:30

15:25

Niš-Ekspres

Veliko Bonjince

12:30

18:00

Niš-Ekspres

Smederevska Palanka AS

12:30

14:10

Lasta

Smederevo AS

12:30

13:45

Lasta

Vrnjačka Banja AS

12:30

16:15

Severtrans

Šid AS

12:30

14:00

Lasta

LJubovija AS

12:30

16:20

Lastra

Priboj AS

12:35

19:20

Stup

Gnjilane AS

12:35

18:05

Lasta

Kosovska Mitrovica AS

12:45

19:15

Interturs -2002

Žitište

12:50

14:50

APP FIL DM

Međa

12:50

15:30

Net Bus CO

Smederevo AS

12:55

14:10

Lasta

Padina III

12:55

15:00

Evroturs

Vranje AS

13:00

17:25

Kavim - Jedinstvo

Velika Plana AS

13:00

15:37

Jugoprevoz Velika Plana

Brezovica

13:00

20:30

Tandems

Dobrica

13:00

14:41

Stup

Pančevo AS

13:00

13:40

Autotransport PA

Subotica AS

13:00

16:30

Lasta

Brestač - centar

13:00

14:50

Lasta

Sombor AS

13:00

16:26

Severtrans

LJubovija AS

13:00

17:15

Lasta

Velika Plana AS

13:00

14:30

Jugoprevoz Velika Plana

Inđija AS

13:10

14:10

Lasta

Stara Pazova AS

13:15

14:10

Lasta

Valjevo AS

13:15

15:00

Europa Bus

Aranđelovac

13:15

14:45

Lasta

Sokobanja AS

13:15

16:55

Sokoprevoz

Smederevo AS

13:20

14:35

Lasta

Lebane AS

13:20

17:30

Kanis

Priština AS

13:30

20:00

Kavim Raška

D. Bitinja

13:30

21:45

Tandems

Bočar

13:30

15:20

APP FIL DM

Vršac AS

13:30

15:05

Stup

Sefkerin - izlaz

13:30

14:41

Lasta

Priština AS

13:30

20:45

Kosmet prevoz

Sombor AS

13:30

17:45

Lasta

Bočar

13:30

16:20

Net Bus CO

Lapovo AS

13:35

15:20

Interturs -2002

Smederevo AS

13:40

14:55

Lasta

Pančevo AS

13:45

14:25

Autotransport PA

Novi Sad AS

13:45

15:10

Niš-Ekspres

Donji Tovarnik

13:45

15:29

Lasta

Lapovo AS

13:45

15:20

Interturs -2002

Valjevo AS

13:45

15:45

Lasta

Novi Sad AS

13:50

15:35

Severtrans

Kupinovo - centar

14:00

15:16

Crnogorac - Expres

Predejane ST

14:00

18:15

Frenki - Komerc

Bela Crkva AS

14:00

16:04

Stup

Pančevo AS

14:00

14:40

Autotransport PA

Novi Sad AS

14:00

15:15

Dunavprevoz

Novi Pazar AS

14:00

19:40

Lasta

Stara Pazova AS

14:00

14:55

Lasta

Smederevska Palanka AS

14:00

15:40

Lasta

Varvarin AS

14:00

16:10

Lasta

Valjevo AS

14:00

15:45

Lasta

Padina II

14:00

15:40

Evroturs

Padina II

14:05

16:01

Evroturs

Zlatibor - pijaca

14:10

18:00

Bečejprevoz

Novi Sad AS

14:10

15:35

Niš-Ekspres

Priboj AS

14:15

20:35

Autoprevoz Janjušević

Belanovica AS

14:15

16:50

Lastra

Ribarska Banja

14:15

18:15

Jugoprevoz Krusevac

Mataruška Banja

14:15

17:35

Autotransport AD

Bajmok - centar

14:15

18:15

Severtrans

Padina II

14:20

16:25

Bato i Sin

Surduk - okretnica

14:20

15:26

Lasta

Bujanovac AS

14:20

20:22

Niš-Ekspres

Brus AS

14:20

18:20

Jugoprevoz Krusevac

Knjaževac AS

14:21

18:20

Moto Boem Trans

Svilajnac AS

14:30

16:30

Jugoprevoz Velika Plana

Kosovska Kamenica AS

14:30

21:20

Kavim - Jedinstvo

Plandište AS

14:30

16:11

Stup

Vršac AS

14:30

16:14

Stup

Žitište

14:30

16:20

APP FIL DM

Ruma AS

14:30

15:45

Master Bus

Bečej AS

14:30

17:10

Bečejprevoz

Kuršumlija AS

14:30

19:25

Lasta

Donji Tovarnik

14:30

16:16

Lasta

Smederevo AS

14:30

15:45

Lasta

Stara Pazova AS

14:30

15:25

Lasta

Brezovica

14:30

21:30

Niš-Ekspres

Farkadžin ŽS O

14:30

15:52

Lasta

Brestač - centar

14:30

16:20

Lasta

Aranđelovac AS

14:30

16:00

Lasta

Radojevo

14:30

17:15

Net Bus CO

Pančevo AS

14:35

15:15

Autotransport PA

Inđija AS

14:40

15:40

Lasta

Odžaci AS

14:40

18:10

Saobraćaj

Bujanovac AS

14:45

21:00

Kavim - Jedinstvo

Smederevo AS

14:45

16:00

Lasta

kanjiža - Trg glavni

14:45

19:00

Enka - Putnički

Novi Pazar AS

14:45

20:15

Autotransport AD

Sombor AS

14:45

18:30

Severtrans

Velika Plana AS

14:50

17:27

Jugoprevoz Velika Plana

Subotica AS

15:00

18:10

Subotica Trans

Velika Plana AS

15:00

16:30

Jugoprevoz Velika Plana

Padina II

15:00

16:50

Bato i Sin

Brus AS

15:00

19:25

Jugoprevoz Krusevac

Sefkerin - izlaz

15:00

16:11

Lasta

Stara Pazova AS

15:00

15:55

Lasta

Smederevska Palanka AS

15:00

16:40

Lasta

Valjevo AS

15:00

16:45

Europa Bus

Niš AS

15:00

18:50

Niš-Ekspres

Žitni Potok

15:00

20:05

Niš-Ekspres

Knjaževac AS

15:00

19:16

Moto Boem Trans

Šid AS

15:00

16:40

Lasta

Pančevo AS

15:05

15:45

Autotransport PA

Vršac AS

15:10

16:54

Stup

Inđija AS

15:10

16:10

Lasta

Peć AS

15:10

22:10

Lasta

Smederevo AS

15:10

16:25

Lasta

Vučitrn AS

15:15

23:15

Joe Travel

Badovinci

15:15

17:30

Mačva ekspres

Novi Sad AS

15:15

16:47

Dunavprevoz

Tulari

15:15

16:45

Europa Bus

Obrež O

15:15

16:55

Lasta

Stari Slankamen

15:20

16:50

Lasta

Zubin Potok

15:25

23:00

Maxibus Travel

Pančevo AS

15:25

16:05

Autotransport PA

Gnjilane AS

15:25

21:55

Lasta

Kosovska Mitrovica AS

15:30

21:30

Kosmet prevoz

Predejane ST

15:30

19:45

Frenki - Komerc

Vrnjačka Banja AS

15:30

19:30

Arsa city

Zrenjanin AS

15:30

16:52

APP FIL DM

Sombor AS

15:30

19:10

Lasta

Brezovica

15:30

22:50

Lasta

Smederevo AS

15:30

16:45

Lasta

Opovo AS

15:30

16:30

Lasta

Banjani

15:30

17:23

Lasta

Aranđelovac AS

15:30

17:00

Lasta

Gornji Milanovac AS

15:30

18:10

Interturs -2002

Jaša Tomić

15:30

17:52

Net Bus CO

Vršac AS

15:40

17:24

Stup

Padina II

15:40

17:15

Z&J Trade

Kanjiža AS

15:45

20:00

Lasta

Valjevo AS

15:45

17:30

Lasta

Venčane

15:50

17:20

Transprodukt - Bus Prevoz

Lapovo AS

15:50

17:11

Kanis

Vučitrn AS

15:55

23:30

Joe Travel

Bogatić AS

15:55

18:00

Mačva ekspres

Vučitrn AS

16:00

22:30

Joe Travel

D. Bitinja

16:00

00:30

Tandems

Sevce

16:00

00:15

Tandems

Banja Vrujci

16:00

18:02

Lastra

Pančevo AS

16:00

16:40

Autotransport PA

Subotica AS

16:00

19:10

Lasta

Smederevo AS

16:00

17:15

Lasta

Farkadžin ŽS O

16:00

17:22

Lasta

Smederevska Palanka AS

16:00

17:40

Lasta

Zrenjanin AS

16:00

17:40

Lasta

Stara Pazova AS

16:10

17:05

Lasta

Senta AS

16:15

19:55

Severtrans Senta

Kikinda AS

16:15

18:45

El - Tra Ripanj

Ruma AS

16:15

17:27

Master Bus

Niš AS

16:15

19:25

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

16:15

19:25

Autotransport AD

Padina II

16:20

17:55

Z&J Trade

Smederevo AS

16:20

17:35

Lasta

Zubin Potok

16:25

23:59

Maxibus Travel

Pančevo AS

16:25

17:05

Autotransport PA

Vranje AS

16:30

20:55

Kavim - Jedinstvo

Velika Plana AS

16:30

18:53

Jugoprevoz Velika Plana

Banatski Karlovac

16:30

17:44

Stup

Vršac AS

16:30

18:14

Stup

LJubovija AS

16:30

20:20

Lastra

Kruševac AS

16:30

19:15

Jugoprevoz Krusevac

Šabac AS

16:30

18:07

Lasta

Gornje Selo

16:30

01:00

Niš-Ekspres

Lajkovac AS

16:30

17:40

Europa Bus

Donji Tovarnik

16:30

18:14

Lasta

Šid AS

16:30

18:10

Lasta

Valjevo AS

16:30

18:30

Lasta

Aleksinac AS

16:40

19:20

Niš-Ekspres

Brus AS

16:40

20:40

Jugoprevoz Krusevac

Apatin AS

16:40

20:50

Severtrans

Lučani AS

16:45

19:44

Autoprevoz Janjušević

Štrpce

16:45

01:15

Tandems

Stara Pazova AS

16:45

17:40

Lasta

Subotica AS

16:45

19:40

Niš-Ekspres

Novi Pazar AS

17:00

21:40

Kavim Raška

Štrpce

17:00

01:30

Tandems

Vršac AS

17:00

18:44

Stup

Crnobarski salaš

17:00

19:35

Mačva ekspres

Padina II

17:00

18:35

Z&J Trade

Banja Vrujci

17:00

18:55

Alamanis Tours

Koceljeva AS

17:00

19:00

Eko Tours

Vrnjačka Banja AS

17:00

21:00

Arsa city

Kragujevac AS

17:00

19:00

Lasta

Ćuprija AS

17:00

20:10

Lasta

Inđija AS

17:00

18:00

Lasta

Smederevo AS

17:00

18:15

Lasta

Stari Slankamen

17:00

18:30

Lasta

Smederevska Palanka AS

17:00

18:40

Lasta

Niš AS

17:10

21:00

Niš-Ekspres

Stara Pazova AS

17:10

17:56

Lastra

Kupinovo - centar

17:15

18:32

Crnogorac - Expres

Kruševac AS

17:15

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Valjevo AS

17:15

19:00

Europa Bus

Irig AS

17:25

19:08

Vozeks

Plandište AS

17:25

19:06

Stup

Irig AS

17:25

19:08

Interturs -2002

Vranje AS

17:30

21:55

Kavim - Jedinstvo

Vršac AS

17:30

19:27

Dunavprevoz

Smederevo AS

17:30

18:45

Lasta

Sefkerin - izlaz

17:30

18:41

Lasta

Stara Pazova AS

17:30

18:25

Lasta

Valjevo AS

17:30

19:30

Lasta

Padina II

17:35

19:35

Evroturs

Novi Sad AS

17:40

19:12

Dunavprevoz

Novi Sad AS

17:40

19:12

Dunavprevoz

Gornji Milanovac AS

17:40

20:35

Interturs -2002

Kupinovo - centar

17:45

19:00

Crnogorac - Expres

Ruma AS

17:45

18:57

Master Bus

Subotica AS

17:45

20:30

Niš-Ekspres

Novi Kneževac AS

17:45

21:18

Enka - Putnički

Ražanj AS

17:45

20:05

Niš-Ekspres

Rača AS

17:45

19:33

Interturs -2002

Pančevo AS

17:50

18:20

Stup

Bečej AS

17:55

20:20

Bečejprevoz

Inđija AS

17:55

18:55

Lasta

Brezovica

18:00

02:00

Tandems

Kruševac AS

18:00

20:45

Jugoprevoz Krusevac

Aranđelovac AS

18:00

19:36

Lasta

Blace AS

18:00

22:35

Lasta

Smederevo AS

18:00

19:15

Lasta

Kraljevo AS

18:00

21:15

Autotransport AD

Smederevska Palanka AS

18:00

19:40

Lasta

Stari Grad - Botanička bašta

18:00

00:00

Lasta

Šid AS

18:00

19:40

Lasta

Valjevo AS

18:00

19:45

Lasta

Leskovac AS

18:05

21:50

Kanis

Novi Sad AS

18:10

19:42

Dunavprevoz

Koceljeva AS

18:14

20:14

Eko Tours

Velika Plana AS

18:15

20:53

Jugoprevoz Velika Plana

Sombor AS

18:15

21:35

Severtrans

Vranje AS

18:20

00:05

Kavim - Jedinstvo

Vršac AS

18:30

20:14

Stup

Bočar

18:30

20:20

APP FIL DM

Novi Sad AS

18:30

20:02

Dunavprevoz

Farkadžin ŽS O

18:30

19:52

Lasta

Donji Tovarnik

18:30

20:14

Lasta

Smederevo AS

18:30

19:45

Lasta

Bočar

18:30

21:20

Net Bus CO

Bogatić AS

18:45

21:15

Vozeks

Inđija AS

18:45

19:40

Lasta

Stara Pazova AS

18:45

19:40

Lasta

Varvarin AS

18:45

20:50

Interturs -2002

Bogatić AS

18:45

21:15

Interturs -2002

Priština AS

19:00

01:45

Kosmet prevoz

Svilajnac AS

19:00

21:00

Jugoprevoz Velika Plana

Smederevska Palanka AS

19:00

20:40

Mile Acin

Vršac AS

19:00

20:42

Stup

Inđija AS

19:00

20:00

Lasta

Smederevo AS

19:00

20:15

Lasta

Kraljevo AS

19:00

22:20

Autotransport AD

Valjevo AS

19:00

20:45

Europa Bus

Niš AS

19:00

22:50

Niš-Ekspres

Brus AS

19:00

23:00

Jugoprevoz Krusevac

Čačak AS

19:00

21:50

Interturs -2002

Vlasotince AS

19:10

22:40

Kanis

Bela Crkva AS

19:15

21:19

Stup

Srpska Crnja

19:15

21:40

APP FIL DM

Sombor AS

19:15

22:30

Severtrans

Radojevo

19:15

22:00

Net Bus CO

Novi Sad AS

19:20

20:50

Jugoprevoz Krusevac

Inđija AS

19:20

20:20

Lasta

Velika Plana AS

19:30

22:07

Jugoprevoz Velika Plana

Vršac AS

19:30

21:14

Stup

Smederevo AS

19:30

20:45

Lasta

Novi Sad AS

19:30

20:55

Niš-Ekspres

Sefkerin - izlaz

19:45

20:56

Lasta

Inđija AS

19:50

20:50

Lasta

Pančevo AS

19:55

20:35

Autotransport PA

Vranje AS

20:00

00:25

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

20:00

04:00

Tandems

Kruševac AS

20:00

22:45

Jugoprevoz Krusevac

Smederevo AS

20:00

21:15

Lasta

Stara Pazova AS

20:00

20:55

Lasta

Valjevo AS

20:00

21:45

Europa Bus

Niš AS

20:00

23:10

Niš-Ekspres

Aranđelovac AS

20:00

21:19

Lasta

Vranje AS

20:15

00:49

Kavim - Jedinstvo

Dragaš AS

20:15

04:30

Niš-Ekspres

Sombor AS

20:15

23:15

Severtrans

Zrenjanin AS

20:30

21:52

Net Bus CO

Štrpce

20:30

05:00

Tandems

Vršac AS

20:30

22:10

Stup

Zrenjanin AS

20:30

21:52

APP FIL DM

Smederevo AS

20:30

21:45

Lasta

Farkadžin ŽS O

20:30

22:11

Lasta

Smederevska Palanka AS

20:30

22:10

Lasta

Kraljevo AS

20:30

23:50

Autotransport AD

Subotica AS

20:30

23:25

Niš-Ekspres

Donji Tovarnik

20:30

22:46

Lasta

Knjaževac AS

20:31

01:03

Moto Boem Trans

Knjaževac AS

20:31

00:27

Moto Boem Trans

Stara Pazova AS

20:45

21:40

Lasta

Štrpce

21:00

05:30

Tandems

Goraždevac

21:00

06:20

31. Maj

Inđija AS

21:00

22:00

Lasta

Smederevo AS

21:00

22:15

Lasta

Vlasotince AS

21:00

01:20

Kanis

Vladimirovac 2

21:05

22:05

Stup

Kruševac AS

21:15

00:00

Jugoprevoz Krusevac

Stara Pazova AS

21:15

22:01

Lastra

Brus AS

21:20

01:20

Jugoprevoz Krusevac

Kosovska Mitrovica AS

21:30

03:30

Joe Travel

Batočina AS

21:30

23:02

Joe Travel

Štrpce

21:30

06:00

Tandems

Novi Sad AS

21:35

22:45

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

21:45

23:00

Jugoprevoz Krusevac

Prizren AS

21:45

04:40

Lasta

Gračanica

22:00

05:45

Kosmet prevoz

Smederevo AS

22:00

23:20

Kosmet prevoz

Brezovica

22:00

06:45

Tandems

Vršac AS

22:00

23:44

Stup

Stara Pazova AS

22:00

22:55

Lasta

Dragaš AS

22:00

06:10

Niš-Ekspres

Niš AS

22:00

01:10

Niš-Ekspres

Farkadžin ŽS O

22:00

23:22

Lasta

Gračanica

22:00

05:30

Kosmet prevoz

Sombor AS

22:00

00:57

Severtrans

Smederevo AS

22:30

23:45

Lasta

Sefkerin - izlaz

22:30

23:41

Lasta

Donji Tovarnik

22:30

00:43

Lasta

Surduk - okretnica

22:40

23:46

Lasta

Pančevo AS

22:45

23:25

Autotransport PA

Brezovica

23:00

06:30

Tandems

Dragaš

23:00

07:00

Lasta

Bujanovac AS

23:15

05:28

Niš-Ekspres

Mrčajevci AS

23:30

02:25

Joe Travel

Lapovo AS

23:30

00:53

Joe Travel

Pančevo AS

23:30

00:00

Autotransport PA

Stara Pazova AS

23:30

00:25

Lasta

Mrčajevci AS

23:40

02:35

Joe Travel

Dolasci na stanicu Beograd BAS

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Pančevo AS

09:10

08:30

Autotransport PA

Stara Pazova AS

09:40

08:45

Lasta

Smederevo AS

09:45

08:30

Lasta

Banatski Karlovac

09:49

08:31

Stup

Lapovo AS

09:54

08:33

Frenki - Komerc

Aranđelovac AS

10:01

08:30

Lasta

Velika Plana AS

10:10

08:40

Jugoprevoz Velika Plana

Smederevo AS

10:15

09:00

Lasta

Zrenjanin AS

10:17

08:55

Net Bus CO

Zrenjanin AS

10:17

08:55

APP FIL DM

Donji Tovarnik

10:20

08:35

Lasta

Inđija AS

10:25

09:25

Lasta

Stara Pazova AS

10:25

09:30

Lasta

Aranđelovac AS

10:26

08:30

Lastra

Lapovo AS

10:40

09:00

Interturs -2002

Vršac AS

10:45

09:05

Stup

Smederevo AS

10:45

09:30

Lasta

Valjevo AS

10:45

09:00

Lasta

Šid AS

10:50

09:10

Lasta

Nova Pazova

10:52

10:14

Lasta

Ruma AS

11:04

09:55

Master Bus

Novi Sad AS

11:07

09:35

Dunavprevoz

Ub AS

11:15

10:00

Europa Bus

Smederevo AS

11:15

10:00

Lasta

Zrenjanin AS

11:22

10:00

Lasta

Vršac AS

11:25

09:45

Stup

Odžaci AS

11:25

09:30

Saobraćaj

Koceljeva AS

11:30

09:30

Eko Tours

Novi Sad AS

11:30

10:00

Jugoprevoz Krusevac

Aranđelovac

11:30

10:00

Lasta

Subotica AS

11:35

08:40

Niš-Ekspres

Smederevo AS

11:40

10:25

Jugoprevoz Velika Plana

Stara Pazova AS

11:40

10:45

Lasta

Smederevska Palanka AS

11:40

10:00

Lasta

Valjevo AS

11:45

10:00

Europa Bus

Inđija AS

11:50

10:50

Lasta

Vladimirovac 2

11:54

10:58

Stup

Smederevo AS

12:00

10:45

Lasta

Vršac AS

12:05

10:25

Stup

Banja Koviljača

12:10

09:20

Lasta

Gornji Milanovac AS

12:15

09:30

Interturs -2002

Sombor AS

12:15

08:30

Severtrans

Gornja Trepča - Banja

12:20

09:50

Bečejprevoz

Vrnjačka Banja AS

12:20

08:30

Bečejprevoz

Novi Sad AS

12:22

10:50

Dunavprevoz

Novi Sad AS

12:22

10:50

Dunavprevoz

Smederevo AS

12:30

11:15

Jugoprevoz Velika Plana

Venčane

12:30

11:00

Transprodukt - Bus Prevoz

Aranđelovac AS

12:31

11:00

Lasta

Farkadžin ŽS O

12:37

11:15

Lasta

Smederevska Palanka AS

12:40

11:00

Mile Acin

Subotica AS

12:40

09:00

Severtrans

Smederevo AS

12:45

11:30

Lasta

Kruševac AS

12:45

10:00

Jugoprevoz Krusevac

Donji Tovarnik

12:48

11:15

Lasta

Pančevo AS

12:55

12:15

Autotransport PA

Inđija AS

12:55

11:55

Lasta

Smederevo AS

13:00

11:45

Lasta

Valjevo AS

13:00

11:15

Europa Bus

Sremski Mihaljevci

13:00

11:45

Lasta

Vršac AS

13:05

11:25

Stup

Inđija AS

13:05

12:05

Lasta

Novi Sad AS

13:15

12:00

Dunavprevoz

Sefkerin - izlaz

13:15

12:04

Lasta

Sombor AS

13:17

09:45

Lasta

Sokobanja AS

13:20

09:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

13:20

09:10

Niš-Ekspres

Surdulica AS

13:25

09:00

Kavim - Jedinstvo

Kanjiža - centar

13:25

09:15

Bečejprevoz

Pančevo AS

13:25

12:45

Autotransport PA

Smederevo AS

13:25

12:10

Lasta

Gornji Milanovac AS

13:30

11:00

Interturs -2002

Vršac AS

13:35

11:55

Stup

Pančevo AS

13:40

13:00

Autotransport PA

Smederevska Palanka AS

13:40

12:00

Lasta

Brus AS

13:40

09:40

Jugoprevoz Krusevac

Knjaževac AS

13:42

09:31

Moto Boem Trans

Smederevo AS

13:45

12:30

Lasta

Valjevo AS

13:45

12:00

Lasta

Šid AS

13:50

12:10

Lasta

Zrenjanin AS

13:52

12:30

Net Bus CO

Zrenjanin AS

13:52

12:30

APP FIL DM

Stara Pazova AS

13:55

13:00

Lasta

Lapovo AS

13:55

12:30

Interturs -2002

Sombor AS

13:57

10:45

Severtrans

Inđija AS

14:00

13:00

Lasta

Novi Sad MAS

14:02

12:30

Lasta

Bela Crkva AS

14:04

12:00

Stup

Ruma AS

14:04

12:55

Master Bus

Vršac AS

14:05

12:25

Stup

Ražanj AS

14:09

11:52

Kanis

Sokobanja AS

14:10

10:30

Bečejprevoz

Pančevo AS

14:10

13:30

Autotransport PA

Smederevo AS

14:10

12:55

Lasta

Varvarin AS

14:10

12:00

Interturs -2002

Surduk - okretnica

14:11

13:05

Lasta

Kragujevac AS

14:11

12:10

Lasta

Velika Plana AS

14:17

11:30

Jugoprevoz Velika Plana

Zrenjanin AS

14:22

13:00

Lasta

Novi Sad AS

14:25

12:45

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Mitrovica AS

14:30

08:30

Joe Travel

Valjevo AS

14:30

12:30

Europa Bus

Novi Kneževac AS

14:30

11:00

Enka - Putnički

Batočina AS

14:35

13:00

Joe Travel

Vršac AS

14:35

12:55

Stup

Odžaci AS

14:40

11:10

Saobraćaj

Kruševac AS

14:45

12:00

Jugoprevoz Krusevac

Pančevo AS

14:45

14:05

Autotransport PA

Stara Pazova AS

14:45

13:50

Lasta

Smederevo AS

14:45

13:30

Lasta

Bogatić AS

14:50

12:54

Mačva ekspres

Vrnjačka Banja AS

15:00

11:45

Niš-Ekspres

Vranje AS

15:05

09:15

Kavim - Jedinstvo

Vršac AS

15:05

13:25

Stup

Inđija AS

15:05

14:05

Lasta

Bujanovac AS

15:05

09:05

Niš-Ekspres

Pančevo AS

15:10

14:30

Autotransport PA

Inđija AS

15:10

14:10

Lasta

Novi Sad AS

15:12

13:40

Dunavprevoz

Smederevo AS

15:15

14:00

Lasta

Farkadžin ŽS O

15:20

14:00

Lasta

Kikinda AS

15:22

12:50

Lasta

Stara Pazova AS

15:25

14:30

Lasta

LJubovija AS

15:30

11:40

Lastra

Valjevo AS

15:30

13:30

Lasta

Apatin AS

15:33

11:30

Severtrans

Vršac AS

15:35

13:55

Stup

Inđija AS

15:35

14:35

Lasta

Pančevo AS

15:40

15:00

Autotransport PA

Aranđelovac AS

15:40

14:15

Lasta

Priboj AS

15:45

09:30

Autoprevoz Janjušević

Smederevo AS

15:45

14:30

Lasta

Koceljeva AS

16:00

14:00

Eko Tours

Vrnjačka Banja AS

16:00

12:00

Arsa city

Kruševac AS

16:00

13:15

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

16:00

14:00

Lasta

Valjevo AS

16:00

14:15

Europa Bus

Subotica AS

16:00

13:00

Niš-Ekspres

Brus AS

16:00

12:00

Jugoprevoz Krusevac

Plandište AS

16:01

14:20

Stup

Novi Sad AS

16:02

14:30

Dunavprevoz

Stara Pazova AS

16:05

15:10

Lasta

Niš AS

16:05

12:15

Niš-Ekspres

Aranđelovac AS

16:10

14:10

Severtrans Senta

Pančevo AS

16:10

15:30

Autotransport PA

Sombor AS

16:13

13:00

Severtrans

Smederevo AS

16:15

15:00

Jugoprevoz Velika Plana

Bogatić AS

16:15

13:50

Mačva ekspres

Sefkerin - izlaz

16:15

15:04

Lasta

Mataruška Banja

16:15

12:30

Autotransport AD

Rača AS

16:24

14:45

Interturs -2002

Zvečan

16:30

10:15

Kosmet prevoz

Niš AS

16:30

13:20

Niš-Ekspres

Gračanica

16:30

09:00

Kosmet prevoz

Valjevo AS

16:30

14:30

Lasta

Subotica AS

16:32

13:00

Lasta

Vršac AS

16:35

14:55

Stup

Smederevska Palanka AS

16:40

15:00

Lasta

Brestač - centar

16:40

14:50

Lasta

Šid AS

16:40

15:10

Lasta

Stara Pazova AS

16:45

16:15

Lasta

Smederevo AS

16:45

15:30

Lasta

Dragaš AS

16:45

08:30

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

16:45

10:45

Niš-Ekspres

Brezovica

17:00

09:00

Tandems

Brezovica

17:00

09:00

Tandems

Novi Sad AS

17:00

15:30

Jugoprevoz Krusevac

Smederevo AS

17:00

15:45

Lasta

Sombor AS

17:05

14:00

Dunavprevoz

Mladenovac AS

17:06

16:10

Lastra

Kikinda AS

17:10

14:30

El - Tra Ripanj

Vršac AS

17:15

15:30

Stup

Gornji Milanovac AS

17:15

14:30

Interturs -2002

Inđija AS

17:20

16:20

Lasta

Niš AS

17:20

14:00

Niš-Ekspres

Ruma AS

17:24

16:15

Master Bus

Vranje AS

17:25

13:00

Kavim - Jedinstvo

Senta AS

17:25

14:00

Bečejprevoz

Stara Pazova AS

17:25

16:30

Lasta

Kruševac AS

17:30

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Gornja Trepča - Banja

17:30

14:50

Bečejprevoz

Novi Sad AS

17:30

15:20

Dunavprevoz

Valjevo AS

17:30

15:45

Europa Bus

Vršac AS

17:35

16:00

Stup

Farkadžin ŽS O

17:37

16:15

Lasta

Lučani AS

17:40

15:00

Stup

Subotica AS

17:40

14:30

Kanis

Vlasotince AS

17:40

13:00

Kanis

Sokobanja AS

17:40

14:00

Sokoprevoz

Lučani AS

17:45

15:00

Lasta

Smederevo AS

17:45

16:30

Lasta

Kraljevo AS

17:45

14:25

Autotransport AD

Leposavić AS

17:50

12:45

Kavim Raška

Bočar

17:52

15:00

APP FIL DM

Bočar

17:52

15:00

Net Bus CO

Donji Tovarnik

17:53

16:20

Lasta

Vrnjačka Banja AS

17:55

14:00

Lasta

Priština AS

18:00

11:00

Kosmet prevoz

Dragaš

18:00

10:00

Lasta

Novi Sad AS

18:02

16:30

Dunavprevoz

Velika Plana AS

18:03

15:30

Jugoprevoz Velika Plana

Kuršumlija AS

18:10

12:55

Niš-Ekspres

Kanjiža AS

18:12

14:00

Lasta

Smederevo AS

18:15

17:00

Lasta

Žitište

18:17

16:25

APP FIL DM

Radojevo

18:17

15:30

Net Bus CO

Vršac AS

18:20

16:40

Stup

Brus AS

18:20

14:20

Jugoprevoz Krusevac

Subotica AS

18:22

15:00

Lasta

Gornji Milanovac AS

18:25

16:00

Interturs -2002

Kopaonik

18:30

13:30

Lasta

Inđija AS

18:30

17:30

Lasta

Banja Vrujci

18:30

16:30

Lasta

Novi Sad AS

18:30

17:25

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

18:30

15:30

Sokoprevoz

Stara Pazova AS

18:40

17:45

Lasta

Lapovo AS

18:40

17:00

Interturs -2002

Sombor AS

18:42

15:00

Lasta

Smederevo AS

18:45

17:30

Lasta

Gornji Milanovac AS

18:45

16:00

Interturs -2002

Niš AS

18:50

15:00

Niš-Ekspres

Šid AS

18:50

17:10

Lasta

Valjevo AS

18:50

16:50

Lasta

Subotica AS

18:57

14:30

Lasta

Svilajnac AS

19:00

17:00

Jugoprevoz Velika Plana

Brezovica

19:00

11:00

Tandems

Lajkovac AS

19:00

17:45

Stup

LJubovija AS

19:00

15:10

Lasta

Gnjilane AS

19:00

13:30

Lasta

Farkadžin ŽS O

19:05

17:45

Lasta

Prolom Banja

19:10

13:30

Niš-Ekspres

Brestač - centar

19:10

16:45

Lasta

Velika Plana AS

19:11

16:30

Jugoprevoz Velika Plana

Apatin AS

19:13

15:30

Severtrans

Kruševac AS

19:15

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Odžaci AS

19:15

16:00

Saobraćaj

Bačka Palanka AS

19:20

16:50

Dunavprevoz

Inđija AS

19:25

18:25

Lasta

Kuršumlija AS

19:25

14:30

Lasta

Stara Pazova AS

19:25

18:30

Lasta

Kosovska Mitrovica AS

19:30

13:30

Joe Travel

Ražanj AS

19:31

17:11

Niš-Ekspres

Subotica AS

19:32

16:00

Lasta

Vršac AS

19:35

17:55

Stup

Zubin Potok

19:36

13:30

Maxibus Travel

Pančevo AS

19:40

19:00

Autotransport PA

Smederevska Palanka AS

19:40

18:00

Lasta

Zrenjanin AS

19:42

18:20

APP FIL DM

Zrenjanin AS

19:42

18:20

Net Bus CO

Smederevo AS

19:45

18:30

Lasta

Valjevo AS

19:45

18:00

Europa Bus

Varvarin AS

19:45

17:35

Lasta

LJubovija AS

19:45

15:30

Lasta

Subotica AS

19:50

17:00

Niš-Ekspres

Kopaonik

20:00

14:45

Kavim Raška

Knjaževac AS

20:01

15:04

Moto Boem Trans

Knjaževac AS

20:01

15:04

Moto Boem Trans

Vranje AS

20:05

14:20

Kavim - Jedinstvo

Zlatibor - pijaca

20:05

16:00

Lasta

Zubin Potok

20:08

13:00

Maxibus Travel

Niš AS

20:10

17:00

Niš-Ekspres

Svilajnac AS

20:13

18:53

Frenki - Komerc

Kruševac AS

20:15

17:30

Jugoprevoz Krusevac

Smederevo AS

20:15

19:00

Lasta

Sefkerin - izlaz

20:15

19:04

Lasta

Kraljevo AS

20:15

17:00

Autotransport AD

Lebane AS

20:15

16:00

Kanis

Bela Crkva AS

20:18

18:00

Stup

Bačevci

20:20

16:00

Lastra

Inđija AS

20:25

19:25

Lasta

Aranđelovac AS

20:25

19:00

Lasta

Novi Sad AS

20:30

19:00

Stup

Vršac AS

20:35

18:55

Stup

Svilajnac AS

20:36

19:16

Frenki - Komerc

Stara Pazova AS

20:40

19:45

Lasta

Brus AS

20:40

16:40

Jugoprevoz Krusevac

Šid AS

20:40

19:10

Lasta

Sombor AS

20:42

17:00

Lasta

Priština AS

20:45

14:15

Kosmet prevoz

Priština AS

20:45

15:30

Lasta

Prolom Banja

20:45

16:00

Lasta

Donji Tovarnik

20:45

19:00

Lasta

Tara - Hotel Tara

20:45

16:15

Lasta

Banja Vrujci

20:55

19:00

Alamanis Tours

Lapovo AS

21:00

19:35

Interturs -2002

Mladenovac AS

21:11

20:15

Lastra

Raška AS

21:15

16:40

Kavim Raška

Prokuplje AS

21:15

17:00

Lasta

Smederevo AS

21:15

20:00

Lasta

Aranđelovac AS

21:19

20:00

Lasta

Zrenjanin AS

21:22

20:00

Lasta

Vranje AS

21:25

17:00

Kavim - Jedinstvo

Prokuplje AS

21:25

17:00

Niš-Ekspres

Subotica AS

21:32

18:00

Lasta

Apatin AS

21:33

17:30

Severtrans

Vršac AS

21:35

19:55

Stup

Kopaonik

21:45

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Raška AS

21:50

17:30

Kavim Raška

Subotica AS

21:50

19:00

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

21:53

20:00

Autotransport AD

Stara Pazova AS

21:55

21:00

Lasta

Valjevo AS

22:00

19:45

Lasta

Mrčajevci AS

22:05

19:05

Joe Travel

Kikinda AS

22:10

19:45

El - Tra Ripanj

Žitni Potok

22:10

17:00

Niš-Ekspres

Smederevo AS

22:15

21:00

Lasta

Brezovica

22:20

15:15

Niš-Ekspres

Surduk - okretnica

22:31

21:25

Lasta

Batočina AS

22:35

21:00

Joe Travel

Pančevo AS

22:40

22:00

Autotransport PA

Smederevo AS

22:40

21:30

Interturs -2002

Rača AS

22:40

21:01

Interturs -2002

Kanjiža AS

22:42

18:30

Lasta

Niš AS

22:50

19:00

Niš-Ekspres

Priština AS

23:00

16:15

Kosmet prevoz

Brus AS

23:00

19:00

Jugoprevoz Krusevac

Stara Pazova AS

23:25

22:30

Lasta

Prijepolje AS

23:30

17:00

Lasta

Sombor AS

23:45

20:00

Severtrans