Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Zrenjanin

Autobuska stanica

Adresa:
Beogradska 22
Telefon:
+381 23 541 000
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Autobuska stanica Zrenjanin smeštena je u neposrednoj blizin centra grada. Javni gradski prevoz ima čak 10 linija, od kojih većina prolazi kroz centar grada. Gradski prevoz u okviru grada se obavlja na sledećim linijama : Šećerana – Centar – Žabaljska – Centar, Bagljaš – Centar – Termoelektrana – Centar, Kožara – Centar – Duvanika – Centar, Fabrika stanica – Centar – Livade – Centar, Mala kolonija – Centar – Predgrađe – Centar, Mužlja – Centar, Zrenjanin – Mužlja, Livade – Centra – Bolnica – Centar, Bagljaš – Centar – Crnogorska – Centar i Crnogorska – Centar – Bagljaš – Centar. Uz to, sa glavne autobuske stanice Zrenjanin redovno saobraćaju linije prema mnogim mestima širom Srbije, a Beograd, Novi Sad, Kikinda i Subotica su gradovi prema kojima ima najviše polazaka sa glavne autobuske stanice Zrenjanin.


Polasci sa stanice Zrenjanin

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Konak

12:50

13:41

Net Bus CO

Srpska Crnja

13:27

14:47

Premisystem

Međa

13:30

14:30

Net Bus CO

Srpska Crnja

13:45

14:50

Net Bus CO

Jaša Tomić

14:10

15:05

Net Bus CO

Srpska Crnja

14:10

15:15

Net Bus CO

Melenci

14:15

14:35

Net Bus CO

Žitište

14:30

14:50

APP FIL DM

Žitište - Robna kuća / Žitište - Dom zdravlja

14:30

14:50

APP FIL DM

Torda

14:30

15:18

Net Bus CO

Vršac AS

14:35

16:20

Stup

Sakule

14:40

15:30

Net Bus CO

Bočar

15:00

15:20

APP FIL DM

Novi Sad AS

15:00

15:50

Net Bus CO

Novi Sad AS

15:00

15:50

APP FIL DM

Sečanj AS

15:00

15:36

Net Bus CO

Sakule

15:20

16:10

Net Bus CO

Novi Sad AS

15:23

16:15

Stup

Vršac AS

15:25

17:10

Stup

Beograd AS

15:40

17:10

El - Tra Ripanj

Žitište

16:00

16:20

APP FIL DM

Radojevo

16:00

17:15

Net Bus CO

Novi Sad MAS

16:15

17:12

Premisystem

Sečanj AS

16:15

16:52

Net Bus CO

Beograd AS

16:30

17:52

APP FIL DM

kanjiža - Trg glavni

16:30

19:00

Enka - Putnički

Beograd AS

16:55

18:17

APP FIL DM

Beograd AS

16:55

18:17

Net Bus CO

Novi Sad AS

17:00

17:50

APP FIL DM

Jaša Tomić

17:00

17:52

Net Bus CO

Novi Sad AS

17:00

17:50

Net Bus CO

Radojevo

17:35

19:15

Net Bus CO

Novi Sad AS

17:40

18:30

Net Bus CO

Novi Sad AS

17:45

18:30

Stup

Torda

18:00

18:45

Net Bus CO

Konak

18:10

19:02

Net Bus CO

Sečanj AS

18:10

18:47

APP FIL DM

Vršac AS

18:30

20:10

Stup

Novi Sad AS

18:50

19:40

Net Bus CO

Novi Sad AS

19:00

19:54

Net Bus CO

Novi Bečej AS

19:05

20:13

Bečejprevoz

Jaša Tomić

19:20

20:15

Net Bus CO

Bočar

20:00

20:20

APP FIL DM

Međa

20:15

21:15

Net Bus CO

Jaša Tomić

20:15

21:10

Net Bus CO

Hetin

20:15

21:15

Net Bus CO

Torda

20:15

21:02

Net Bus CO

Sakule

20:15

21:05

Net Bus CO

Srpska Crnja

20:35

21:40

APP FIL DM

Radojevo

20:45

22:00

Net Bus CO

Beograd AS

20:55

22:10

El - Tra Ripanj

Vršac AS

21:45

23:30

Stup

Srpska Crnja

22:15

23:20

Net Bus CO

Dolasci na stanicu Zrenjanin

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Torda

13:33

12:45

Net Bus CO

Novi Sad AS

14:10

13:25

Net Bus CO

Beograd AS

14:12

12:50

APP FIL DM

Radojevo

14:35

13:20

Net Bus CO

Novi Sad AS

14:35

13:50

Stup

Beograd AS

14:52

13:30

APP FIL DM

Novi Sad AS

15:00

14:00

Net Bus CO

Vršac AS

15:23

13:45

Stup

Novi Sad AS

15:25

14:40

Stup

Kikinda AS

15:35

14:30

El - Tra Ripanj

Beograd AS

16:00

14:30

APP FIL DM

Beograd AS

16:00

14:30

Net Bus CO

Srpska Crnja

16:15

14:55

Premisystem

Bočar

16:20

15:00

APP FIL DM

Beograd AS

16:30

14:45

Enka - Putnički

Beograd AS

16:52

15:30

Net Bus CO

Žitište

16:55

16:25

APP FIL DM

Radojevo

16:55

15:30

Net Bus CO

Žitište

17:00

16:33

APP FIL DM

Međa

17:00

16:00

Net Bus CO

Jaša Tomić

17:00

15:45

Net Bus CO

Novi Sad AS

17:35

16:45

APP FIL DM

Vršac AS

17:45

16:00

Stup

Torda

17:47

17:00

Net Bus CO

Novi Sad AS

18:00

16:45

Net Bus CO

Srpska Crnja

18:15

17:10

Premisystem

Novi Sad AS

18:30

17:30

Stup

Novi Sad AS

18:50

18:00

Bečejprevoz

Sečanj AS

18:50

18:13

Net Bus CO

Hetin

19:00

18:00

Net Bus CO

Međa

19:00

18:00

Net Bus CO

Radojevo

19:00

17:30

Net Bus CO

Novi Sad AS

19:20

18:30

APP FIL DM

Novi Sad AS

19:20

18:30

Net Bus CO

Sakule

19:35

18:45

Net Bus CO

Torda

19:47

19:00

Net Bus CO

Beograd AS

19:52

18:30

APP FIL DM

Sokobanja AS

19:55

14:30

Sokoprevoz

Beograd AS

20:35

19:15

APP FIL DM

Beograd AS

20:45

19:15

Net Bus CO

Novi Sad AS

20:50

20:00

Net Bus CO

Kikinda AS

20:50

19:45

El - Tra Ripanj

Radojevo

21:15

20:00

Net Bus CO

Novi Sad AS

21:45

21:00

Stup

Beograd AS

21:52

20:30

Net Bus CO