Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Vranje

Autobuska stanica

Adresa:
Trg bratstva i jedinstva
Telefon:
+381 17 421 201
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Grad je saobraćajno odlično povezan ne samo sa ostalim delovima Srbije, već i sa ostatkom Evrope. Sa glavne autobuske stanice Vranje redovno saobraćaju autobusi prema većini sela u okolini Vranja, ali i prema mnogim gradvima širom Srbije. Beograd, Leskovac, Vladičin Han i Pirot su samo neki od gradova sa kojima je Vranje odlično povezano autobuskim prevozom. Sa glavne autobuske stanice Vranje su česti polasci autoprevoznika Niš ekspres prema mnogim gradovima u Srbiji. Autobusi Niš ekspres-a se redovno saobraćaju prema : Beogradu, Pirotu, Leskovcu, Vladičinom Hanu i ostalim gradovima širom Srbije.


Polasci sa stanice Vranje

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Priština AS

04:30

06:35

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

04:35

05:45

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

05:00

05:27

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

05:00

05:40

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

05:00

06:35

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

05:05

09:44

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

05:15

07:30

Kavim - Jedinstvo

Kragujevac AS

05:30

11:45

Kavim - Jedinstvo

Manastir

05:30

06:30

Kavim - Jedinstvo

Preševo AS

05:30

06:50

Kavim - Jedinstvo

Preševo AS

05:40

07:00

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Mitrovica AS

05:45

09:25

Kosmet prevoz

Vladičin Han AS

06:05

07:00

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

06:05

07:25

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

06:10

06:37

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

06:10

08:05

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

06:15

12:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

06:15

06:55

Kavim - Jedinstvo

Bor AS

06:30

11:45

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

06:40

07:39

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

07:00

07:27

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

07:00

07:40

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

07:00

07:45

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

07:10

07:50

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

08:00

08:59

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

08:00

08:27

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

08:00

09:10

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

08:00

09:10

Kavim - Jedinstvo

Beograd

08:10

12:33

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

08:15

08:40

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

08:15

09:10

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

08:20

10:25

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

08:30

10:45

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

08:30

09:25

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

08:30

10:05

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

08:50

10:05

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

09:00

09:27

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

09:00

09:40

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

09:15

15:05

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

09:15

11:10

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

09:30

11:05

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

09:45

10:30

Kavim - Jedinstvo

Novi Pazar AS

10:00

14:20

Sandžaktrans

Kosovska Kamenica AS

10:00

11:20

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

10:00

10:45

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

10:00

11:20

Kavim - Jedinstvo

Preševo AS

10:30

11:50

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

10:40

11:07

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

11:10

11:50

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

11:25

12:40

Niš-Ekspres

Radovnica

11:50

13:45

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

12:00

13:10

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

12:00

13:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

12:05

12:32

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

12:05

12:45

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

12:30

13:15

Kavim - Jedinstvo

Preševo AS

12:30

13:50

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

12:30

14:35

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

12:30

14:05

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

12:35

13:45

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

12:35

13:50

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

12:36

14:50

Niš-Ekspres

Vladičin Han AS

12:45

13:40

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

12:50

13:17

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

12:50

13:30

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

13:00

17:25

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

13:00

13:40

Kavim - Jedinstvo

Zaječar AS

13:00

17:15

Siba Trade

Predejane - motel

13:30

14:15

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

13:35

14:45

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

13:40

14:07

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

13:40

14:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

14:01

14:20

Niš-Ekspres

Leskovac AS

14:10

15:19

Frenki - Komerc

Priština AS

14:15

16:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

14:20

14:47

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

14:20

20:05

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

14:20

15:30

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

14:30

16:05

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

14:40

15:39

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

14:50

16:45

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

15:10

15:37

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

15:10

15:50

Kavim - Jedinstvo

Novi Pazar AS

15:30

20:10

Sandžaktrans

Vladičin Han AS

15:30

16:25

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

15:30

16:50

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

16:20

16:47

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

16:20

17:00

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

16:30

19:00

Tandems

Niš AS

16:30

18:45

Niš-Ekspres

Surdulica AS

16:40

17:55

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

16:50

18:10

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

17:00

21:25

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

17:00

19:30

Tandems

Bujanovac AS

17:10

17:37

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

17:30

19:40

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

17:50

19:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

18:40

19:07

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

18:50

19:30

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

19:00

19:45

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

19:15

21:45

Tandems

Klenike

19:30

20:20

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

19:30

20:25

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

19:30

20:40

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

19:30

22:00

Tandems

Bujanovac AS

19:40

20:07

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

20:15

22:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

20:20

20:47

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

20:20

21:00

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

20:25

21:20

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

20:30

22:40

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

20:40

21:00

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

20:45

21:30

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

20:45

21:55

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

21:00

21:40

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

21:10

21:50

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

21:20

21:47

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

22:00

23:25

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

22:11

04:30

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

22:15

22:42

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

22:15

22:55

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

22:20

23:30

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

22:20

23:40

Kavim - Jedinstvo

Novi Sad AS

23:00

06:30

Kavim - Jedinstvo

Dolasci na stanicu Vranje

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Bujanovac AS

05:26

05:00

Kavim - Jedinstvo

Klenike I

05:30

04:40

Kavim - Jedinstvo

Klenike

05:30

04:40

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

05:40

05:00

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

06:15

05:30

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

06:15

05:00

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

06:36

06:10

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

06:47

05:45

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

06:50

06:05

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

06:50

06:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

07:26

07:00

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

07:30

05:00

Tandems

Surdulica AS

07:36

06:25

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

07:40

06:25

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

07:55

07:00

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

08:00

06:45

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

08:00

05:30

Tandems

Preševo AS

08:20

07:00

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

08:20

06:45

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

08:25

06:30

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

08:45

07:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

08:46

08:20

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

08:48

06:45

Niš-Ekspres

Vladičin Han AS

09:00

08:15

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

09:00

08:20

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

09:00

08:15

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

09:02

08:00

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

09:05

07:00

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

09:26

09:00

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

09:40

09:00

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

10:00

07:45

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

10:25

08:30

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

10:25

08:30

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

10:41

09:30

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

10:45

09:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

11:06

10:40

Kavim - Jedinstvo

Brestovac AS

11:20

10:06

Frenki - Komerc

Vladičin Han AS

11:25

10:30

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

11:25

09:20

Niš-Ekspres

Novi Pazar AS

11:40

07:00

Sandžaktrans

Beograd AS

12:15

06:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

12:16

11:50

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

12:26

11:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

12:30

11:50

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

12:34

11:30

Niš-Ekspres

Gnjilane AS

12:35

11:00

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

12:55

12:15

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

13:16

12:50

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

13:20

11:45

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

13:26

12:15

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

13:30

12:15

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

13:40

13:00

Kavim - Jedinstvo

Lapovo AS

14:01

10:05

Niš-Ekspres

Kosovska Kamenica AS

14:05

12:45

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

14:06

13:40

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

14:20

13:40

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

14:45

14:00

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

14:46

14:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

15:00

14:20

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

15:10

14:15

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

15:16

14:10

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

15:25

14:10

Kavim - Jedinstvo

Preševo AS

15:30

14:10

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

15:30

14:45

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Mitrovica AS

15:35

11:55

Kosmet prevoz

Bujanovac AS

15:36

15:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

15:50

15:10

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

16:20

15:00

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

16:26

16:00

Kavim - Jedinstvo

Preševo AS

16:30

15:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

16:40

16:00

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

16:40

14:20

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

16:55

14:50

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

17:00

14:30

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

17:15

16:30

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

17:25

13:00

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

17:36

17:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

17:50

17:10

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

17:52

16:50

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

18:05

16:30

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

18:05

17:20

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

18:25

17:30

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

18:55

17:00

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

19:00

16:40

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

19:06

18:40

Kavim - Jedinstvo

Kragujevac AS

19:10

12:45

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

19:22

18:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

19:56

19:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

20:10

19:30

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

20:15

18:55

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

20:15

19:30

Kavim - Jedinstvo

Novi Pazar AS

20:20

16:00

Sandžaktrans

Beograd AS

20:25

14:30

Kavim - Jedinstvo

Novi Sad AS

20:25

12:45

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

20:46

20:20

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

20:50

18:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

21:26

21:00

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

21:37

20:35

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

21:40

19:45

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

21:40

21:00

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

21:40

20:45

Kavim - Jedinstvo

Bor AS

21:45

16:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

21:50

21:10

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

21:55

17:30

Kavim - Jedinstvo

Vitina

22:09

20:10

Niš-Ekspres

Niš AS

22:40

20:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

22:40

22:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

22:41

22:15

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

23:00

20:30

Tandems

Surdulica AS

23:12

22:10

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

23:30

21:00

Tandems