Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Vranje

Autobuska stanica

Adresa:
Trg bratstva i jedinstva
Telefon:
+381 17 421 201
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Grad je saobraćajno odlično povezan ne samo sa ostalim delovima Srbije, već i sa ostatkom Evrope. Sa glavne autobuske stanice Vranje redovno saobraćaju autobusi prema većini sela u okolini Vranja, ali i prema mnogim gradvima širom Srbije. Beograd, Leskovac, Vladičin Han i Pirot su samo neki od gradova sa kojima je Vranje odlično povezano autobuskim prevozom. Sa glavne autobuske stanice Vranje su česti polasci autoprevoznika Niš ekspres prema mnogim gradovima u Srbiji. Autobusi Niš ekspres-a se redovno saobraćaju prema : Beogradu, Pirotu, Leskovcu, Vladičinom Hanu i ostalim gradovima širom Srbije.


Polasci sa stanice Vranje

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Bujanovac AS

14:01

14:20

Niš-Ekspres

Surdulica AS

14:05

15:30

Kavim - Jedinstvo

Leskovac AS

14:10

15:19

Frenki - Komerc

Priština AS

14:15

16:30

Kavim - Jedinstvo

Žbevac - S

14:15

14:50

Kavim - Jedinstvo

Ropotovo

14:18

16:00

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

14:20

14:47

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

14:20

20:05

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

14:20

15:00

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

14:20

15:15

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

14:20

15:30

Kavim - Jedinstvo

Manastir

14:30

15:30

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

14:30

16:05

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

14:40

15:39

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

14:50

16:45

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

14:50

16:45

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

15:10

15:37

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

15:10

16:35

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

15:10

15:50

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

15:30

16:25

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

15:30

16:55

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

15:30

16:50

Kavim - Jedinstvo

Vitina

15:41

17:40

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

16:20

16:47

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

16:20

17:00

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

16:30

19:00

Tandems

Niš AS

16:30

18:45

Niš-Ekspres

Surdulica AS

16:40

17:55

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

16:50

18:10

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

17:00

21:25

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

17:00

17:40

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

17:00

19:30

Tandems

Bujanovac AS

17:10

17:37

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

17:10

17:50

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

17:30

19:40

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

17:30

18:25

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

17:30

18:55

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

17:43

18:02

Niš-Ekspres

Kosovska Kamenica AS

17:50

19:10

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

18:26

00:05

Niš-Ekspres

Vladičin Han AS

18:30

19:15

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

18:40

19:07

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

18:50

19:30

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

19:00

19:45

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

19:15

21:45

Tandems

Klenike

19:30

20:20

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

19:30

20:15

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

19:30

20:25

Kavim - Jedinstvo

Žbevac - S

19:30

20:05

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

19:30

20:40

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

19:30

22:00

Tandems

Bujanovac AS

19:40

20:07

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

19:40

20:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

20:03

20:22

Niš-Ekspres

Radovnica

20:15

22:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

20:20

20:47

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

20:20

21:00

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

20:25

21:20

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

20:30

22:40

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

20:40

21:00

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

20:45

21:30

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

20:45

21:40

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

20:45

21:55

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

20:45

21:55

Lasta

Bujanovac AS

21:00

21:40

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

21:10

21:50

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

21:20

21:47

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

22:00

23:25

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

22:11

04:30

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

22:15

22:42

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

22:15

22:55

Kavim - Jedinstvo

Žbevac - S

22:15

22:50

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

22:20

00:15

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

22:20

23:05

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

22:20

23:15

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

22:20

23:30

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

22:20

23:40

Kavim - Jedinstvo

Novi Sad AS

23:00

06:30

Kavim - Jedinstvo

Dolasci na stanicu Vranje

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Predejane - motel

14:45

14:00

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

14:46

14:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

15:00

14:20

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

15:10

14:15

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

15:16

14:10

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

15:25

14:10

Kavim - Jedinstvo

Preševo AS

15:30

14:10

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

15:30

14:45

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

15:36

15:10

Kavim - Jedinstvo

Žbevac - S

15:45

15:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

15:50

15:10

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

16:05

14:40

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

16:20

14:15

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

16:20

15:00

Niš-Ekspres

Vladičin Han AS

16:25

15:30

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

16:25

15:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

16:26

16:00

Kavim - Jedinstvo

Preševo AS

16:30

15:10

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

16:40

16:00

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

16:40

14:20

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

16:55

14:50

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

17:00

14:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

17:00

16:20

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

17:15

16:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

17:36

17:10

Kavim - Jedinstvo

Manastir

17:45

16:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

17:50

17:10

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

17:52

16:50

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Mitrovica AS

18:00

15:15

Kavim - Jedinstvo

Gnjilane AS

18:05

16:30

Kavim - Jedinstvo

Predejane - motel

18:05

17:20

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

18:15

16:50

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

18:24

18:05

Niš-Ekspres

Vladičin Han AS

18:25

17:30

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Mitrovica AS

18:30

15:45

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

18:55

17:00

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

19:00

16:40

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

19:06

18:40

Kavim - Jedinstvo

Manastir

19:15

18:00

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

19:15

18:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

19:20

18:40

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

19:22

18:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

19:56

19:30

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

20:01

14:20

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

20:10

19:30

Kavim - Jedinstvo

Kosovska Kamenica AS

20:15

18:55

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

20:15

19:30

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

20:25

19:30

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

20:25

14:30

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

20:25

19:00

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

20:40

15:25

Lasta

Bujanovac AS

20:46

20:20

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

20:50

18:30

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

20:55

16:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

21:00

20:20

Kavim - Jedinstvo

Žbevac - S

21:25

20:50

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

21:26

21:00

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

21:30

20:45

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

21:37

20:35

Kavim - Jedinstvo

Radovnica

21:40

19:45

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

21:40

21:00

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

21:40

20:45

Kavim - Jedinstvo

Bor AS

21:45

16:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

21:50

21:10

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

21:55

17:30

Kavim - Jedinstvo

Vitina

22:09

20:10

Niš-Ekspres

Niš AS

22:40

20:30

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

22:40

22:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

22:41

22:15

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

22:55

22:15

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

23:00

20:30

Tandems

Vladičin Han AS

23:05

22:10

Kavim - Jedinstvo

Surdulica AS

23:12

22:10

Kavim - Jedinstvo

Vladičin Han AS

23:15

22:30

Kavim - Jedinstvo

Žbevac - S

23:25

22:50

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

23:30

21:00

Tandems