Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Senta

Autobuska stanica

Adresa:
Telefon:
+381 24 812 043
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Polasci sa stanice Senta

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Beograd AS

14:00

17:25

Bečejprevoz

Bečej AS

15:40

16:30

Subotica Trans

Novi Sad AS

16:40

18:46

Bečejprevoz

kanjiža - Trg glavni

16:40

17:08

Enka - Putnički

Subotica AS

17:10

18:42

Subotica Trans

Novi Sad AS

17:21

19:09

Enka - Putnički

kanjiža - Trg glavni

18:20

18:54

Severtrans Senta

Padej

18:40

19:10

Molprevoz

Ada AS

18:43

19:04

Molprevoz

Ada AS

18:50

19:10

Bečejprevoz

kanjiža - Trg glavni

19:15

19:49

Severtrans Senta

Padej

19:30

20:00

Molprevoz

Horgoš C

19:40

20:21

Enka - Putnički

Martonoš C

19:40

20:17

Enka - Putnički

Bačka Topola AS

19:50

20:49

Severtrans Senta

Čoka AS

19:55

20:05

Severtrans Senta

Dolasci na stanicu Senta

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Subotica AS

15:37

14:15

Subotica Trans

Novi Sad AS

16:38

14:45

Enka - Putnički

Kanjiža C

16:40

16:05

Bečejprevoz

Bečej AS

17:05

16:30

Subotica Trans

kanjiža - Trg glavni

17:21

17:00

Enka - Putnički

kanjiža - Trg glavni

18:29

17:58

Enka - Putnički

Čoka AS

18:43

18:30

Molprevoz

Subotica AS

18:50

17:55

Bečejprevoz

Horgoš C

19:25

18:45

Enka - Putnički

Martonoš C

19:40

19:00

Enka - Putnički

Aranđelovac AS

19:55

14:10

Severtrans Senta