Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Šabac

Autobuska stanica

Adresa:
Kralja Milutina 3a
Telefon:
+381 15 334 704
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Glavna autobuska stanica Šabac je jedna od najmlađih autobuskih stanica na teritoriji Srbije. Prigradski i gradski saobraćaj sa glavne autobuske stanice Šabac se obavlja svakodnevno, a postoje redovne linije za: Beograd, Novi Sad, Valjevo i Loznicu. Gradski prevoz u Šapcu obavlja preduzeće Mačva ekspres o.d Badovinci. Među najzastupljenije autoprevoznike čiji autobusi se saobraćaju sa glavne autobuske stanice Šabac svakako spada autoprevoznik Lastra iz Lazarevca i Raketa.


Polasci sa stanice Šabac

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Beograd AS

08:55

10:20

Lastra

Banovo Polje

09:00

10:15

Mačva ekspres

Bogatić AS

09:10

10:00

Mačva ekspres

Novi Sad AS

09:30

11:00

Mačva ekspres

Crnobarski salaš

09:50

10:50

Mačva ekspres

LJubovija AS

09:55

12:20

Lastra

Valjevo AS

10:00

11:06

Eko Tours

Zlatibor - pijaca

10:30

15:00

Master Bus

Beograd AS

10:30

12:10

Lasta

Bogatić AS

11:00

11:45

Mačva ekspres

Banovo Polje

11:10

12:25

Mačva ekspres

Mačvanska Mitrovica AS

11:40

13:05

Mačva ekspres

Klenak

11:55

12:10

MIS - Miki Turs

Crnobarski salaš

12:10

13:10

Mačva ekspres

Novi Sad AS

12:35

14:00

Lastra

Bogatić AS

13:00

13:50

Mačva ekspres

Bogatić AS

13:00

13:45

Mačva ekspres

Novi Sad AS

13:15

14:45

Mačva ekspres

Crnobarski salaš

13:40

14:50

Mačva ekspres

Banovo Polje

13:50

15:05

Mačva ekspres

LJubovija AS

13:55

16:20

Lastra

Klenak

14:00

14:15

MIS - Miki Turs

Valjevo AS

14:00

15:18

Eko Tours

Beograd AS

14:05

15:30

Lastra

Beograd AS

14:30

16:15

Mačva ekspres

Niš AS

14:30

21:30

Niš-Ekspres

Vladimirci AS

14:45

15:39

Eko Tours

Novi Sad MAS

14:55

16:31

Šidexpres

Klenak

15:00

15:15

MIS - Miki Turs

Bogatić AS

15:10

16:00

Mačva ekspres

Crnobarski salaš

15:15

16:20

Mačva ekspres

Novi Sad MAS

15:30

17:15

Dunavprevoz

Valjevo AS

15:30

16:55

Lasta

Novi Sad MAS

15:30

17:07

Enka - Putnički

Novi Sad MAS

15:39

17:13

Enka - Putnički

Niš AS

16:00

23:00

Niš-Ekspres

Bogatić AS

16:15

17:05

Mačva ekspres

Novi Sad AS

16:30

18:05

Mačva ekspres

LJubovija AS

17:40

20:15

Lastra

Bogatić AS

17:55

18:40

Mačva ekspres

LJubovija AS

17:55

20:20

Lastra

Novi Sad AS

18:15

19:50

Mačva ekspres

Loznica AS

18:20

19:20

Mačva ekspres

Crnobarski salaš

18:30

19:35

Mačva ekspres

Bogatić AS

18:45

19:30

Mačva ekspres

Beograd AS

18:55

20:20

Lastra

Novi Sad AS

19:10

21:30

Ristić Commerce

Crnobarski salaš

20:00

21:10

Mačva ekspres

Koceljeva AS

20:00

20:45

Eko Tours

Banovo Polje

20:05

21:20

Mačva ekspres

Klenak

20:05

20:25

MIS - Miki Turs

Novi Sad AS

20:10

21:44

Master Bus

Dolasci na stanicu Šabac

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Crnobarski salaš

09:40

08:45

Mačva ekspres

Novi Sad AS

10:30

09:00

Master Bus

Banja Koviljača

10:30

09:20

Lasta

Bogatić AS

11:10

10:40

Mačva ekspres

Crnobarski salaš

11:55

11:00

Mačva ekspres

Novi Sad AS

12:20

10:15

Mačva ekspres

Klenak

12:30

12:10

MIS - Miki Turs

LJubovija AS

12:35

10:00

Lastra

Vladimirci AS

12:46

12:00

Eko Tours

Novi Sad AS

13:10

11:40

Šidexpres

Crnobarski salaš

13:10

12:10

Mačva ekspres

Valjevo AS

13:25

12:00

Eko Tours

Bogatić AS

13:30

12:40

Mačva ekspres

Novi Sad AS

13:50

12:15

Ristić Commerce

Beograd AS

13:55

12:30

Lastra

LJubovija AS

14:05

11:40

Lastra

Banovo Polje

14:25

13:10

Mačva ekspres

Klenak

14:35

14:15

MIS - Miki Turs

Bogatić AS

14:45

13:50

Mačva ekspres

Bogatić AS

14:50

14:00

Mačva ekspres

Zlatibor - pijaca

15:30

11:15

Dunavprevoz

Novi Sad AS

15:30

14:00

Lasta

Zlatibor - pijaca

15:30

11:15

Enka - Putnički

Klenak

15:35

15:15

MIS - Miki Turs

Zlatibor - pijaca

15:39

11:45

Enka - Putnički

Bogatić AS

15:40

14:55

Mačva ekspres

Crnobarski salaš

16:00

15:00

Mačva ekspres

Banovo Polje

16:15

15:00

Mačva ekspres

Vladimirci AS

16:15

15:20

Eko Tours

Novi Sad AS

16:30

15:00

Mačva ekspres

Bogatić AS

17:25

16:40

Mačva ekspres

Bogatić AS

17:40

17:10

Mačva ekspres

Novi Sad AS

17:40

16:15

Lastra

Beograd AS

17:55

16:30

Lastra

Beograd AS

18:07

16:30

Lasta

Crnobarski salaš

18:10

17:10

Mačva ekspres

Novi Sad AS

18:20

17:00

Mačva ekspres

Beograd AS

18:30

17:00

Mačva ekspres

Bačevci

18:55

16:00

Lastra

Crnobarski salaš

19:40

18:30

Mačva ekspres

Valjevo AS

20:00

18:35

Eko Tours

Novi Sad AS

20:05

18:20

Mačva ekspres

Zlatibor - pijaca

20:10

16:10

Master Bus

Niš AS

20:40

13:40

Niš-Ekspres

Mačvanska Mitrovica AS

21:00

19:30

Mačva ekspres