Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Paraćin

Autobuska stanica

Adresa:
Tome Živanovića bb
Telefon:
+381 35 563 697
Mobilni:
Fax:
E-mail:
office@eurolin.rs
Sajt:

Prigradski saobraćaj na opštini Paraćin fukkcioniše odlično, sa glavne autobuske stanice Paraćin svakodnevno se saobraćaju autobusi ka okolnim mestima. Autoprevoznik Niš ekspres ima svoju poslovnicu na glavnoj autobuskoj stanici. Beograd, Aleksinac, Novi Sad, Kragujevac, Bujanovac, Valjevo, Kuršumlija, Kruševac, samo su neki od gradova koji su povezani sa Paraćinom. Sa glavne autobuske stanice, takođe, postoje i polasci prema Zvorniku, Zagrebu, Ljubljani, Kumanovu, Skoplju i Herceg Novom, kao i ka gradovima u Nemačkoj i Austriji. Autobusi autoprevoznika Eurolin, takođe se redovno saobraćaju sa glavne autobuske stanice Paraćin i to prema gotovo svim gradovima u Srbiji, ali i prema gradovima država u celom regionu.


Polasci sa stanice Paraćin

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Beograd AS

02:09

04:30

Niš-Ekspres

Brestovac AS

07:53

09:35

Frenki - Komerc

Kragujevac AS

08:00

09:30

DnD Travel

Kragujevac AS

08:11

19:30

Frenki - Komerc

Požarevac AS

08:40

10:40

Niš-Ekspres

Pančevo AS

09:05

11:30

Niš-Ekspres

Niš AS

09:08

10:35

Niš-Ekspres

Varvarin AS

09:30

10:15

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

10:45

12:10

Frenki - Komerc

Beograd AS

10:59

13:20

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

10:59

15:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

11:08

12:55

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

11:08

12:55

Niš-Ekspres

Varvarin AS

14:00

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Šabac AS

15:10

20:40

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

15:15

17:40

Frenki - Komerc

Pirot AS

15:45

18:40

DnD Travel

Niš AS

16:30

17:55

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

16:40

18:20

Niš-Ekspres

Kosovo Polje

18:25

22:20

Niš-Ekspres

Varvarin AS

20:00

20:45

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

20:00

21:30

Niš-Ekspres

Beograd

20:50

23:00

Niš-Ekspres

Dolasci na stanicu Paraćin

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Vitina

02:07

20:10

Niš-Ekspres

Niš AS

07:17

05:50

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

07:22

06:30

Frenki - Komerc

Varvarin AS

07:30

06:45

Jugoprevoz Krusevac

Pirot AS

08:00

05:00

DnD Travel

Niš AS

08:40

07:15

Niš-Ekspres

Kosovo Polje

09:05

05:00

Niš-Ekspres

Brestovac AS

10:29

08:40

Frenki - Komerc

Sokobanja AS

10:57

09:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

10:57

09:10

Niš-Ekspres

Beograd AS

11:06

08:45

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

11:06

07:00

Niš-Ekspres

Varvarin AS

13:30

12:45

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

15:10

13:40

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

15:45

14:15

DnD Travel

Požarevac AS

16:30

14:30

Niš-Ekspres

Niš AS

16:40

15:15

Niš-Ekspres

Leskovac AS

17:40

15:50

Frenki - Komerc

Pančevo AS

18:25

15:50

Niš-Ekspres

Varvarin AS

19:45

19:00

Jugoprevoz Krusevac

Šabac AS

20:00

14:30

Niš-Ekspres

Brezovica

20:50

15:30

Niš-Ekspres