Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Paraćin

Autobuska stanica

Adresa:
Tome Živanovića bb
Telefon:
+381 35 563 697
Mobilni:
Fax:
E-mail:
office@eurolin.rs
Sajt:

Prigradski saobraćaj na opštini Paraćin fukkcioniše odlično, sa glavne autobuske stanice Paraćin svakodnevno se saobraćaju autobusi ka okolnim mestima. Autoprevoznik Niš ekspres ima svoju poslovnicu na glavnoj autobuskoj stanici. Beograd, Aleksinac, Novi Sad, Kragujevac, Bujanovac, Valjevo, Kuršumlija, Kruševac, samo su neki od gradova koji su povezani sa Paraćinom. Sa glavne autobuske stanice, takođe, postoje i polasci prema Zvorniku, Zagrebu, Ljubljani, Kumanovu, Skoplju i Herceg Novom, kao i ka gradovima u Nemačkoj i Austriji. Autobusi autoprevoznika Eurolin, takođe se redovno saobraćaju sa glavne autobuske stanice Paraćin i to prema gotovo svim gradovima u Srbiji, ali i prema gradovima država u celom regionu.


Polasci sa stanice Paraćin

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Sokobanja AS

11:08

12:55

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

11:08

12:55

Niš-Ekspres

Vitina

11:53

17:40

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

13:43

18:02

Niš-Ekspres

Beograd AS

13:44

16:05

Niš-Ekspres

Šabac AS

15:10

20:40

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

15:15

17:40

Frenki - Komerc

Pirot AS

15:45

18:40

DnD Travel

Beograd AS

16:29

18:50

Niš-Ekspres

Niš AS

16:30

17:55

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

16:40

18:20

Niš-Ekspres

Niš AS

17:23

18:50

Niš-Ekspres

Kosovo Polje

18:25

22:20

Niš-Ekspres

Ćuprija AS

19:20

19:41

Antić

Niš AS

19:33

21:00

Niš-Ekspres

Niš AS

20:00

21:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

20:29

22:50

Niš-Ekspres

Beograd

20:50

23:00

Niš-Ekspres

Niš AS

21:23

22:50

Niš-Ekspres

Dolasci na stanicu Paraćin

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Beograd AS

13:41

11:20

Niš-Ekspres

Niš AS

13:42

12:15

Niš-Ekspres

Niš AS

15:10

13:40

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

15:45

14:15

DnD Travel

Niš AS

16:27

15:00

Niš-Ekspres

Požarevac AS

16:30

14:30

Niš-Ekspres

Niš AS

16:40

15:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

17:21

15:00

Niš-Ekspres

Leskovac AS

17:40

15:50

Frenki - Komerc

Pančevo AS

18:25

15:50

Niš-Ekspres

Ćićevac AS

19:20

18:55

Antić

Beograd AS

19:31

17:10

Niš-Ekspres

Šabac AS

20:00

14:30

Niš-Ekspres

Niš AS

20:27

19:00

Niš-Ekspres

Brezovica

20:50

15:30

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

21:21

17:25

Niš-Ekspres