Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Pazar

Autobuska stanica

Adresa:
Omladinskih brugada bb
Telefon:
+381 20 25 963
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Glavna autobuska stanica Novi Pazar nalazi se malo dalje od centra grada. Saobraćajno je odlično povezan sa svim mestima u okolini i u regionu. Beograd, Sarajevo, Kragujevac i Kraljevo su samo neke od linija koje svakodnvno polaze sa glavne autobuske stanice Novi Pazar.


Polasci sa stanice Novi Pazar

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Prizren AS

07:35

11:30

Sandžaktrans

Priština AS

07:45

10:05

Sandžaktrans

Priština AS

08:00

10:20

Sandžaktrans

Karajukića Bunari

08:00

09:50

Sandžaktrans

Tutin AS

08:00

09:45

Junior - Express

Raška AS

08:15

08:41

Sandžaktrans

Odvraćenica - Golija

08:15

09:40

Sandžaktrans

Priština AS

08:30

10:50

Sandžaktrans

Đeneral Janković

08:30

12:10

Sandžaktrans

Raška AS

08:45

09:11

Sandžaktrans

Raška AS

08:50

09:24

Kavim Raška

Sjenica AS

09:15

10:40

Vihor Turs

Leposavić AS

09:30

11:00

Kavim Raška

Sjenica AS

09:45

11:05

Autotransport AD

Beograd AS

10:00

15:00

Sandžaktrans

Raška AS

10:30

11:03

Sandžaktrans

Baćica

10:30

11:35

Sandžaktrans

Melaje

10:30

11:45

Sandžaktrans

Đeneral Janković

10:30

14:10

Sandžaktrans

Kraljevo AS

10:40

12:40

Autotransport AD

Priština AS

11:00

13:20

Sandžaktrans

Raška AS

11:30

12:00

Kavim Raška

Raška AS

11:30

12:00

Sandžaktrans

Kosovska Mitrovica AS

11:45

13:33

Interturs -2002

Melaje

12:30

13:45

Sandžaktrans

Priština AS

12:40

15:10

Sandžaktrans

Ribariće AS

12:45

14:23

Junior - Express

Niš AS

13:00

18:30

Kavim Raška

Sjenica AS

13:00

14:31

Sandžaktrans

Raška AS

13:15

13:45

Sandžaktrans

Beograd AS

13:30

18:25

Sandžaktrans

Melaje

13:30

14:45

Sandžaktrans

Baćica

14:00

15:10

Sandžaktrans

Raška AS

14:15

14:45

Kavim Raška

Raška AS

14:15

14:45

Sandžaktrans

Tutin AS

14:15

15:45

Junior - Express

Đeneral Janković

14:30

18:10

Sandžaktrans

Raška AS

14:45

15:19

Kavim Raška

Priština AS

14:45

17:05

Sandžaktrans

Ribariće AS

15:00

15:40

Sandžaktrans

Odvraćenica - Golija

15:00

16:25

Sandžaktrans

Raška AS

15:15

15:45

Sandžaktrans

Žirovnica

15:45

19:30

Vihor Turs

Baćica

16:00

17:25

Sandžaktrans

Vranje AS

16:00

20:20

Sandžaktrans

Kragujevac AS

16:05

20:00

Autotransport AD

Raška AS

16:15

16:45

Kavim Raška

Raška AS

16:15

16:45

Sandžaktrans

Leposavić AS

17:00

18:15

Kavim Raška

Raška AS

17:00

17:30

Kavim Raška

Prizren AS

17:00

20:55

Sandžaktrans

Raška AS

17:15

17:45

Sandžaktrans

Tutin AS

17:15

18:15

Sandžaktrans

Beograd AS

17:30

23:15

Sandžaktrans

Tutin AS

17:45

18:45

Sandžaktrans

Raška AS

18:15

18:49

Kavim Raška

Ribariće AS

18:45

19:30

Junior - Express

Raška AS

19:25

19:55

Sandžaktrans

Raška AS

19:30

20:00

Kavim Raška

Melaje

19:30

20:45

Sandžaktrans

Ribariće AS

19:45

20:30

Junior - Express

Baćica

20:00

21:10

Sandžaktrans

Raška AS

20:15

20:49

Kavim Raška

Sjenica AS

21:00

22:21

Autotransport AD

Kraljevo AS

21:00

23:20

Autotransport AD

Raška AS

22:10

22:40

Kavim Raška

Dolasci na stanicu Novi Pazar

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Raška AS

07:40

07:15

Sandžaktrans

Raška AS

07:54

07:30

Sandžaktrans

Ribariće AS

08:45

08:00

Sandžaktrans

Ribariće AS

08:45

08:00

Junior - Express

Kosovska Mitrovica AS

08:54

07:15

Interturs -2002

Baćica

09:30

08:10

Sandžaktrans

Raška AS

09:34

09:00

Kavim Raška

Raška AS

09:54

09:30

Sandžaktrans

Priština AS

10:20

08:00

Sandžaktrans

Jošanička Banja

10:30

09:15

Kavim Raška

Raška AS

10:30

10:00

Kavim Raška

Kraljevo AS

10:40

08:45

Autotransport AD

Karajukića Bunari

10:50

09:00

Sandžaktrans

Odvraćenica - Golija

11:20

10:00

Sandžaktrans

Raška AS

11:33

11:00

Sandžaktrans

Priština AS

11:55

09:30

Sandžaktrans

Tutin AS

12:00

10:45

Junior - Express

Priština AS

12:20

10:00

Sandžaktrans

Leposavić AS

12:40

11:15

Kavim Raška

Baćica

12:40

11:35

Sandžaktrans

Raška AS

12:45

12:15

Sandžaktrans

Prizren AS

12:55

09:00

Sandžaktrans

Niš AS

13:30

08:00

Kavim Raška

Raška AS

13:45

13:15

Kavim Raška

Raška AS

13:45

13:15

Sandžaktrans

Melaje

13:45

12:30

Sandžaktrans

Vranje AS

14:20

10:00

Sandžaktrans

Beograd AS

14:45

09:00

Sandžaktrans

Raška AS

14:45

14:15

Sandžaktrans

Raška AS

15:30

14:59

Kavim Raška

Raška AS

15:45

15:15

Sandžaktrans

Sjenica AS

15:45

14:15

Vihor Turs

Ribariće AS

16:10

15:30

Sandžaktrans

Sjenica AS

16:15

14:45

Autotransport AD

Baćica

16:25

15:15

Sandžaktrans

Priština AS

16:25

14:10

Sandžaktrans

Raška AS

16:30

16:00

Sandžaktrans

Priština AS

16:45

14:15

Sandžaktrans

Prizren AS

16:55

13:00

Sandžaktrans

Ribariće AS

17:08

16:15

Junior - Express

Melaje

17:15

16:00

Sandžaktrans

Kragujevac AS

17:15

14:15

Sandžaktrans

Sjenica AS

17:16

15:45

Sandžaktrans

Odvraćenica - Golija

17:20

16:00

Sandžaktrans

Beograd AS

17:30

12:30

Sandžaktrans

Raška AS

17:34

17:00

Kavim Raška

Priština AS

17:35

15:20

Sandžaktrans

Đeneral Janković

17:45

14:10

Sandžaktrans

Raška AS

17:45

17:15

Sandžaktrans

Raška AS

18:09

17:45

Sandžaktrans

Tutin AS

18:20

17:00

Junior - Express

Raška AS

19:00

18:30

Kavim Raška

Raška AS

19:00

18:30

Sandžaktrans

Baćica

19:05

17:40

Sandžaktrans

Đeneral Janković

19:05

15:30

Sandžaktrans

Niš AS

19:10

13:45

Kavim Raška

Raška AS

19:49

19:15

Kavim Raška

Priština AS

19:50

17:30

Sandžaktrans

Vranje AS

20:10

15:30

Sandžaktrans

Beograd AS

20:15

14:45

Autotransport AD

Raška AS

20:30

20:00

Sandžaktrans

Melaje

20:45

19:30

Sandžaktrans

Karajukića Bunari

20:50

19:00

Sandžaktrans

Raška AS

21:33

21:00

Sandžaktrans

Beograd AS

21:40

17:00

Kavim Raška

Raška AS

22:00

21:30

Kavim Raška

Beograd AS

22:00

16:30

Sandžaktrans

Baćica

22:25

21:15

Sandžaktrans