Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Niš

Autobuska stanica

Adresa:
Bulevar 1. februara
Telefon:
+381 18 255 177
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Niš je jedinstven po mnogo čemu. Treći je po veličini grad u Srbiji, a prvi po veličini u južnoj delu Srbije. Gradski, prigradski i međunarodni prevoz u Nišu obavlja preduzeće Niš-ekspres. Takođe u vlasništvu preduzeća nalazi se i proizvodni pogon autobusa. Prosečna starost autobusa je šest godina, što dodatno povećava sigurnost putnika. Glavna autobuska stanica, nalazi se u blizini Niške tvrđave. Iz Niša se svakodnevno saobraćaju linije ka svim gradovima u Srbiji. Iz Niša ćete lako do Grčke, Bugarske i Turske. Do glavne autobuske stanice najlakše ćete stići linijom 34 gradskog prevoza. To je kružna linija koja olakšava pervoz putnika koji žele da stignu do aerodroma, železničke ili glavne autobuske stanice Niš.


Polasci sa stanice Niš

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Žitni Potok

12:10

14:15

Niš-Ekspres

Donji Milanovac AS

12:15

17:40

Moto Boem Trans

Zaplanjska Toponica

12:15

13:30

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

12:15

13:35

Lasta

Beograd AS

12:15

16:05

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

12:20

13:30

Niš-Ekspres

Voljčinac

12:25

13:20

Niš-Ekspres

Ražanj AS

12:30

13:55

Niš-Ekspres

Knjaževac AS

12:30

14:20

Niš-Ekspres

Pirot AS

12:30

13:55

Niš-Ekspres

Batušinac

12:30

12:55

Niš-Ekspres

Perutina

12:30

13:15

Niš-Ekspres

Lebane AS

12:30

14:05

Niš-Ekspres

Čubura

12:30

13:30

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

12:30

15:10

Niš-Ekspres

Vitkovac

12:35

14:20

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

12:40

14:05

Niš-Ekspres

Predejane - motel

12:45

13:45

Kavim - Jedinstvo

Priština AS

12:45

15:45

Niš-Ekspres

Ravna Dubrava

12:50

14:35

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

13:00

13:55

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

13:00

14:35

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

13:00

13:55

Niš-Ekspres

Draškovac

13:00

13:50

Niš-Ekspres

Čačak AS

13:00

17:10

Jugoprevoz Krusevac

Leskovac AS

13:00

14:10

Niš-Ekspres

Dudulajce

13:00

13:55

Niš-Ekspres

Sijarinska Banja

13:10

16:00

Niš-Ekspres

Kosovska Mitrovica AS

13:15

18:05

Kosmet prevoz

Vrelo

13:15

14:10

Niš-Ekspres

Kamenica

13:20

15:10

Niš-Ekspres

Subotica AS

13:20

19:40

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

13:25

13:55

Niš-Ekspres

Batušinac

13:30

13:55

Niš-Ekspres

Voljčinac

13:30

14:25

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

13:30

15:00

Niš-Ekspres

Balajnac

13:30

14:05

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

13:30

15:25

Niš-Ekspres

Kruševac AS

13:30

16:15

Niš-Ekspres

Vitina

13:30

17:40

Niš-Ekspres

Padina

13:35

14:25

Niš-Ekspres

Beograd AS

13:35

16:45

Niš-Ekspres

Šabac AS

13:40

20:40

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

13:40

15:00

Sokoprevoz

Novi Pazar AS

13:45

19:10

Kavim Raška

Zaplanjska Toponica

13:55

15:20

Niš-Ekspres

Ražanj AS

14:00

15:30

Niš-Ekspres

Svrljig AS

14:00

14:45

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

14:00

14:55

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

14:00

14:55

Niš-Ekspres

Leskovac AS

14:00

15:10

Niš-Ekspres

Lepaja

14:00

14:40

Niš-Ekspres

Subotica AS

14:00

20:30

Niš-Ekspres

Rusna

14:05

15:00

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

14:05

15:35

Niš-Ekspres

Vitkovac

14:10

15:55

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

14:10

15:35

Niš-Ekspres

Ravna Dubrava

14:10

16:05

Niš-Ekspres

Ravna Dubrava

14:10

16:00

Niš-Ekspres

Donja Bresnica

14:15

16:00

Niš-Ekspres

Vranje AS

14:30

17:00

Kavim - Jedinstvo

Mozgovo - Okretnica

14:30

15:55

Niš-Ekspres

Kladovo AS

14:30

19:00

Niš-Ekspres

Babušnica AS

14:30

16:15

Niš-Ekspres

Brezovica

14:30

19:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

14:40

17:40

Kanis

Čapljinac

14:45

15:10

Niš-Ekspres

Leskovac AS

14:45

15:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

14:45

16:00

Niš-Ekspres

Vršac AS

14:45

20:20

Niš-Ekspres

Rusna

14:50

15:40

Niš-Ekspres

Pukovac

14:50

15:35

Niš-Ekspres

Dudulajce

14:50

15:45

Niš-Ekspres

Draškovac

14:59

15:48

Niš-Ekspres

Svrljig AS

15:00

15:45

Niš-Ekspres

Pirot AS

15:00

16:25

Niš-Ekspres

Gornji Prisjan

15:00

16:37

Niš-Ekspres

Bojnik AS

15:00

16:10

Niš-Ekspres

Brus AS

15:00

17:25

Niš-Ekspres

Peć AS

15:00

19:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:00

18:50

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:00

18:10

Niš-Ekspres

Žitni Potok

15:00

16:28

Niš-Ekspres

Ribarska Banja

15:05

17:05

Niš-Ekspres

Zaječar AS

15:10

17:15

Siba Trade

Ražanj AS

15:15

17:00

Niš-Ekspres

Leskovac AS

15:15

16:25

Niš-Ekspres

Devča

15:15

16:15

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

15:15

15:55

Lasta

Kragujevac AS

15:15

18:20

Niš-Ekspres

Batušinac

15:25

15:50

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

15:25

18:02

Niš-Ekspres

Svrljig AS

15:30

16:40

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

15:30

16:25

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

15:30

16:45

Niš-Ekspres

Gradanica

15:30

17:05

Niš-Ekspres

Donja Bresnica

15:30

17:15

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

15:30

16:45

Niš-Ekspres

Podina

15:30

16:30

Niš-Ekspres

Balajnac

15:30

16:05

Niš-Ekspres

Dukat

15:35

16:40

Niš-Ekspres

Dukat

15:35

16:50

Niš-Ekspres

Čubura

15:35

16:25

Niš-Ekspres

Padina

15:35

16:25

Niš-Ekspres

Dudulajce

15:35

16:30

Niš-Ekspres

Vrelo

15:40

16:35

Niš-Ekspres

Popšica

15:40

16:45

Niš-Ekspres

Perutina

15:40

16:15

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

15:40

17:00

Niš-Ekspres

Lipovac

15:45

16:50

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

15:45

16:50

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

15:45

17:05

Niš-Ekspres

Čapljinac

15:45

16:10

Niš-Ekspres

Rusna

15:45

16:35

Niš-Ekspres

Stara Božurna

15:45

17:00

Niš-Ekspres

Voljčinac

15:45

16:40

Niš-Ekspres

Donji Drenovac

15:45

16:45

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

15:45

18:45

Niš-Ekspres

Veliko Bonjince

15:45

18:00

Niš-Ekspres

Veliki Krčimir

15:50

17:50

Niš-Ekspres

Draškovac

15:50

16:40

Niš-Ekspres

Vukanja Okretnica

16:00

17:15

Niš-Ekspres

Svrljig AS

16:00

16:45

Niš-Ekspres

Dimitrovgrad - Ul. Najden Kirov

16:00

18:00

Niš-Ekspres

Leskovac AS

16:00

17:10

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

16:00

17:45

Niš-Ekspres

Ražanj AS

16:00

16:55

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

16:00

19:00

Autotransport AD

Beograd AS

16:10

19:25

Lasta

Lebane AS

16:10

17:30

Kanis

Predejane - motel

16:15

17:20

Kavim - Jedinstvo

Kladovo AS

16:15

20:45

Niš-Ekspres

Aleksinački Rudnik

16:20

16:55

Niš-Ekspres

Bojnik AS

16:20

17:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:30

20:05

Kavim - Jedinstvo

Babušnica AS

16:30

18:10

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

16:30

17:05

Jugoprevoz Krusevac

Varvarin AS

16:30

17:35

Lasta

Priština AS

16:30

19:30

Niš-Ekspres

Paraćin AS

16:35

17:40

Frenki - Komerc

Svilajnac AS

16:45

18:45

Frenki - Komerc

Rusna

16:45

17:35

Niš-Ekspres

Blace AS

16:50

19:05

Niš-Ekspres

Vranje AS

16:55

19:10

Kavim - Jedinstvo

Aleksinac AS

17:00

17:55

Niš-Ekspres

Brezovica

17:00

22:00

Tandems

Vitkovac

17:00

18:45

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

17:00

17:55

Niš-Ekspres

Ravna Dubrava

17:00

18:40

Niš-Ekspres

Dubovo

17:00

18:20

Niš-Ekspres

Leskovac AS

17:00

18:10

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

17:00

18:20

Niš-Ekspres

Dudulajce

17:00

17:55

Niš-Ekspres

Aleksandrovac AS

17:00

19:50

Niš-Ekspres

Subotica AS

17:00

23:25

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

17:00

18:20

Sokoprevoz

Brezovica

17:05

21:10

Tandems

Ražanj AS

17:20

18:40

Niš-Ekspres

Zaječar AS

17:20

19:35

Niš-Ekspres

Pirot AS

17:20

18:40

DnD Travel

Čapljinac

17:20

17:45

Niš-Ekspres

D. Bitinja

17:30

22:25

Tandems

Draškovac

17:30

18:20

Niš-Ekspres

Bosilegrad AS

17:30

22:00

Lasta

Gornji Milanovac AS

17:30

21:45

Interturs -2002

Kuršumlija AS

17:40

19:35

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

17:45

20:22

Niš-Ekspres

Svrljig AS

17:50

18:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

17:50

18:40

Niš-Ekspres

Popšica

18:00

19:05

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

18:00

19:20

Niš-Ekspres

Leskovac AS

18:00

19:10

Niš-Ekspres

Kruševac AS

18:00

19:45

Jugoprevoz Krusevac

Balajnac

18:00

18:35

Niš-Ekspres

Padina

18:00

18:50

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

18:00

19:25

Lasta

Beograd AS

18:00

21:15

Lasta

Beograd AS

18:00

21:25

Niš-Ekspres

Kosovska Kamenica AS

18:10

21:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

18:10

21:00

Kavim - Jedinstvo

Lebane AS

18:15

19:55

Niš-Ekspres

Žitni Potok

18:20

20:05

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

18:25

19:30

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

18:25

19:40

Niš-Ekspres

Rusna

18:25

19:15

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

18:25

19:30

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

18:30

20:10

Niš-Ekspres

Babušnica AS

18:30

20:15

Niš-Ekspres

Pejkovac

18:30

19:20

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

18:30

21:30

Autotransport AD

Zavidince

18:35

20:40

Niš-Ekspres

Donja Bresnica

18:45

20:30

Niš-Ekspres

Gnjilane AS

18:45

21:55

Lasta

Bela Palanka AS

19:00

20:00

Niš-Ekspres

Leskovac AS

19:00

20:10

Niš-Ekspres

Pančevo AS

19:00

22:20

Niš-Ekspres

Beograd AS

19:00

22:50

Niš-Ekspres

Beograd AS

19:00

22:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

19:00

20:20

Sokoprevoz

Dudulajce

19:10

20:05

Niš-Ekspres

Leskovac AS

19:14

19:54

Kanis

Vitkovac

19:15

21:00

Niš-Ekspres

Ražanj AS

19:20

20:30

Niš-Ekspres

Vranje AS

19:25

21:45

Kavim - Jedinstvo

Vrelo

19:30

20:25

Niš-Ekspres

Pirot AS

19:30

21:00

Niš-Ekspres

Draškovac

19:30

20:20

Niš-Ekspres

Dukat

19:30

20:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

19:30

20:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

19:30

20:50

Niš-Ekspres

Beograd

19:30

23:00

Niš-Ekspres

Svrljig AS

19:45

20:30

Niš-Ekspres

Prisjan

19:45

21:45

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

19:55

21:10

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

20:00

21:05

Niš-Ekspres

Brezovica

20:00

01:00

Tandems

Sokobanja AS

20:00

21:45

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

20:00

20:55

Niš-Ekspres

Rusna

20:00

20:50

Niš-Ekspres

Padina

20:00

20:50

Niš-Ekspres

Dudulajce

20:00

20:55

Niš-Ekspres

Podujevo AS

20:00

23:05

Niš-Ekspres

Voljčinac

20:15

21:20

Niš-Ekspres

Lepaja

20:15

21:10

Niš-Ekspres

Vranje AS

20:30

22:40

Kavim - Jedinstvo

Popšica

20:30

21:35

Niš-Ekspres

Žitni Potok

20:30

22:05

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

20:45

22:55

Niš-Ekspres

Beograd AS

20:55

00:05

Niš-Ekspres

Svrljig AS

21:00

21:57

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

21:00

21:55

Niš-Ekspres

Pirot AS

21:00

22:15

Arsa city

Pejkovac

21:00

21:50

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

21:00

21:50

Niš-Ekspres

Leskovac AS

21:05

21:50

Kanis

Vitkovac

21:10

22:55

Niš-Ekspres

Dudulajce

21:10

22:16

Niš-Ekspres

Blace AS

21:15

22:35

Lasta

Brezovica

21:30

01:20

Tandems

Leskovac AS

21:30

22:40

Niš-Ekspres

Ražanj AS

21:45

23:30

Niš-Ekspres

Vranje AS

22:00

00:05

Kavim - Jedinstvo

Bela Palanka AS

22:00

22:55

Niš-Ekspres

Blace AS

22:00

23:50

Niš-Ekspres

Zavidince

22:10

00:15

Niš-Ekspres

Rusna

22:10

23:10

Niš-Ekspres

Dudulajce

22:10

23:05

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

22:30

23:35

Niš-Ekspres

Svrljig AS

22:45

23:42

Niš-Ekspres

Lepaja

22:45

23:40

Niš-Ekspres

Pejkovac

22:45

23:45

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

23:15

01:34

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

23:30

00:35

Niš-Ekspres

Brezovica

23:30

03:20

Tandems

Bela Palanka AS

23:30

00:25

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

23:30

01:00

Niš-Ekspres

Gornja Rasovača

23:30

00:35

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

23:30

00:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

23:30

00:35

Niš-Ekspres

Lepaja

23:30

00:25

Niš-Ekspres

Dudulajce

23:30

00:25

Niš-Ekspres

Dolasci na stanicu Niš

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Balajnac

13:00

12:25

Niš-Ekspres

Vrelo

13:10

12:15

Niš-Ekspres

Svrljig AS

13:15

12:30

Niš-Ekspres

Malošište - centar

13:15

12:55

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

13:25

12:10

Niš-Ekspres

Batušinac

13:25

13:00

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

13:35

13:05

Niš-Ekspres

Leskovac AS

13:40

12:30

Niš-Ekspres

Padina

13:40

12:45

Niš-Ekspres

Blace AS

13:45

12:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

13:50

12:30

Niš-Ekspres

Perutina

13:50

13:20

Niš-Ekspres

Vitkovac

13:55

12:10

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

14:00

13:00

Niš-Ekspres

Rusna

14:00

13:05

Niš-Ekspres

Donja Bresnica

14:10

12:20

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

14:10

12:50

Niš-Ekspres

Batušinac

14:20

13:55

Niš-Ekspres

Predejane - motel

14:25

13:25

Kavim - Jedinstvo

Voljčinac

14:30

13:35

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

14:30

13:00

Kanis

Ražanj AS

14:40

13:10

Niš-Ekspres

Gornji Prisjan

14:40

12:40

Niš-Ekspres

Žitorađa

14:40

13:35

Niš-Ekspres

Bojnik AS

14:40

13:30

Niš-Ekspres

Leskovac AS

14:40

13:30

Niš-Ekspres

Čubura

14:40

13:50

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

14:40

12:55

Niš-Ekspres

Svrljig AS

14:45

14:00

Niš-Ekspres

Pirot AS

14:45

13:15

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

14:45

13:55

Niš-Ekspres

Vukanja Okretnica

14:50

13:35

Niš-Ekspres

Balajnac

14:50

14:15

Niš-Ekspres

Dudulajce

14:50

13:55

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

15:05

14:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

15:05

13:45

Niš-Ekspres

Babušnica AS

15:05

13:20

Niš-Ekspres

Vranje AS

15:05

13:00

Siba Trade

Vrelo

15:10

14:15

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

15:10

13:35

Niš-Ekspres

Draškovac

15:10

14:20

Niš-Ekspres

Blace AS

15:10

13:35

Niš-Ekspres

Veliki Krčimir

15:15

13:35

Niš-Ekspres

Voljčinac

15:20

14:25

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

15:20

14:15

Niš-Ekspres

Vrelo

15:25

14:30

Niš-Ekspres

Svrljig AS

15:25

14:40

Niš-Ekspres

Lepaja

15:25

14:40

Niš-Ekspres

Padina

15:30

14:40

Niš-Ekspres

Jakovlje

15:35

13:50

Niš-Ekspres

Čapljinac

15:40

15:15

Niš-Ekspres

Leskovac AS

15:40

14:30

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

15:40

14:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:40

12:30

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

15:50

15:20

Niš-Ekspres

Donji Drenovac

15:50

14:45

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

15:50

14:55

Niš-Ekspres

Knjaževac AS

15:55

14:20

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

15:55

15:00

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

15:55

14:30

Lasta

Priština AS

16:00

13:00

Niš-Ekspres

Blace AS

16:00

14:10

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:00

13:20

Kanis

Batušinac

16:15

15:50

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

16:15

15:10

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

16:20

15:15

Niš-Ekspres

Ravna Dubrava

16:20

14:30

Niš-Ekspres

Pukovac

16:20

15:35

Niš-Ekspres

Vranje AS

16:25

14:20

Kavim - Jedinstvo

Leskovac AS

16:25

15:15

Niš-Ekspres

Leskovac AS

16:30

15:50

Frenki - Komerc

Aleksinac AS

16:30

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Leskovac AS

16:30

15:45

Lasta

Sokobanja AS

16:30

15:10

Sokoprevoz

Negotin AS

16:35

13:00

Niš-Ekspres

Čapljinac

16:35

16:10

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

16:35

15:45

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

16:35

15:15

Niš-Ekspres

Žitni Potok

16:40

14:35

Niš-Ekspres

Dudulajce

16:40

15:45

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

16:45

15:15

Frenki - Komerc

Ražanj AS

16:50

15:10

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

16:50

15:20

Niš-Ekspres

Perutina

16:50

16:15

Niš-Ekspres

Lebane AS

16:50

15:10

Niš-Ekspres

Balajnac

16:50

16:15

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

16:55

12:45

Kavim - Jedinstvo

Pirot AS

16:55

15:30

Niš-Ekspres

Žitkovac ŽS

17:00

16:01

Niš-Ekspres

Lapovo AS

17:05

15:15

Tandems

Sokobanja AS

17:10

15:50

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

17:10

16:20

Niš-Ekspres

Brezovica

17:15

13:30

Tandems

Kragujevac AS

17:15

14:15

DnD Travel

Draškovac

17:30

16:40

Niš-Ekspres

Varvarin AS

17:30

16:10

Lasta

Beograd AS

17:30

14:20

Niš-Ekspres

Bor AS

17:35

14:30

Niš-Ekspres

Donji Milanovac AS

17:35

13:00

Niš-Ekspres

Dudulajce

17:35

16:40

Niš-Ekspres

Voljčinac

17:40

16:45

Niš-Ekspres

Leskovac AS

17:40

16:30

Niš-Ekspres

Padina

17:40

16:45

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

17:40

17:00

Lasta

Kruševac AS

17:45

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Priština AS

17:45

15:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

17:45

14:30

Lasta

Prokuplje AS

17:45

17:00

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

17:50

16:10

Niš-Ekspres

Donja Bresnica

17:50

16:05

Niš-Ekspres

Popšica

17:55

16:50

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

17:55

12:45

Kavim - Jedinstvo

Bela Palanka AS

17:55

17:00

Niš-Ekspres

Požarevac AS

17:55

14:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

18:00

14:30

Kavim - Jedinstvo

Čubura

18:00

17:10

Niš-Ekspres

Kosovska Mitrovica

18:10

13:30

Kavim Raška

Čapljinac

18:10

17:45

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

18:10

16:25

Niš-Ekspres

Beograd AS

18:10

15:00

Niš-Ekspres

Babušnica AS

18:20

16:30

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

18:20

17:15

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

18:20

17:00

Sokoprevoz

Novi Pazar AS

18:30

13:00

Kavim Raška

Zaplanjska Toponica

18:30

17:15

Niš-Ekspres

Prisjan

18:30

16:25

Niš-Ekspres

Prisjan

18:30

16:25

Niš-Ekspres

Leskovac AS

18:40

17:30

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

18:40

17:20

Niš-Ekspres

Beograd AS

18:40

15:25

Lasta

Blace AS

18:45

17:10

Niš-Ekspres

Gnjilane AS

18:45

15:00

Niš-Ekspres

Žitni Potok

18:45

17:00

Niš-Ekspres

Bojnik AS

18:50

17:40

Niš-Ekspres

Dudulajce

18:50

17:55

Niš-Ekspres

Beograd AS

18:50

15:00

Niš-Ekspres

Pirot AS

18:55

17:30

Niš-Ekspres

Priština AS

19:00

16:00

Niš-Ekspres

Vrelo

19:05

18:10

Niš-Ekspres

Lapovo AS

19:09

17:27

Kanis

Ribarska Banja

19:10

17:10

Niš-Ekspres

Draškovac

19:10

18:20

Niš-Ekspres

Balajnac

19:10

18:35

Niš-Ekspres

Bor AS

19:20

16:30

Kavim - Jedinstvo

Sokobanja AS

19:20

18:00

Niš-Ekspres

Brezovica

19:20

15:30

Niš-Ekspres

Svrljig AS

19:25

18:40

Niš-Ekspres

Dukat

19:25

18:10

Niš-Ekspres

Subotica AS

19:25

13:00

Niš-Ekspres

Kopaonik

19:30

16:00

Niš-Ekspres

Vranje AS

19:40

17:30

Kavim - Jedinstvo

Veliki Krčimir

19:40

17:45

Niš-Ekspres

Leskovac AS

19:40

18:30

Niš-Ekspres

Bojnik AS

19:45

18:35

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

19:55

19:25

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

19:55

19:00

Niš-Ekspres

Voljčinac

19:55

19:00

Niš-Ekspres

Padina

19:55

19:05

Niš-Ekspres

Ražanj AS

20:00

18:40

Niš-Ekspres

Dragaš AS

20:00

14:10

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

20:05

19:00

Niš-Ekspres

Popšica

20:15

19:10

Niš-Ekspres

Zlatibor - pijaca

20:15

14:15

Jugoprevoz Krusevac

Blace AS

20:20

18:40

Niš-Ekspres

Dubovo

20:25

19:20

Niš-Ekspres

Kladovo AS

20:30

16:00

Niš-Ekspres

Kosovska Mitrovica

20:40

15:30

Kavim Raška

Bujanovac AS

20:42

18:05

Niš-Ekspres

Vitkovac

20:45

19:00

Niš-Ekspres

Zlatibor - pijaca

20:45

15:30

Arsa city

Prokuplje AS

20:45

19:25

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

20:55

19:15

Niš-Ekspres

Blace AS

20:55

19:20

Niš-Ekspres

Gornji Prisjan

21:00

19:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

21:00

17:10

Niš-Ekspres

Ražanj AS

21:00

20:10

Niš-Ekspres

Subotica AS

21:05

14:30

Kanis

Beograd AS

21:15

18:00

Lasta

Dimitrovgrad - Ul. Najden Kirov

21:25

19:30

Niš-Ekspres

Leskovac AS

21:30

20:20

Niš-Ekspres

Šabac AS

21:30

14:30

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

21:45

18:30

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

21:50

20:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

21:55

18:20

Kavim - Jedinstvo

Dudulajce

21:55

20:45

Niš-Ekspres

Rusna

22:00

21:05

Niš-Ekspres

Žitni Potok

22:02

20:35

Niš-Ekspres

Babušnica AS

22:10

20:30

Niš-Ekspres

Donja Bresnica

22:10

20:30

Niš-Ekspres

Lepaja

22:10

21:30

Niš-Ekspres

Kosovska Mitrovica AS

22:10

17:00

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

22:15

20:55

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

22:15

20:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

22:15

21:10

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

22:20

21:00

Niš-Ekspres

Kladovo AS

22:35

18:00

Niš-Ekspres

Vranje AS

22:40

20:30

Kavim - Jedinstvo

Novi Sad AS

22:50

17:25

Niš-Ekspres

Priština AS

23:00

20:00

Niš-Ekspres

Šabac AS

23:00

16:00

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

23:05

22:10

Niš-Ekspres

Subotica AS

23:10

17:00

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

23:15

22:10

Niš-Ekspres