Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Mladenovac

Autobuska stanica

Adresa:
Janka Katića 1
Telefon:
+381 11 82 31 455
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Mladenovac snalazi na udaljenosti od oko 50 km od Beograda. Sabraćajno je odlično povezana sa svim delovima Srbije. Autobuska stanica Mladenovac je izuzetno frekventna. Mladenovac je povezan sa svim okolnim selima, a i redovno, gotovo svakodnevno, sa glavne stanice polaze autobusi za Beograd, Kragujevac, Smederevsku Palanku i Aranđelovac.


Polasci sa stanice Mladenovac

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Aranđelovac AS

09:50

10:32

Severtrans Senta

Novi Pazar AS

10:15

14:45

Sandžaktrans

Beograd AS

10:40

11:30

Lasta

Beograd AS

11:15

12:15

Interturs -2002

Topola AS

13:45

14:11

Vulović Transport

Aranđelovac

14:05

14:45

Lasta

Aranđelovac AS

15:30

16:00

Lasta

Senta AS

15:56

19:55

Severtrans Senta

Topola AS

16:00

16:26

Vulović Transport

Stara Pazova AS

16:10

17:56

Lastra

Gornji Milanovac AS

16:30

18:10

Interturs -2002

Beograd AS

17:45

18:45

Interturs -2002

Stara Pazova AS

20:15

22:01

Lastra

Beograd AS

22:00

23:15

Sandžaktrans

Dolasci na stanicu Mladenovac

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Beograd AS

10:15

09:00

Sandžaktrans

Aranđelovac

10:40

10:00

Lasta

Gornji Milanovac AS

11:15

09:30

Interturs -2002

Beograd AS

14:05

13:15

Lasta

Beograd AS

15:20

14:30

Lasta

Topola AS

15:41

15:15

Vulović Transport

Aranđelovac AS

15:56

14:10

Severtrans Senta

Beograd AS

16:30

15:30

Interturs -2002

Gornji Milanovac AS

17:45

16:00

Interturs -2002

Novi Pazar AS

22:00

17:30

Sandžaktrans