Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac

Autobuska stanica

Adresa:
Jug Bogdanova bb
Telefon:
+381 37 421 706
Mobilni:
Fax:
+ 381 37 430 511
E-mail:

U Kruševcu je danas jako dobro organizovan gradski saobraćaj. Gradski prevoz u Kruševcu ima nešto manje od 30 linija, koje se redovno saobraćaju, pa se lako i brzo stiže do različitih delova grada. Najzastuplljeniji su polasci preduzeća AD Jugoprevoz Kruševac, u čijem je vlasništvu i autobuska stanica.


Polasci sa stanice Kruševac

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Brus AS

18:00

19:25

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

18:00

20:45

Lasta

Obrež 2

18:00

19:00

Jugoprevoz Krusevac

Brzeće H

18:00

19:55

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

18:00

19:00

Jugoprevoz Krusevac

Brezovica

18:05

22:50

Lasta

Velika Vrbnica D

18:15

18:45

Jugoprevoz Krusevac

Brezovica

18:30

22:30

Tandems

Niš AS

18:45

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Skorica II

18:45

19:55

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

18:45

20:10

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

18:45

19:45

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

18:50

19:31

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

19:00

23:00

Jugoprevoz Krusevac

Gornji Milanovac AS

19:00

21:45

Interturs -2002

Pirot AS

19:10

22:15

Arsa city

Pirot AS

19:10

22:15

Arsa city

Kosovo Polje

19:10

22:20

Niš-Ekspres

Bošnjane 3

19:15

19:45

Jugoprevoz Krusevac

Blace AS

19:15

20:40

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

19:15

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

19:15

20:25

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

19:15

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

19:15

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

19:30

20:30

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

19:45

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

19:50

22:20

Niš-Ekspres

Parcane

20:00

20:50

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

20:00

21:00

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

20:15

21:40

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

20:15

21:25

Jugoprevoz Krusevac

Kraljevo AS

20:15

21:30

Autotransport AD

Trstenik AS

20:15

21:10

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

20:15

21:15

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

20:15

21:15

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

20:15

20:56

Jugoprevoz Krusevac

Donji Krčin

20:25

21:55

Jugoprevoz Krusevac

Obrež 2

20:25

21:25

Jugoprevoz Krusevac

Pojate M

20:45

21:30

Jugoprevoz Krusevac

Brezovica

21:00

01:00

Tandems

Velika Vrbnica D

21:15

21:45

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

21:25

00:00

Lasta

Niš AS

21:30

23:00

Niš-Ekspres

Brezovica

22:30

02:30

Tandems

Trstenik AS

22:45

23:40

Jugoprevoz Krusevac

Pojate M

23:00

23:45

Jugoprevoz Krusevac

Ćićevac AS

23:15

23:50

Jugoprevoz Krusevac

Bošnjane 3

23:15

23:45

Jugoprevoz Krusevac

Zlatari BM

23:15

00:15

Jugoprevoz Krusevac

Begovac

23:15

24:00

Jugoprevoz Krusevac

Dolasci na stanicu Kruševac

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Trstenik AS

18:40

18:00

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

19:15

18:45

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

19:40

18:30

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

19:40

18:40

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

19:50

19:10

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

19:50

19:10

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

20:05

18:40

Jugoprevoz Krusevac

Obrež 2

20:15

19:15

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

20:15

19:45

Jugoprevoz Krusevac

Varvarin AS

20:15

19:30

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

20:15

18:30

Autotransport AD

Aleksandrovac AS

20:30

19:30

Jugoprevoz Krusevac

Vrnjačka Banja AS

20:35

18:45

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

20:40

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

20:45

18:00

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

20:55

19:30

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

21:05

19:00

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

21:10

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

21:40

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Pojate M

22:30

21:45

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

22:45

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Ćićevac AS

23:15

22:40

Jugoprevoz Krusevac