Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kruševac

Autobuska stanica

Adresa:
Jug Bogdanova bb
Telefon:
+381 37 421 706
Mobilni:
Fax:
+ 381 37 430 511
E-mail:

U Kruševcu je danas jako dobro organizovan gradski saobraćaj. Gradski prevoz u Kruševcu ima nešto manje od 30 linija, koje se redovno saobraćaju, pa se lako i brzo stiže do različitih delova grada. Najzastuplljeniji su polasci preduzeća AD Jugoprevoz Kruševac, u čijem je vlasništvu i autobuska stanica.


Polasci sa stanice Kruševac

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Gračanica

04:00

10:00

Kosmet prevoz

Kosovska Mitrovica AS

04:00

08:00

Joe Travel

Niš AS

05:00

07:45

Niš-Ekspres

Velika Vrbnica D

05:00

05:30

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

05:00

05:41

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

05:15

09:45

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

05:20

06:20

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

05:30

08:15

Jugoprevoz Krusevac

Blaževo 2

05:30

08:10

Jugoprevoz Krusevac

Vrnjačka Banja AS

05:30

07:20

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

05:40

06:50

Jugoprevoz Krusevac

Cernica

05:45

07:15

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

05:55

06:36

Jugoprevoz Krusevac

Kopaonik

06:00

08:15

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

06:15

08:40

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

06:15

06:45

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

06:15

06:45

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

06:15

08:00

Autotransport AD

Podgorac III

06:20

07:32

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

06:25

07:25

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

06:30

09:15

Jugoprevoz Krusevac

Donji Krčin

06:30

07:45

Jugoprevoz Krusevac

Kopaonik

06:30

08:45

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

06:30

07:30

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

06:45

07:45

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

06:55

08:20

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

07:00

08:10

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

07:00

07:30

Jugoprevoz Krusevac

Zlatibor - pijaca

07:10

11:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

07:25

08:25

Jugoprevoz Krusevac

Donji Krčin

07:30

08:50

Jugoprevoz Krusevac

Bačina C

07:30

08:30

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

07:30

08:55

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

07:40

08:40

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

07:45

10:30

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

07:45

10:20

Niš-Ekspres

Brus AS

07:55

09:20

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

08:00

10:50

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

08:15

08:56

Jugoprevoz Krusevac

Pančevo AS

08:25

11:30

Niš-Ekspres

Brus AS

08:30

09:55

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

08:30

10:00

Autotransport AD

Užice AS

08:55

12:10

Arsa city

Zlatibor - pijaca

08:55

12:30

Arsa city

Beograd AS

09:00

11:45

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

09:00

10:00

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

09:20

11:45

Kavim - Jedinstvo

Bačina C

09:30

10:30

Jugoprevoz Krusevac

Kopaonik

09:30

11:45

Jugoprevoz Krusevac

Ćićevac AS

09:30

10:05

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

09:45

10:55

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

09:45

10:26

Jugoprevoz Krusevac

Šabac AS

09:50

15:15

Niš-Ekspres

Zlatari BM

09:55

10:55

Jugoprevoz Krusevac

Kopaonik

10:00

12:15

Jugoprevoz Krusevac

Vrnjačka Banja AS

10:00

11:35

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

10:00

11:00

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

10:00

12:45

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

10:30

11:50

Kosmet prevoz

Obrež 2

10:30

11:30

Jugoprevoz Krusevac

Blace AS

10:30

11:55

Jugoprevoz Krusevac

Donje Rataje

10:30

12:20

Jugoprevoz Krusevac

Parcane

10:45

11:35

Jugoprevoz Krusevac

Blaževo 2

10:55

13:45

Jugoprevoz Krusevac

Prolom Banja

10:55

13:55

Niš-Ekspres

Brezovica

11:00

15:00

Tandems

Izbenica 2

11:00

12:00

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

11:00

12:10

Jugoprevoz Krusevac

Čačak AS

11:00

13:40

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

11:00

12:00

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

11:10

12:40

Niš-Ekspres

Dragaš AS

11:20

16:55

Niš-Ekspres

Aleksandrovac AS

11:25

12:25

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

11:30

12:55

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

11:30

12:00

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

11:30

12:11

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

11:45

12:45

Jugoprevoz Krusevac

Brezovica

12:00

16:15

Tandems

Beograd AS

12:00

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

12:00

13:25

Jugoprevoz Krusevac

Ćićevac AS

12:00

12:35

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

12:00

13:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

12:00

13:00

Jugoprevoz Krusevac

Prijepolje AS

12:05

17:50

Niš-Ekspres

Ribarska Banja

12:15

13:25

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

12:15

13:15

Jugoprevoz Krusevac

Podgorac III

12:20

13:32

Jugoprevoz Krusevac

Blace AS

12:25

13:50

Jugoprevoz Krusevac

Brezovica

12:30

16:45

Tandems

Cernica

12:30

14:00

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

12:30

13:55

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

12:30

13:00

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

12:30

13:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

12:30

13:30

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

12:30

15:00

Jugoprevoz Krusevac

Pojate M

12:45

13:30

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

12:50

13:31

Jugoprevoz Krusevac

Brezovica

13:00

17:00

Tandems

Brus AS

13:00

14:25

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

13:00

14:00

Jugoprevoz Krusevac

Vrnjačka Banja AS

13:00

14:35

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

13:15

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Donji Krčin

13:15

14:30

Jugoprevoz Krusevac

Zlatari BM

13:15

14:15

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

13:15

14:15

Jugoprevoz Krusevac

Obrež 2

13:30

14:30

Jugoprevoz Krusevac

Blaževo 2

13:30

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

13:30

14:00

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

13:30

14:00

Jugoprevoz Krusevac

Vrnjačka Banja AS

13:30

14:30

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

13:30

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

13:35

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

13:45

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

14:00

15:25

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

14:00

15:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

14:15

15:00

Jugoprevoz Krusevac

Pojate M

14:15

15:00

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

14:15

16:45

Niš-Ekspres

Milutovac II

14:15

15:10

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

14:15

15:15

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

14:15

15:45

Interturs -2002

Ćićevac AS

14:30

15:05

Jugoprevoz Krusevac

Varvarin AS

14:30

15:15

Jugoprevoz Krusevac

Jošanička Banja

14:30

17:30

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

14:30

15:40

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

14:30

15:00

Jugoprevoz Krusevac

Kosovska Mitrovica AS

14:35

18:05

Kosmet prevoz

Niš AS

14:35

17:30

Niš-Ekspres

Brus AS

14:40

16:05

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

14:45

17:30

Jugoprevoz Krusevac

Čačak AS

14:45

17:10

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

14:45

15:15

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

14:55

15:55

Jugoprevoz Krusevac

Aleksinac AS

15:00

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

15:00

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

15:10

15:51

Jugoprevoz Krusevac

Vranje AS

15:15

19:10

Kavim - Jedinstvo

Parcane

15:15

16:05

Jugoprevoz Krusevac

Zlatari BM

15:15

16:15

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

15:15

16:25

Jugoprevoz Krusevac

Zubovac

15:20

17:10

Jugoprevoz Krusevac

Trnavci

15:20

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

15:20

16:20

Jugoprevoz Krusevac

Bošnjane 3

15:25

15:55

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

15:30

16:55

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

15:40

16:40

Jugoprevoz Krusevac

Vitoševac III

15:45

16:52

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

16:05

17:05

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

16:15

17:40

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

16:15

17:15

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

16:30

20:50

Jugoprevoz Krusevac

Blace AS

16:30

17:55

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

16:30

17:40

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

16:35

20:55

Niš-Ekspres

Ribarska Banja

17:00

18:15

Jugoprevoz Krusevac

Podgorac III

17:00

18:12

Jugoprevoz Krusevac

Vrnjačka Banja AS

17:00

18:35

Jugoprevoz Krusevac

Brezovica

17:05

21:30

Niš-Ekspres

Aleksandrovac AS

17:15

18:15

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

17:15

18:15

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

17:30

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Kraljevo AS

17:30

19:00

Autotransport AD

Aleksandrovac AS

17:40

18:40

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

17:50

19:15

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

18:00

19:25

Jugoprevoz Krusevac

Obrež 2

18:00

19:00

Jugoprevoz Krusevac

Brzeće H

18:00

19:55

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

18:00

19:00

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

18:15

18:45

Jugoprevoz Krusevac

Brezovica

18:30

22:30

Tandems

Niš AS

18:45

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Skorica II

18:45

19:55

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

18:45

20:10

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

18:45

19:45

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

18:50

19:31

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

19:00

23:00

Jugoprevoz Krusevac

Gornji Milanovac AS

19:00

21:45

Interturs -2002

Pirot AS

19:10

22:15

Arsa city

Pirot AS

19:10

22:15

Arsa city

Kosovo Polje

19:10

22:20

Niš-Ekspres

Bošnjane 3

19:15

19:45

Jugoprevoz Krusevac

Blace AS

19:15

20:40

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

19:15

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

19:15

20:25

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

19:15

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

19:15

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

19:30

20:30

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

19:45

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

19:50

22:20

Niš-Ekspres

Parcane

20:00

20:50

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

20:00

21:00

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

20:15

21:40

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

20:15

21:25

Jugoprevoz Krusevac

Kraljevo AS

20:15

21:30

Autotransport AD

Trstenik AS

20:15

21:10

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

20:15

21:15

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

20:15

21:15

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

20:15

20:56

Jugoprevoz Krusevac

Donji Krčin

20:25

21:55

Jugoprevoz Krusevac

Obrež 2

20:25

21:25

Jugoprevoz Krusevac

Pojate M

20:45

21:30

Jugoprevoz Krusevac

Brezovica

21:00

01:00

Tandems

Velika Vrbnica D

21:15

21:45

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

21:30

23:00

Niš-Ekspres

Brezovica

22:30

02:30

Tandems

Trstenik AS

22:45

23:40

Jugoprevoz Krusevac

Pojate M

23:00

23:45

Jugoprevoz Krusevac

Ćićevac AS

23:15

23:50

Jugoprevoz Krusevac

Bošnjane 3

23:15

23:45

Jugoprevoz Krusevac

Zlatari BM

23:15

00:15

Jugoprevoz Krusevac

Begovac

23:15

24:00

Jugoprevoz Krusevac

Dolasci na stanicu Kruševac

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Aleksandrovac AS

05:15

04:15

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

05:30

05:00

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

05:30

05:00

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

05:30

04:45

Jugoprevoz Krusevac

Bošnjane 3

05:40

05:10

Jugoprevoz Krusevac

Parcane

05:50

05:00

Jugoprevoz Krusevac

Zlatari BM

05:50

04:50

Jugoprevoz Krusevac

Milutovac II

05:50

04:45

Jugoprevoz Krusevac

Podgorac III

06:00

04:47

Jugoprevoz Krusevac

Bošnjane 3

06:15

05:45

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

06:15

05:05

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

06:15

05:45

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

06:15

05:15

Jugoprevoz Krusevac

Kraljevo AS

06:15

05:00

Autotransport AD

Aleksandrovac AS

06:25

05:40

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

06:25

05:00

Jugoprevoz Krusevac

Blace AS

06:25

05:00

Jugoprevoz Krusevac

Donji Krčin

06:30

05:00

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

06:30

06:00

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

06:40

05:30

Jugoprevoz Krusevac

Trnavci

06:40

05:30

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

06:40

06:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

06:45

05:45

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

06:45

05:45

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

07:00

05:30

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

07:00

06:00

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

07:15

05:50

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

07:15

06:45

Jugoprevoz Krusevac

Obrež 2

07:30

06:30

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

07:30

06:30

Jugoprevoz Krusevac

Brzeće H

07:35

05:40

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

07:40

05:00

Niš-Ekspres

Trstenik AS

07:45

07:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

07:45

06:45

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

07:45

07:05

Jugoprevoz Krusevac

Čačak AS

07:55

05:20

Jugoprevoz Krusevac

Donje Rataje

08:15

06:00

Jugoprevoz Krusevac

Kosovo Polje

08:20

05:00

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

08:20

07:00

Autotransport AD

Blaževo 2

08:25

05:30

Jugoprevoz Krusevac

Izbenica 2

08:30

07:15

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

08:30

07:30

Jugoprevoz Krusevac

Pirot AS

08:45

06:00

Arsa city

Pirot AS

08:45

06:00

Arsa city

Ribarska Banja

08:45

07:45

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

08:45

07:45

Jugoprevoz Krusevac

Brezovica

09:00

05:00

Tandems

Jošanička Banja

09:00

05:15

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

09:00

08:30

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

09:00

08:00

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

09:10

07:45

Jugoprevoz Krusevac

Blace AS

09:10

07:45

Jugoprevoz Krusevac

Donji Krčin

09:15

08:00

Jugoprevoz Krusevac

Vranje AS

09:20

05:30

Kavim - Jedinstvo

Podgorac III

09:20

08:07

Jugoprevoz Krusevac

Vrnjačka Banja AS

09:20

07:45

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

09:25

08:25

Jugoprevoz Krusevac

Bačina C

09:30

08:30

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

09:30

08:50

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

09:40

08:15

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

09:40

08:40

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

09:45

05:45

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

09:45

08:15

Niš-Ekspres

Brezovica

10:00

06:00

Tandems

Aleksandrovac AS

10:00

09:00

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

10:10

08:45

Jugoprevoz Krusevac

Kosovska Mitrovica AS

10:30

07:00

Kosmet prevoz

Donji Krčin

10:30

09:00

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

10:30

09:50

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

10:40

09:15

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

10:50

06:45

Niš-Ekspres

Beograd AS

10:55

08:00

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

11:00

10:30

Jugoprevoz Krusevac

Prijepolje AS

11:05

05:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

11:15

08:45

Niš-Ekspres

Parcane

11:20

10:30

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

11:25

10:00

Jugoprevoz Krusevac

Zlatari BM

11:55

10:55

Jugoprevoz Krusevac

Bačina C

12:00

11:00

Jugoprevoz Krusevac

Kopaonik

12:00

09:30

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

12:00

11:30

Jugoprevoz Krusevac

Ćićevac AS

12:00

11:25

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

12:00

10:30

Niš-Ekspres

Ribarska Banja

12:10

11:00

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

12:25

09:30

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

12:25

11:00

Jugoprevoz Krusevac

Brezovica

12:30

08:30

Tandems

Parcane

12:30

11:40

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

12:30

12:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

12:30

11:30

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

12:30

11:50

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

12:55

11:30

Jugoprevoz Krusevac

Obrež 2

13:00

12:00

Jugoprevoz Krusevac

Izbenica 2

13:00

12:00

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

13:00

12:30

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

13:15

12:15

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

13:20

12:10

Jugoprevoz Krusevac

Vrnjačka Banja AS

13:20

11:45

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

13:30

13:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

13:30

12:30

Jugoprevoz Krusevac

Varvarin AS

13:45

13:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

13:45

12:45

Jugoprevoz Krusevac

Blaževo 2

13:55

11:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

14:00

13:00

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

14:00

13:30

Jugoprevoz Krusevac

Dragaš AS

14:00

08:30

Niš-Ekspres

Gornji Milanovac AS

14:10

11:30

Interturs -2002

Beograd AS

14:15

11:30

Jugoprevoz Krusevac

Pojate M

14:30

13:45

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

14:30

13:30

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

14:35

13:15

Kosmet prevoz

Niš AS

14:35

11:45

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

14:35

12:00

Niš-Ekspres

Ribarska Banja

14:40

13:30

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

14:40

14:00

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

14:45

10:00

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

14:45

13:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

14:45

13:45

Jugoprevoz Krusevac

Kopaonik

15:00

12:45

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

15:10

12:45

Kavim - Jedinstvo

Velika Vrbnica D

15:15

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Blace AS

15:25

14:00

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

15:30

15:00

Jugoprevoz Krusevac

Donji Krčin

15:45

14:30

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

15:45

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

15:55

13:30

Jugoprevoz Krusevac

Obrež 2

16:00

15:00

Jugoprevoz Krusevac

Kopaonik

16:00

13:45

Jugoprevoz Krusevac

Pojate M

16:15

15:30

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

16:15

13:30

Niš-Ekspres

Aleksandrovac AS

16:15

15:15

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

16:15

15:45

Jugoprevoz Krusevac

Vrnjačka Banja AS

16:30

15:30

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

16:30

15:30

Jugoprevoz Krusevac

Prolom Banja

16:30

13:30

Niš-Ekspres

Trstenik AS

16:30

15:45

Jugoprevoz Krusevac

Blaževo 2

16:35

14:00

Jugoprevoz Krusevac

Vrnjačka Banja AS

16:35

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

16:50

16:10

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

17:00

14:30

Niš-Ekspres

Parcane

17:05

16:15

Jugoprevoz Krusevac

Kosovska Mitrovica AS

17:15

13:15

Joe Travel

Beograd AS

17:15

14:15

Jugoprevoz Krusevac

Donje Rataje

17:15

15:45

Jugoprevoz Krusevac

Čačak AS

17:20

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

17:30

16:05

Jugoprevoz Krusevac

Blace AS

17:40

16:15

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

17:40

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

17:40

16:40

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

17:40

16:00

Autotransport AD

Beograd AS

17:45

15:00

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

18:05

17:05

Jugoprevoz Krusevac

Aleksinac AS

18:15

17:05

Jugoprevoz Krusevac

Zlatibor - pijaca

18:20

14:15

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

18:25

17:00

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

18:25

17:00

Jugoprevoz Krusevac

Kopaonik

18:30

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Skorica II

18:40

17:30

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

18:40

18:00

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

18:58

17:30

Interturs -2002

Užice AS

19:00

16:00

Arsa city

Zlatibor - pijaca

19:00

15:30

Arsa city

Pančevo AS

19:05

15:50

Niš-Ekspres

Brus AS

19:10

17:45

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

19:15

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

19:15

18:45

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

19:40

18:30

Jugoprevoz Krusevac

Aleksandrovac AS

19:40

18:40

Jugoprevoz Krusevac

Brezovica

19:45

15:15

Niš-Ekspres

Trstenik AS

19:50

19:10

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

19:50

19:10

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

20:00

15:30

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

20:05

18:40

Jugoprevoz Krusevac

Obrež 2

20:15

19:15

Jugoprevoz Krusevac

Velika Vrbnica D

20:15

19:45

Jugoprevoz Krusevac

Varvarin AS

20:15

19:30

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

20:15

18:30

Autotransport AD

Aleksandrovac AS

20:30

19:30

Jugoprevoz Krusevac

Vrnjačka Banja AS

20:35

18:45

Jugoprevoz Krusevac

Trstenik AS

20:40

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

20:45

18:00

Jugoprevoz Krusevac

Brus AS

20:55

19:30

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

21:05

19:00

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

21:10

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Šabac AS

21:25

16:00

Niš-Ekspres

Brus AS

21:40

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Pojate M

22:30

21:45

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

22:45

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Ćićevac AS

23:15

22:40

Jugoprevoz Krusevac