Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo

Autobuska stanica

Adresa:
Adrani 578a
Telefon:
+381 36 313 444
Mobilni:
Fax:
+381 36 391-518
E-mail:
autotransport3@open.telekom.rs
Sajt:

Autobuska stanica se nalazi u ulici Oktobarskih žrtava, u neposrednoj blizini železničke stanice i centra grada. S obzirom na dobro razvijenu mrežu gradskog prevoza i postojanje taksi službi, autobuska stanica Kraljevo je dobro povezana sa centralnom grada. Po sadržajima koje nudi svojim posetiocima, spada u 3. kategoriju stanica i druga je po veličini u Srbiji.


Polasci sa stanice Kraljevo

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Čačak AS

16:15

17:10

Jugoprevoz Krusevac

Kaona

16:15

17:15

Autotransport AD

Vrnjačka Banja AS

16:15

17:05

ATP Inženjering

Priština AS

16:20

20:00

Kavim Raška

Svilajnac AS

16:30

18:20

Joe Travel

Beograd AS

16:55

20:00

Kavim Raška

Brezovica

17:00

22:00

Tandems

Niš AS

17:00

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

17:00

20:15

Autotransport AD

Čačak AS

17:00

18:05

Autotransport AD

Kaona

17:00

18:00

Autotransport AD

Loznica AS

17:00

21:15

Interturs -2002

Priština AS

17:15

20:45

Kosmet prevoz

Novi Pazar AS

17:25

19:40

Lasta

Mataruška Banja

17:25

17:35

Autotransport AD

Žirovnica

17:30

19:15

Vihor Turs

Pirot AS

17:45

22:15

Arsa city

Pirot AS

17:45

22:15

Arsa city

Novi Pazar AS

17:45

20:15

Autotransport AD

Beograd AS

17:50

20:45

Kosmet prevoz

Kosovska Mitrovica AS

17:50

20:35

Joe Travel

Beograd AS

18:00

21:15

Kavim Raška

Gornji Milanovac AS

18:00

19:00

Joe Travel

Kragujevac AS

18:00

19:25

Autotransport AD

Čačak AS

18:00

19:00

Autotransport AD

Vrnjačka Banja AS

18:00

18:45

Autotransport AD

Kosovska Mitrovica AS

18:30

21:30

Kosmet prevoz

Kragujevac AS

18:30

20:00

Autotransport AD

Vrnjačka Banja AS

18:37

19:27

ATP Inženjering

Otroci

18:40

19:30

Autotransport AD

Beograd AS

18:45

21:50

Kavim Raška

Beograd AS

18:50

23:00

Kosmet prevoz

Smederevo AS

19:00

21:30

Interturs -2002

Vučitrn AS

19:15

22:30

Joe Travel

Svilajnac AS

19:30

21:20

Joe Travel

Vrnjačka Banja AS

19:30

20:15

Autotransport AD

Kaona

19:30

20:30

Autotransport AD

Kragujevac AS

20:00

21:25

Autotransport AD

Čačak AS

20:00

21:00

Autotransport AD

Novi Pazar AS

20:05

21:40

Kavim Raška

Niš AS

20:15

23:00

Niš-Ekspres

Kaona

20:15

21:15

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

20:20

21:45

Interturs -2002

Kosovska Mitrovica AS

21:00

23:45

Joe Travel

Vrnjačka Banja AS

21:15

22:05

ATP Inženjering

Priština AS

21:45

01:45

Kosmet prevoz

Otroci

22:40

23:30

Autotransport AD

Kaona

22:45

23:45

Autotransport AD

Brezovica

23:00

04:00

Tandems

Dolasci na stanicu Kraljevo

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Vrnjačka Banja AS

16:58

16:15

ATP Inženjering

Vrnjačka Banja AS

17:00

16:15

Interturs -2002

Kaona

17:15

16:15

Autotransport AD

Kragujevac AS

17:45

16:20

Autotransport AD

Raška AS

18:00

16:40

Kavim Raška

Vrnjačka Banja AS

18:20

17:30

ATP Inženjering

Čačak AS

18:25

17:15

Autotransport AD

Priština AS

18:45

16:15

Kosmet prevoz

Raška AS

18:45

17:30

Kavim Raška

Kaona

18:45

17:45

Autotransport AD

Mrčajevci AS

19:15

18:35

Joe Travel

Beograd AS

19:25

16:15

Autotransport AD

Vrnjačka Banja AS

19:30

18:45

Autotransport AD

Kragujevac AS

19:55

18:30

Autotransport AD

Beograd AS

20:05

17:00

Kavim Raška

Otroci

20:20

19:30

Autotransport AD

Niš AS

20:20

17:30

Interturs -2002

Vrnjačka Banja AS

20:20

19:30

ATP Inženjering

Kaona

20:30

19:30

Autotransport AD

Čačak AS

20:45

19:40

Autotransport AD

Kragujevac AS

20:55

19:30

Autotransport AD

Topola AS

21:00

19:00

Joe Travel

Beograd AS

21:15

18:00

Autotransport AD

Vrnjačka Banja AS

21:15

20:30

Autotransport AD

Niš AS

21:30

18:30

Autotransport AD

Kaona

21:30

20:30

Autotransport AD

Beograd AS

21:40

19:00

Kosmet prevoz

Beograd AS

22:20

19:00

Autotransport AD

Novi Pazar AS

23:20

21:00

Autotransport AD

Beograd AS

23:50

20:30

Autotransport AD