Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac

Autobuska stanica

Adresa:
Šumadijska 8
Telefon:
+381 34 35 46 60
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Gradska autobuska stanica Kragujevac, nalazi se u blizini železničke stanice, te je snalaženje u ovom gradu prilično jednostavno. Nedaleko od same autobuske stanice staju i linije 4, 6, 7 i 21, koje prevoze putnike prema određenim delovima grada.


Polasci sa stanice Kragujevac

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Priština AS

16:15

20:45

Kosmet prevoz

Kraljevo AS

16:20

17:45

Autotransport AD

Šabac AS

16:30

20:40

Niš-Ekspres

Bogutovac

17:00

18:40

Joe Travel

Gornji Milanovac AS

17:00

18:20

Interturs -2002

Svilajnac AS

17:30

18:20

Joe Travel

Brezovica

18:30

00:15

Tandems

Kraljevo AS

18:30

19:55

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

18:45

20:05

Interturs -2002

Beograd AS

18:50

20:45

Kosmet prevoz

Niš AS

18:50

21:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

19:00

21:15

Kavim Raška

Kruševac AS

19:00

21:05

Jugoprevoz Krusevac

Velika Plana AS

19:00

20:15

Jugoprevoz Velika Plana

Kraljevo AS

19:30

20:55

Autotransport AD

Beograd AS

20:00

21:53

Autotransport AD

Smederevo AS

20:00

21:30

Interturs -2002

Beograd AS

20:30

23:15

Sandžaktrans

Svilajnac AS

20:31

21:20

Joe Travel

Priština AS

20:45

01:45

Kosmet prevoz

Beograd AS

20:55

23:00

Kosmet prevoz

Dolasci na stanicu Kragujevac

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Kraljevo AS

17:25

16:00

Autotransport AD

Raška AS

19:00

16:40

Kavim Raška

Kraljevo AS

19:25

18:00

Autotransport AD

Novi Pazar AS

20:30

17:30

Sandžaktrans

Kraljevo AS

20:31

19:30

Joe Travel

Beograd AS

20:40

19:00

Kosmet prevoz

Priština AS

20:50

16:15

Kosmet prevoz

Gornji Milanovac AS

21:05

19:45

Interturs -2002

Gornji Milanovac AS

21:05

19:45

Interturs -2002

Kraljevo AS

21:25

20:00

Autotransport AD