Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac

Autobuska stanica

Adresa:
Šumadijska 8
Telefon:
+381 34 35 46 60
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Gradska autobuska stanica Kragujevac, nalazi se u blizini železničke stanice, te je snalaženje u ovom gradu prilično jednostavno. Nedaleko od same autobuske stanice staju i linije 4, 6, 7 i 21, koje prevoze putnike prema određenim delovima grada.


Polasci sa stanice Kragujevac

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Gračanica AS

07:40

13:20

Lasta

Brezovica

08:00

15:10

Tandems

Kraljevo AS

08:00

09:25

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

08:00

09:20

Interturs -2002

Priština AS

08:45

13:15

Kosmet prevoz

Batočina AS

09:00

09:25

Antić

Kopaonik

09:05

12:15

Kavim Raška

Svilajnac AS

09:15

10:05

Joe Travel

Bogutovac

09:30

11:10

Joe Travel

Kraljevo AS

09:30

10:55

Autotransport AD

Beograd AS

09:35

11:35

Lasta

Smederevska Palanka AS

09:45

11:15

Lasta

Brezovica

10:00

16:50

Tandems

Jagodina AS

10:00

11:21

Lasta

Vrnjačka Banja AS

10:10

10:50

Niš-Ekspres

Priština AS

10:30

15:45

Kosmet prevoz

Aranđelovac AS

10:50

12:17

Lasta

Kraljevo AS

11:00

12:25

Autotransport AD

Goraždevac

11:20

18:20

31. Maj

Svilajnac AS

11:31

12:20

Joe Travel

Gornji Milanovac AS

11:45

13:10

Interturs -2002

Velika Plana AS

11:45

13:00

Jugoprevoz Velika Plana

Niš AS

12:00

17:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

12:10

14:11

Lasta

Smederevo AS

12:30

14:10

Kosmet prevoz

Smederevska Palanka AS

12:30

14:00

Lasta

Svilajnac AS

12:45

13:33

Joe Travel

Vranje AS

12:45

19:10

Kavim - Jedinstvo

Resavica

13:15

15:30

Antić

Bogutovac

13:30

15:10

Joe Travel

Lipljan AS

13:30

19:00

Zoran

Kruševac AS

13:30

15:55

Jugoprevoz Krusevac

Zrenjanin AS

13:40

18:10

Niš-Ekspres

Zlatibor - pijaca

13:45

16:45

Vihor Turs

Rača AS

13:45

14:40

Interturs -2002

Gornji Milanovac AS

13:45

15:10

Interturs -2002

Kosovska Mitrovica AS

13:50

18:00

Kosmet prevoz

Bogutovac

14:00

15:40

Joe Travel

Beograd AS

14:00

16:00

Lasta

Kopaonik

14:05

17:15

Kavim Raška

Pirot AS

14:15

18:40

DnD Travel

Vrnjačka Banja AS

14:50

16:20

Peđakoop

Priboj AS

15:00

20:30

Autoprevoz Janjušević

Brezovica

15:00

21:50

Tandems

Valjevo AS

15:00

17:50

Lasta

Bogutovac

15:15

17:00

Joe Travel

Beograd AS

15:20

18:00

Kosmet prevoz

Kosovska Mitrovica AS

15:20

19:20

Kosmet prevoz

Smederevo AS

16:00

17:56

Lasta

Novi Pazar AS

16:10

19:40

Lasta

Priština AS

16:15

20:45

Kosmet prevoz

Kraljevo AS

16:20

17:45

Autotransport AD

Šabac AS

16:30

20:40

Niš-Ekspres

Jagodina AS

16:30

17:51

Lasta

Bogutovac

17:00

18:40

Joe Travel

Gornji Milanovac AS

17:00

18:20

Interturs -2002

Aranđelovac AS

17:01

18:25

Lasta

Svilajnac AS

17:30

18:20

Joe Travel

Smederevska Palanka AS

18:00

19:30

Lasta

Brezovica

18:30

00:15

Tandems

Kraljevo AS

18:30

19:55

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

18:45

20:05

Interturs -2002

Beograd AS

18:50

20:45

Kosmet prevoz

Niš AS

18:50

21:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

19:00

21:15

Kavim Raška

Kruševac AS

19:00

21:05

Jugoprevoz Krusevac

Velika Plana AS

19:00

20:15

Jugoprevoz Velika Plana

Beograd AS

20:00

21:53

Autotransport AD

Smederevo AS

20:00

21:30

Interturs -2002

Svilajnac AS

20:31

21:20

Joe Travel

Priština AS

20:45

01:45

Kosmet prevoz

Beograd AS

20:55

23:00

Kosmet prevoz

Dolasci na stanicu Kragujevac

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Jagodina AS

08:50

07:40

Antić

Velika Plana AS

08:55

07:40

Jugoprevoz Velika Plana

Aranđelovac AS

09:02

07:35

Lasta

Beograd AS

10:20

08:45

Kosmet prevoz

Batočina AS

10:25

10:00

Antić

Kraljevo AS

10:25

09:00

Autotransport AD

Valjevo AS

10:50

08:00

Lasta

Gornji Milanovac AS

10:55

09:30

Interturs -2002

Smederevska Palanka AS

11:15

09:45

Lasta

Batočina AS

11:25

11:00

Antić

Kraljevo AS

11:31

10:30

Joe Travel

Beograd AS

12:00

10:00

Lasta

Paraćin AS

12:10

10:45

Frenki - Komerc

Kosovska Mitrovica AS

12:30

08:30

Kosmet prevoz

Užice AS

12:30

09:45

Vihor Turs

Leposavić AS

12:45

09:00

Joe Travel

Gornji Milanovac AS

13:25

12:00

Interturs -2002

Vrnjačka Banja AS

13:40

12:00

Niš-Ekspres

Gračanica

13:45

08:45

Interturs -2002

Topola AS

13:46

12:45

Lasta

Bogutovac

13:50

12:20

Joe Travel

Kosovska Mitrovica AS

14:00

10:00

Kosmet prevoz

Beograd AS

14:05

12:00

Kavim Raška

Smederevo AS

14:50

12:15

Peđakoop

Kruševac AS

15:00

12:30

Jugoprevoz Krusevac

Priština AS

15:15

11:00

Kosmet prevoz

Jagodina AS

15:28

14:00

Lasta

Kraljevo AS

15:40

14:15

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

15:45

14:15

Interturs -2002

Aranđelovac AS

15:57

14:20

Lasta

Velika Plana AS

15:58

14:30

Jugoprevoz Velika Plana

Beograd AS

16:00

14:00

Lasta

Kruševac AS

16:00

13:30

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

16:05

13:30

Kosmet prevoz

Niš AS

16:20

13:40

Niš-Ekspres

Gornji Milanovac AS

16:40

15:15

Interturs -2002

Smederevska Palanka AS

16:50

15:20

Lasta

Kraljevo AS

17:25

16:00

Autotransport AD

Leposavić AS

17:30

14:00

Joe Travel

Niš AS

18:20

15:15

Niš-Ekspres

Priština AS

18:40

14:15

Kosmet prevoz

Šabac AS

18:40

14:30

Niš-Ekspres

Raška AS

19:00

16:40

Kavim Raška

Beograd AS

19:00

17:00

Lasta

Gračanica AS

19:10

13:30

Lasta

Jagodina AS

19:28

18:00

Lasta

Paraćin AS

19:30

08:11

Frenki - Komerc

Sjenica AS

20:00

14:45

Autotransport AD

Gračanica

20:00

15:00

Interturs -2002

Brezovica

20:30

14:30

Tandems

Kraljevo AS

20:31

19:30

Joe Travel

Beograd AS

20:40

19:00

Kosmet prevoz

Priština AS

20:50

16:15

Kosmet prevoz

Gornji Milanovac AS

21:05

19:45

Interturs -2002

Gornji Milanovac AS

21:05

19:45

Interturs -2002

Kraljevo AS

21:25

20:00

Autotransport AD