Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Jagodina

Autobuska stanica

Adresa:
Kneza Miloša 1/3
Telefon:
+381 35 221 241
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Na deset minuta hoda od samog centra grada nalazi se autobuska stanica. U neposrednoj blizini glavne autobuske stanice nalazi se i predstavništvo autoprevoznika Niš ekspres, gde su putnicima, takođe dostupne informacije o polascima ka okolnim mestima i drugim gradovima širom Srbije.


Polasci sa stanice Jagodina

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Beograd AS

02:35

04:30

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

07:00

08:28

Lasta

Paraćin AS

07:02

07:22

Frenki - Komerc

Kragujevac AS

07:40

08:55

Antić

Kragujevac AS

07:40

08:50

Antić

Kragujevac AS

08:30

09:30

DnD Travel

Vranje AS

08:35

12:15

Kavim - Jedinstvo

Požarevac AS

09:05

10:40

Niš-Ekspres

Brezovica

09:30

16:10

Tandems

Pančevo AS

09:30

11:30

Niš-Ekspres

Velika Plana AS

09:45

11:15

Jugoprevoz Velika Plana

Beograd AS

10:20

12:10

Kavim - Jedinstvo

Sokobanja AS

10:42

12:55

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

10:42

12:55

Niš-Ekspres

Raševica - Dom

10:50

11:30

Antić

Velika Plana AS

11:00

12:30

Jugoprevoz Velika Plana

Kragujevac AS

11:15

12:10

Frenki - Komerc

Beograd AS

11:25

13:20

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

11:25

15:10

Niš-Ekspres

Vitina

11:27

17:40

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

11:45

13:13

Lasta

Beograd AS

13:00

15:05

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

13:17

18:02

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

14:00

15:28

Lasta

Beograd AS

14:10

16:05

Niš-Ekspres

Resavica

14:15

15:35

Antić

Resavica

14:15

15:30

Antić

Velika Plana AS

14:30

16:00

Jugoprevoz Velika Plana

Raševica - Dom

15:10

15:50

Antić

Brezovica

15:15

22:05

Tandems

Pirot AS

15:15

18:40

DnD Travel

Brezovica

15:30

22:50

Tandems

Šabac AS

15:30

20:40

Niš-Ekspres

Brezovica

15:45

23:05

Tandems

Niš AS

16:10

17:55

Niš-Ekspres

Kosovska Kamenica AS

16:30

21:20

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

16:55

18:50

Niš-Ekspres

Niš AS

16:57

18:50

Niš-Ekspres

Brezovica

17:30

00:10

Tandems

Beograd AS

18:00

20:05

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

18:00

00:05

Tandems

Kragujevac AS

18:00

19:28

Lasta

Kosovo Polje

18:05

22:20

Niš-Ekspres

Brezovica

18:15

01:05

Tandems

Brezovica

18:30

01:20

Tandems

Kragujevac AS

18:45

19:30

Frenki - Komerc

Brezovica

18:45

01:35

Tandems

Velika Plana AS

19:00

20:30

Jugoprevoz Velika Plana

Niš AS

19:07

21:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

19:30

21:25

Niš-Ekspres

Niš AS

19:40

21:30

Niš-Ekspres

Raševica - Dom

20:00

20:45

Antić

Vranje AS

20:25

00:05

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

20:55

22:50

Niš-Ekspres

Niš AS

20:57

22:50

Niš-Ekspres

Beograd

21:10

23:00

Niš-Ekspres

Dolasci na stanicu Jagodina

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Vitina

02:33

20:10

Niš-Ekspres

Brezovica

03:40

21:00

Tandems

Brezovica

04:10

21:30

Tandems

Raševica - Dom

06:45

05:55

Antić

Kragujevac AS

06:51

05:30

Lasta

Kragujevac AS

07:02

06:30

Frenki - Komerc

Resavica

07:40

06:30

Antić

Pirot AS

08:30

05:00

DnD Travel

Beograd AS

08:35

06:30

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

09:00

07:15

Niš-Ekspres

Kosovo Polje

09:25

05:00

Niš-Ekspres

Velika Plana AS

09:30

08:00

Jugoprevoz Velika Plana

Kosovska Kamenica AS

10:10

05:30

Kavim - Jedinstvo

Velika Plana AS

10:30

09:00

Jugoprevoz Velika Plana

Beograd AS

10:40

08:45

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

10:40

07:00

Niš-Ekspres

Paraćin AS

11:15

10:45

Frenki - Komerc

Kragujevac AS

11:21

10:00

Lasta

Sokobanja AS

11:23

09:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

11:23

09:10

Niš-Ekspres

Beograd AS

11:25

09:30

Niš-Ekspres

Brezovica

11:50

00:50

Tandems

Brezovica

12:20

05:30

Tandems

Brezovica

12:50

06:00

Tandems

Raševica - Dom

12:53

12:10

Antić

Vranje AS

13:00

09:15

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

13:15

11:20

Niš-Ekspres

Brezovica

13:20

06:30

Tandems

Kragujevac AS

13:51

12:30

Lasta

Velika Plana AS

14:00

12:30

Jugoprevoz Velika Plana

Niš AS

14:08

12:15

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

14:15

13:15

Antić

Kragujevac AS

14:15

13:15

Antić

Kragujevac AS

15:15

14:15

DnD Travel

Niš AS

15:30

13:40

Niš-Ekspres

Brezovica

15:50

09:00

Tandems

Požarevac AS

16:07

14:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:20

14:30

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

16:53

15:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:55

15:00

Niš-Ekspres

Raševica - Dom

17:03

16:20

Antić

Kragujevac AS

17:51

16:30

Lasta

Vranje AS

18:00

14:20

Kavim - Jedinstvo

Pančevo AS

18:00

15:50

Niš-Ekspres

Velika Plana AS

18:30

17:00

Jugoprevoz Velika Plana

Paraćin AS

18:45

08:11

Frenki - Komerc

Beograd AS

19:05

17:10

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

19:26

17:00

Niš-Ekspres

Šabac AS

19:40

14:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

20:25

18:20

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

20:53

19:00

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

20:55

17:25

Niš-Ekspres

Brezovica

21:10

15:30

Niš-Ekspres