Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Inđija

Autobuska stanica

Adresa:
Sonje Marinković
Telefon:
+381 22 561 409
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Inđija predstavlja vrlo važan saobraćajni čvor, uzevši u obzir da u njenoj neposrednoj blizini prolazi jedna od najvažnijih evropskih saobraćajnica. Prevoz u opštini je podeljen na četiri zone, pa su i najudaljenija naselja naselja povezana sa centrom i glavnom autobuskom stanicom Inđija. Android aplikacija omogućava lako i brzo informisanje o redu vožnje.


Polasci sa stanice Inđija

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Beograd AS

10:12

11:07

Dunavprevoz

Beograd AS

10:30

11:25

Saobraćaj

Kruševac AS

10:40

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

10:45

11:22

Stup

Novi Sad AS

10:55

11:32

Dunavprevoz

Vrnjačka Banja AS

11:15

16:15

Severtrans

Beograd AS

11:27

12:22

Dunavprevoz

Novi Sad AS

12:05

12:42

Stup

Odžaci AS

12:14

14:45

Saobraćaj

Sombor AS

12:40

15:25

Severtrans

Bačka Palanka AS

13:15

15:20

Dunavprevoz

Bujanovac AS

13:25

21:00

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

13:52

14:40

Saobraćaj

Beograd AS

14:17

15:12

Dunavprevoz

Beograd AS

15:07

16:02

Dunavprevoz

Bečej AS

15:20

17:10

Bečejprevoz

Vršac AS

15:57

19:27

Dunavprevoz

Kruševac AS

16:10

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

16:10

16:47

Dunavprevoz

Beograd AS

17:07

18:02

Dunavprevoz

Beograd AS

18:20

19:15

Saobraćaj

Novi Sad AS

18:35

19:12

Dunavprevoz

Novi Sad AS

19:25

20:02

Dunavprevoz

Novi Sad AS

20:10

20:50

Jugoprevoz Krusevac

Dolasci na stanicu Inđija

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Novi Sad AS

10:40

10:00

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

10:55

10:00

Dunavprevoz

Novi Sad AS

11:27

10:50

Dunavprevoz

Beograd AS

12:05

11:10

Stup

Beograd AS

12:14

11:20

Saobraćaj

Beograd AS

13:15

12:25

Dunavprevoz

Novi Sad AS

13:25

12:45

Kavim - Jedinstvo

Odžaci AS

13:52

11:10

Saobraćaj

Novi Sad AS

14:17

13:40

Dunavprevoz

Novi Sad AS

15:07

14:30

Dunavprevoz

Beograd AS

15:20

14:30

Bečejprevoz

Novi Sad AS

15:57

15:20

Dunavprevoz

Novi Sad AS

16:10

15:30

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

16:10

15:15

Dunavprevoz

Novi Sad AS

17:07

16:30

Dunavprevoz

Odžaci AS

18:20

16:00

Saobraćaj

Beograd AS

18:35

17:40

Dunavprevoz

Beograd AS

19:25

18:30

Dunavprevoz

Kruševac AS

20:10

16:30

Jugoprevoz Krusevac