Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Inđija

Autobuska stanica

Adresa:
Sonje Marinković
Telefon:
+381 22 561 409
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Inđija predstavlja vrlo važan saobraćajni čvor, uzevši u obzir da u njenoj neposrednoj blizini prolazi jedna od najvažnijih evropskih saobraćajnica. Prevoz u opštini je podeljen na četiri zone, pa su i najudaljenija naselja naselja povezana sa centrom i glavnom autobuskom stanicom Inđija. Android aplikacija omogućava lako i brzo informisanje o redu vožnje.


Polasci sa stanice Inđija

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Beograd AS

13:52

14:40

Saobraćaj

Beograd AS

14:05

15:05

Lasta

Beograd AS

14:10

15:10

Lasta

Beograd AS

14:17

15:12

Dunavprevoz

Beograd AS

14:35

15:35

Lasta

Sombor AS

14:35

17:45

Lasta

Stara Pazova AS

14:45

15:00

Lasta

Beograd AS

15:07

16:02

Dunavprevoz

Ruma AS

15:15

15:50

Lasta

Bečej AS

15:20

17:10

Bečejprevoz

Beograd AS

15:43

16:32

Lasta

Vršac AS

15:57

19:27

Dunavprevoz

Kruševac AS

16:10

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Novi Sad AS

16:10

16:47

Dunavprevoz

Beograd AS

16:20

17:20

Lasta

Stari Slankamen

16:20

16:50

Lasta

Kanjiža AS

16:34

20:00

Lasta

Ruma AS

16:50

17:25

Lasta

Beograd AS

17:07

18:02

Dunavprevoz

Beograd AS

17:30

18:30

Lasta

Beograd AS

17:33

18:22

Lasta

Stari Slankamen

18:00

18:30

Lasta

Beograd AS

18:20

19:15

Saobraćaj

Beograd AS

18:25

19:25

Lasta

Novi Sad AS

18:35

19:12

Dunavprevoz

Stara Pazova AS

18:35

18:50

Lasta

Beograd AS

18:43

19:32

Lasta

Ruma AS

19:20

19:55

Lasta

Novi Sad AS

19:25

20:02

Dunavprevoz

Stara Pazova AS

19:25

19:40

Lasta

Beograd AS

19:25

20:25

Lasta

Beograd AS

19:53

20:42

Lasta

Novi Sad AS

20:10

20:50

Jugoprevoz Krusevac

Ruma AS

21:10

21:45

Lasta

Beograd AS

21:53

22:42

Lasta

Stara Pazova AS

22:10

22:25

Lasta

Dolasci na stanicu Inđija

/

Dolasci na stanicu

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Stara Pazova AS

14:00

13:45

Lasta

Novi Sad AS

14:17

13:40

Dunavprevoz

Ruma AS

14:46

14:15

Lasta

Novi Sad AS

15:07

14:30

Dunavprevoz

Beograd AS

15:20

14:30

Bečejprevoz

Stara Pazova AS

15:25

15:10

Lasta

Beograd AS

15:40

14:40

Lasta

Novi Sad AS

15:57

15:20

Dunavprevoz

Novi Sad AS

16:10

15:30

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

16:10

15:15

Dunavprevoz

Beograd AS

16:10

15:10

Lasta

Beograd AS

16:20

15:20

Lasta

Beograd AS

16:34

15:45

Lasta

Ruma AS

16:35

16:00

Lasta

Novi Sad AS

17:07

16:30

Dunavprevoz

Subotica AS

17:33

15:00

Lasta

Beograd AS

18:00

17:00

Lasta

Beograd AS

18:00

17:00

Lasta

Ruma AS

18:05

17:30

Lasta

Odžaci AS

18:20

16:00

Saobraćaj

Beograd AS

18:35

17:40

Dunavprevoz

Subotica AS

18:43

16:00

Lasta

Beograd AS

18:55

17:55

Lasta

Beograd AS

19:25

18:30

Dunavprevoz

Stara Pazova AS

19:30

19:15

Lasta

Banja Vrujci

19:40

16:30

Lasta

Sombor AS

19:53

17:00

Lasta

Beograd AS

20:00

19:00

Lasta

Stara Pazova AS

20:05

19:50

Lasta

Kruševac AS

20:10

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

20:20

19:20

Lasta

Ruma AS

20:35

20:00

Lasta

Beograd AS

20:50

19:50

Lasta

Kanjiža AS

21:53

18:30

Lasta

Beograd AS

22:00

21:00

Lasta

Ruma AS

22:45

22:10

Lasta

Stara Pazova AS

23:15

23:00

Lasta