Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Zrenjanin - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Srpska Crnja 15:00h 0km 00:00 h
BUL. VOJVODE STEPE /0319A 15:12h 7km 00:12 h
Nova Crnja 15:19h 12km 00:19 h
Aleksandrovo 15:25h 16km 00:25 h
Banatsko Karađorđevo 15:33h 21km 00:33 h
Čestereg 15:39h 25km 00:39 h
Banatski Dvor 15:44h 31km 00:44 h
Žitište 15:51h 36km 00:51 h
Klek 15:59h 45km 00:59 h
Zrenjanin, A.S. 16:15h 55km 01:15 h
Novi Sad A.S. 17:15h 108km 02:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja