Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kruševac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 10:00h 0km 00:00 h
Petrovaradin 10:07h 6km 00:07 h
Sremski Karlovci 10:15h 13km 00:15 h
Banstol (65A) 10:24h 20km 00:24 h
Gladnoš (65A) 10:28h 23km 00:28 h
Maradik R (65A) 10:32h 27km 00:32 h
Inđija AS (65A) 10:40h 37km 00:40 h
Stara Pazova AS (65A) 10:50h 47km 00:50 h
Nova Pazova AS (65A) 10:55h 54km 00:55 h
Batajnica 11:05h 60km 01:05 h
Zemun 11:20h 74km 01:20 h
Beograd A.S. 11:30h 80km 01:30 h
Ćićevac 14:20h 262km 04:20 h
Nova pijaca - Kruševac 14:43h 280km 04:43 h
Kruševac A.S. 14:45h 281km 04:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja