Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 11:15h 0km 00:00 h
Krušik 11:17h 1km 00:02 h
Most na Ljubostinji 11:18h 2km 00:03 h
Donja Grabovica 11:20h 4km 00:05 h
Gorić 2 11:21h 5km 00:06 h
Ćatin Put 11:22h 6km 00:07 h
Iverak Valjevo 11:23h 7km 00:08 h
A.Rampa 11:24h 8km 00:09 h
Lukavac - Valjevo 11:26h 10km 00:11 h
Divci Valjevo 11:28h 12km 00:13 h
V. Loznica 11:31h 15km 00:16 h
Slovac Valjevo 11:35h 20km 00:20 h
Nepričava 11:39h 23km 00:24 h
Rubribreza 11:41h 25km 00:26 h
Lajkovac AS 11:45h 28km 00:30 h
Žarkovo 12:50h 88km 01:35 h
Beograd A.S. 13:00h 96km 01:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja