Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 20:30h 0km 00:00 h
Krušik 20:36h 1km 00:06 h
Donja Grabovica 20:40h 3km 00:10 h
Ćatin Put 20:43h 5km 00:13 h
Iverak Valjevo 20:46h 7km 00:16 h
A.Rampa 20:47h 8km 00:17 h
Lukavac - Valjevo 20:49h 10km 00:19 h
Divci Valjevo 20:51h 12km 00:21 h
V. Loznica 20:54h 15km 00:24 h
Slovac Valjevo 20:59h 19km 00:29 h
Nepričava 21:03h 22km 00:33 h
Rubribreza 21:06h 24km 00:36 h
Lajkovac AS 21:10h 27km 00:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja