Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 17:20h 0km 00:00 h
Krušik 17:26h 1km 00:06 h
Donja Grabovica 17:30h 3km 00:10 h
Ćatin Put 17:33h 5km 00:13 h
Iverak Valjevo 17:36h 7km 00:16 h
A.Rampa 17:37h 8km 00:17 h
Lukavac - Valjevo 17:39h 10km 00:19 h
Divci Valjevo 17:41h 12km 00:21 h
V. Loznica 17:44h 15km 00:24 h
Slovac Valjevo 17:49h 19km 00:29 h
Nepričava 17:53h 22km 00:33 h
Rubribreza 17:56h 24km 00:36 h
Lajkovac AS 18:00h 27km 00:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja