Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 16:55h 0km 00:00 h
Krušik 17:01h 1km 00:06 h
Donja Grabovica 17:05h 3km 00:10 h
Ćatin Put 17:08h 5km 00:13 h
Iverak Valjevo 17:11h 7km 00:16 h
A.Rampa 17:12h 8km 00:17 h
Lukavac - Valjevo 17:14h 10km 00:19 h
Divci Valjevo 17:16h 12km 00:21 h
V. Loznica 17:19h 15km 00:24 h
Slovac Valjevo 17:24h 19km 00:29 h
Nepričava 17:28h 22km 00:33 h
Rubribreza 17:31h 24km 00:36 h
Lajkovac AS 17:35h 27km 00:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja