Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 11:45h 0km 00:00 h
Krušik 11:51h 1km 00:06 h
Donja Grabovica 11:55h 3km 00:10 h
Ćatin Put 11:58h 5km 00:13 h
Iverak Valjevo 12:01h 7km 00:16 h
A.Rampa 12:02h 8km 00:17 h
Lukavac - Valjevo 12:04h 10km 00:19 h
Divci Valjevo 12:06h 12km 00:21 h
V. Loznica 12:09h 15km 00:24 h
Slovac Valjevo 12:14h 19km 00:29 h
Nepričava 12:18h 22km 00:33 h
Rubribreza 12:21h 24km 00:36 h
Lajkovac AS 12:25h 27km 00:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja