Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 20:50h 0km 00:00 h
Krušik 20:54h 1km 00:04 h
Most na Ljubostinji 20:56h 2km 00:06 h
Donja Grabovnica 20:58h 4km 00:08 h
Gorić 2 20:59h 5km 00:09 h
Ćatin Put 21:01h 6km 00:11 h
Iverak Valjevo 21:02h 7km 00:12 h
A.Rampa 21:06h 8km 00:16 h
Lukavac - Valjevo 21:09h 10km 00:19 h
Divci Valjevo 21:12h 12km 00:22 h
V. Loznica 21:17h 15km 00:27 h
Slovac Valjevo 21:25h 20km 00:35 h
Nepričava 21:29h 23km 00:39 h
Rubribreza 21:32h 25km 00:42 h
Lajkovac AS 21:34h 28km 00:44 h
Ćelije 21:38h 30km 00:48 h
Petka Lazarevac 21:41h 32km 00:51 h
Lazarevac A.S. 21:49h 36km 00:59 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja