Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Šabac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 15:05h 0km 00:00 h
Tri Lipe 15:08h 3km 00:03 h
G. Grabovica 15:11h 6km 00:06 h
Kozličić 15:14h 9km 00:09 h
Brankovina-Valjevo 15:16h 11km 00:11 h
Blizonje 15:18h 13km 00:13 h
Slatina Kovačevića kuće 15:21h 16km 00:16 h
Slatina ben.Pumpa 15:23h 18km 00:18 h
Gola Glava 15:27h 22km 00:22 h
Družetić 15:29h 24km 00:24 h
Družetić G. 15:31h 26km 00:26 h
Družetić S. 15:32h 27km 00:27 h
Koceljeva 15:36h 31km 00:31 h
Mali Bošnjak 15:41h 36km 00:36 h
Vila Leska 15:43h 38km 00:38 h
Draginje Šabac 15:46h 41km 00:41 h
Belotić 15:48h 43km 00:43 h
Matijevac 15:54h 49km 00:49 h
Lojanice 15:57h 52km 00:52 h
Ridjake 16:00h 55km 00:55 h
Cerovac ŠA 16:03h 58km 00:58 h
Mala Vranjska R. 16:05h 60km 01:00 h
DUMAČA RASKRŠĆE 16:13h 66km 01:08 h
ŠABAC A.S. 16:20h 71km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja