Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Šabac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 18:35h 0km 00:00 h
Grabovica VA 18:44h 1km 00:09 h
Tešića majdan 18:46h 3km 00:11 h
Kozličić 18:47h 4km 00:12 h
Brankovina-Valjevo 18:50h 6km 00:15 h
Vis Brankovina 18:54h 9km 00:19 h
Slatina Kovačevića kuće 18:57h 11km 00:22 h
Slatina ben.Pumpa 18:59h 13km 00:24 h
Gola Glava 19:04h 17km 00:29 h
Družetić 19:07h 19km 00:32 h
Družetić G. 19:08h 20km 00:33 h
Družetić S. 19:10h 22km 00:35 h
Koceljeva 19:15h 26km 00:40 h
Ilijin Krst 19:19h 27km 00:44 h
Mali Bošnjak 19:22h 31km 00:47 h
Ćiriklina K. 19:23h 32km 00:48 h
Vila Leska 19:24h 33km 00:49 h
Draginje Šabac 19:27h 36km 00:52 h
BELOTIĆ CENTAR 19:29h 38km 00:54 h
Matijevac 19:35h 44km 01:00 h
Lojanice 19:40h 47km 01:05 h
Ridjake 19:44h 50km 01:09 h
Cerovac ŠA 19:46h 53km 01:11 h
DUMAČA RASKRŠĆE 19:54h 61km 01:19 h
ŠABAC A.S. 20:00h 66km 01:25 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja