Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Šabac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 12:00h 0km 00:00 h
Grabovica VA 12:08h 1km 00:08 h
Tešića majdan 12:11h 3km 00:11 h
Kozličić 12:12h 4km 00:12 h
Brankovina-Valjevo 12:15h 6km 00:15 h
Vis Brankovina 12:19h 9km 00:19 h
Slatina Kovačevića kuće 12:22h 11km 00:22 h
Slatina ben.Pumpa 12:24h 13km 00:24 h
Gola Glava 12:29h 17km 00:29 h
Družetić 12:32h 19km 00:32 h
Družetić G. 12:33h 20km 00:33 h
Družetić S. 12:35h 22km 00:35 h
Koceljeva 12:40h 26km 00:40 h
Ilijin Krst 12:42h 27km 00:42 h
Mali Bošnjak 12:45h 31km 00:45 h
Ćiriklina K. 12:46h 32km 00:46 h
Vila Leska 12:47h 33km 00:47 h
Draginje Šabac 12:50h 36km 00:50 h
BELOTIĆ CENTAR 12:52h 38km 00:52 h
Matijevac 12:58h 44km 00:58 h
Lojanice 13:03h 47km 01:03 h
Ridjake 13:07h 50km 01:07 h
Cerovac ŠA 13:13h 53km 01:13 h
DUMAČA RASKRŠĆE 13:19h 61km 01:19 h
ŠABAC A.S. 13:25h 66km 01:25 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja