Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Osečina

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 13:15h 0km 00:00 h
Kazneno popravni dom za maloletnike 13:25h 4km 00:10 h
Ribari 13:30h 8km 00:15 h
Mokro Brdo 13:32h 12km 00:17 h
Putarska kuća - Beomužević 13:35h 14km 00:20 h
Pričević 13:38h 15km 00:23 h
J.Vodenica. 13:40h 18km 00:25 h
Donja Kamenica 13:45h 21km 00:30 h
Kamenoresci 13:50h 25km 00:35 h
Dragijevica 13:55h 28km 00:40 h
Gvozdeni Most 14:00h 31km 00:45 h
Osečina A.S. 14:05h 34km 00:50 h
Jadar Most 14:15h 37km 01:00 h
Belotić 14:20h 38km 01:05 h
R.Most 14:25h 40km 01:10 h
Gunjaci 14:35h 47km 01:20 h
Pecka 14:45h 51km 01:30 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja