Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 18:00h 0km 00:00 h
Krušik 18:02h 1km 00:02 h
Most na Ljubostinji 18:03h 2km 00:03 h
Donja Grabovica 18:05h 4km 00:05 h
Gorić 2 18:06h 5km 00:06 h
Ćatin Put 18:07h 6km 00:07 h
Iverak Valjevo 18:08h 7km 00:08 h
A.Rampa 18:09h 8km 00:09 h
Lukavac - Valjevo 18:11h 10km 00:11 h
Divci Valjevo 18:13h 12km 00:13 h
V. Loznica 18:16h 15km 00:16 h
Slovac Valjevo 18:20h 20km 00:20 h
Nepričava 18:24h 23km 00:24 h
Rubribreza 18:26h 25km 00:26 h
Lajkovac AS 18:30h 28km 00:30 h
Žarkovo 19:35h 88km 01:35 h
Beograd A.S. 19:45h 96km 01:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja