Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Beograd

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Valjevo 15:45h 0km 00:00 h
Krušik 15:47h 1km 00:02 h
Most na Ljubostinji 15:48h 2km 00:03 h
Donja Grabovica 15:50h 4km 00:05 h
Gorić 2 15:51h 5km 00:06 h
Ćatin Put 15:52h 6km 00:07 h
Iverak Valjevo 15:53h 7km 00:08 h
A.Rampa 15:54h 8km 00:09 h
Lukavac - Valjevo 15:56h 10km 00:11 h
Divci Valjevo 15:58h 12km 00:13 h
V. Loznica 16:01h 15km 00:16 h
Slovac Valjevo 16:05h 20km 00:20 h
Nepričava 16:09h 23km 00:24 h
Rubribreza 16:11h 25km 00:26 h
Lajkovac AS 16:15h 28km 00:30 h
Žarkovo 17:20h 88km 01:35 h
Beograd A.S. 17:30h 96km 01:45 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja