Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Šabac - Ruma

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
ŠABAC A.S. 15:40h 0km 00:00 h
KLENAK 15:47h 5km 00:07 h
PLATIČEVO 15:53h 11km 00:13 h
Hrtkovci 16:00h 18km 00:20 h
JARAK 16:04h 22km 00:24 h
Ruma A.S. 16:20h 34km 00:40 h
IRIG STAM.ZGRADE 16:40h 48km 01:00 h
BUL. OSLOBOĐENJA – APOTEKA /0533B 17:12h 68km 01:32 h
Novi Sad A.S. 17:20h 71km 01:40 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja